Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e.koprulu

Bence ı-phone götürelim teknolojinin son harikası herşey yapıyor ya
    kendinide kamuflaş eder artık

• Buda işe yarar sanırım...
  • slmlar tertipler nasılsınız...

paşa abi ramazandan sonra eylül ayında bollasır balıklar, o zaman hazır ramazan da bitmişken bol bol tutarsın abi

abi listede benim yedek subay tercihimi kısa döneme cevirebilir misin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: everest137

slmlar tertipler nasılsınız...

paşa abi ramazandan sonra eylül ayında bollasır balıklar, o zaman hazır ramazan da bitmişken bol bol tutarsın abi

yedek subay arkadaşının hali seni vazgeçirdi galiba volkan.
  • Bugün artık erken sevk dilekçemin işleme konulduğunun haberini almayı bekliyorum
    6 agustostan beri bekliyorum dahada beklemem inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

quote:

recebim aslında kesin verilmiş bi kararım yoktu ama yedek subaylık agır basıyordu... arkadasımdan ogrendigim bilgilere gore yedek subaylıgın tüm yönlerini bilmedigimi farkettim, o nedenle bu sefer de kısa dönem agır bastı kardesim...
  • quote:

değiştirdim ama 1 kişiye bakarak kararların değişmesin araştır başkaları ile konuş, sizinde bidiginiz gibi herkesin acı eşiği değişkenlik gösterir...
  • quote:

quote:

quote:

recebim aslında kesin verilmiş bi kararım yoktu ama yedek subaylık agır basıyordu... arkadasımdan ogrendigim bilgilere gore yedek subaylıgın tüm yönlerini bilmedigimi farkettim, o nedenle bu sefer de kısa dönem agır bastı kardesim...

hayırlısı volkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşa 76

quote:

değiştirdim ama 1 kişiye bakarak kararların değişmesin araştır başkaları ile konuş, sizinde bidiginiz gibi herkesin acı eşiği değişkenlik gösterir...

eline saglık abi, haklısın bi kişiye bakıp degiştirmek dogru degil ama listeye bakıyorum da senin de gecen belirttigin gibi yüzde 85in üstünde kısa donem tercih edilmiş, herhalde bi bildigi var arkadasların... ben bi de 12 ay maas veriyorlar sanıyordum, meger 9 aymıs...
  • beyler.. 4 yıllık mezunuyum..geçenlerde şubeye gittim.. "eylülde gel yoklaman yapılsın" dedi.. zaten temmuzda başlamıyor mu yoklama dönemi?! sizin başınıza böyle birşey geldi mi? daha da erken sevk dilekçesi vereceğim! ya aralığa yetişemezsem!!
  • sağol recebim hepimiz için hayırlısı insallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fener_lee

beyler.. 4 yıllık mezunuyum..geçenlerde şubeye gittim.. "eylülde gel yoklaman yapılsın" dedi.. zaten temmuzda başlamıyor mu yoklama dönemi?! sizin başınıza böyle birşey geldi mi? daha da erken sevk dilekçesi vereceğim! ya aralığa yetişemezsem!!

cogu arkadasa eylülde gelmeleri soylenmiş, telaslanacak bişey yok, erken sevk işlemlerini muayeneye gittigin gün halledeceksin zaten...
    mesela ben de ancak bayramdan sonra basvurabilicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everest137 -- 24 Ağustos 2009; 13:43:39 >
  • quote:

quote:

quote:

Bu yazılanları dışarda brisi okuduğunda zanneder ki KD veya YD subay olmakbizim elimizde... Neyse hepimizin hakkına hayırlısı olur inşallah...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clive

bugün şubeye gittim ama çarşambaya sıra verdi ben de bir gün içinde biter diyordum

Hangi şehirde oldugunu ve hangi şubeye neden gittiğini vs vs vs kısacası ayrıntılı olarak yazarsan belkide seninle aynı şubede aynı işlemleri yaptıracak arkadaşlara ışık tutmuş olursun yada o şubede işlemlerini tamamlamış olan arkadaşlar sana ışık tutarlar...

haklısın paşa abi, izmir şubeye gittim askerlik kararı için nüfus cüzdanı fotokopimi alıp bir numara yazdılar ona göre çarşamba sabahı gel dediler umarım o gün herşey tamamlanır
  • napalım paşa abi tercihiniz ne diyo soruyorlar en azından
  • inşalah tamamdır
  • quote:

quote:

quote:

bugün şubeye gittim ama çarşambaya sıra verdi ben de bir gün içinde biter diyordum

Hangi şehirde oldugunu ve hangi şubeye neden gittiğini vs vs vs kısacası ayrıntılı olarak yazarsan belkide seninle aynı şubede aynı işlemleri yaptıracak arkadaşlara ışık tutmuş olursun yada o şubede işlemlerini tamamlamış olan arkadaşlar sana ışık tutarlar...

haklısın paşa abi, izmir şubeye gittim askerlik kararı için nüfus cüzdanı fotokopimi alıp bir numara yazdılar ona göre çarşamba sabahı gel dediler umarım o gün herşey tamamlanır

Ne güzel demekki randevu sistemiyle çalışıyorlar en azından çarşamba günü gittiğin zaman çok uzun sıralarda beklemek zorunda kalmayacaksın...işlemlerin yapılırken erken sevkle Aralıkta gitmek istediğini belirtirsin, onlarda sistemden erken sevk talebini girerler, en son işlemlerin bittikten sonra alacağın askerlik durum belgendede sevk tarihi 30/11/2009 yazarsa bu iş bitmiş demektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAŞA -- 24 Ağustos 2009; 14:10:17 >
  • mesela benim evraktra 30 kasım yadığı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omererbek

mesela benim evraktra 30 kasım yadığı gibi

yada 2 sene önceden benim evrakta yazdığı gibi...
  • evrakları alsaydık gerisi gelirdi ama hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.