Şimdi Ara

EFSANENİN EVRİMİ; STEELSERIES SENSEI TEN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
8.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steelseries_Türkiye S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Mail attım. Cevabı editlerim konuya.

Edit: Çözüm yok. Stok olmadığı için para iadesi bilmem ney. Stok olmayan ürünün reklamı yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8834C9771 -- 17 Ağustos 2020; 16:57:52 >
  • aynı sorundan müzdaripim rival 600 mosue'ın kronik yan plastikleri yüzünden servise gönderdim ürün stokta olmadıgı için para iadesi yaptılar neymiş ellerinde ürün yokmuş. steelseries türkiye filan hikaye kaç defa yazdım satın aldığınız firma ile görüşün diye tınlamadılar bile . hepsi hikaye
  • 3 Yıl steelseries rival 110 kullandım ve gayet memnundum fakat nadiren de olsa çift tıklamalar olmaya başladı sol clickte.Dolayısıyla Rival 3 sipariş ettim ve baya araştırıp aldım.Bence 500 liralara çıkıp da arada devasa farklar oluşacağı yok.
  • Rival 600 Mouseumda yanlardaki yapışkan kauçuklar çıkmaya basladı hafif hafif. Daha alalı tam 3 ay oldu. 1 ay önceden cıkmaya baslamıstı. Steelserise mesaj attım tam anlamıyla cevap alamadım . İngilizce yazmışlar zaten. Ne yapmam gerekiyor ? Nolacak bu mouse ?
  • Drsteteskop kullanıcısına yanıt
    aldıgın yer iletişime geç veya teknik destek veren Despec firması ile Türkiye Steelseries'in teknik deseğini sağlıyormuş. ürünü qp'den filan aldıysan şuan ürün geitrmedikleri için para iadesi yapıyorlar bilgin olsun 3 ay önce aldıgın fiyata şimdi yenisini alabilirsen ne mutlu sana.
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Rival 600 yedek yan panelleri önümüzdeki günlerde ülkemize gelecektir. Geldiğinde sizlere gönderim sağlamamız için turkiye@steelseries.com adresine mail atabilirsiniz. :)

İyi günler dileriz.
  • Drsteteskop kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Rival 600 yedek yan panelleri önümüzdeki günlerde ülkemize gelecektir. Geldiğinde sizlere gönderim sağlamamız için turkiye@steelseries.com adresine mail atabilirsiniz. :)

İyi günler.
    Merhaba sevgili steelseries

steelseries siberia 800 kulaklığa sahibim ve 2 yili geçti hiç sorun yaşamadım ama pilleri maalesef artık verimini bitirdi
    Ve ülkemizde bu ürünün pillerinden bulamadım yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevabınız için
    para iadesi yapıldıktan sonra verdiğiniz destek müthiş. artık yan panelleri nereye takarım bilemedim...
    Parçalar elime sadece 9.55Tl kargo ücreti ile ulaştı desteğiniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sensei diablo kullandım gerçekten çok güzel fareydi ama kablosuzunu neden yapmıyorlar bunun? kaba saba kablosuz bir fare modeli var. açıkçası büyük kablosuz fareler aşırı hantal oluyor. bu senseinin birebir aynı kablosuzunu yapmalı steelseries.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.