Şimdi Ara

Efsanevi dizüstü bilgisayar klavyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Apple'ın yeni nesil MacBook modellerinde kullandığı klavyeye kelebek mekanizmalı anahtar sistemi güç veriyor. Ancak asıl kelebek tasarımı, IBM'in geliştirdiği ve videomuzda yer verdiğimiz ThinkPad 701C modelinde karşımıza çıkıyor. Bu model, bilgisayar tarihinin en yenilikçi klavye tasarımlarından birine sahip. 

• Keşke Business serisi notebooklar Türkiyede yaygın olsa da sizler de kaliteli ürün kullanma şansı yakalasanız. Son 5 yıldır Elitebook, Probook, Lattitude, Thinkpad vb. serilerde cihazlar kullanıyorum, her biri birbirinden kaliteli ve dayanıklı. 2. el sattığım herkesten hayır duası alıyorum, cihazlarda yıpranma diye bir şey sözkonusu bile değil. 1.5 sene kullanılmış bir cihazın bile bataryası %95 ten aşağı düşmüyor.
  • İlk bilgisayarım olan 486 Dx (100)' i 95te almıştım. Win95 ile gelmişti. O dönemden kalma Chip dergileri elimde duruyor. Açtım baktım bir tanesine videodan sonra. Aletin cidden reklamı var yav. Hey gidi günler. Yıllar hızla geçiyor arkadaşlar her anın kıymetini bilin. İyi akşamlar.

• Ben bunu kullandım. 98 yılı falandı, babamın çalıştığı şirkette konsolosun bilgisayarıydı. Önüme koyduğunda aklım çıkmıştı aklım. :))

• Keşke Business serisi notebooklar Türkiyede yaygın olsa da sizler de kaliteli ürün kullanma şansı yakalasanız. Son 5 yıldır Elitebook, Probook, Lattitude, Thinkpad vb. serilerde cihazlar kullanıyorum, her biri birbirinden kaliteli ve dayanıklı. 2. el sattığım herkesten hayır duası alıyorum, cihazlarda yıpranma diye bir şey sözkonusu bile değil. 1.5 sene kullanılmış bir cihazın bile bataryası %95 ten aşağı düşmüyor.

• bozulcak diye içim gitti, icimden surekli yeter erdi bey yeter dedim durdum :D

• Nerden nereye. Suan logitech klavye mouse aldik 6 ayda bozuldu. Eskiden cok cok kaliteliydi ürünler. Simdi bilindik markalar bile kalitesiz.

• Videonun sonuna doğru gibi tablet gibi bir şey var o ne olaki?
  • lenovo z570 6 yıldır kullanıyorum. Klavye deneyimini başka hiç bir notebookta bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esC# -- 21 Ekim 2017; 10:41:15 >
  • IBM'e yazık oldu.

• İlk defa Thinkpad Yoga S1 serisinde kullanılan ekran katlanlandığında tuşlarını aşağıya çekerek kilitleyen klavyede bir mühendislik harikası. Adamlar bu işilerde tartışmasız 1 numara.

• Erdi olmasa habere bile bakmıyacaktım.

• gzüel ama sivasta bunu kullandırmazlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.