Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (340. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lizarazu

quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: recep41

quote:

Orijinalden alıntı: omererbek

bugün şafak 99 dedik tertipler

günler çabuk geçiyor beaa.

Kasımda evrakları aldığımızda olay biter sanırım

Bence olay daha o zaman yeni başlar lizarazu...

niye zafer kardeşim?

ben 7 kasımda sınavım olduğundan evraklarıda o tarihlerde alıcağımızdan aklımızda ? kalmaz tam manasıyla askerliğe hazırlanırız demek istemiştim

Ben evrakları alınca olay biter demişsin ya asıl ondan sonra zor günler bizi bekliyor askerde manasında söyledim kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

kardeşler teslim olurken yanımızda telefon vs götürebilirmiyiz orda alırsalar ne olur?

teslim oldugun yere göre değişebiliyor... Genelde götürenler girişte teslim ediyorlar ve çarşı izinlerinde alabiliyorlar, Yada eğer gittiğin şehirde tanıdık varsa ona bırakabilirsin vs vs vs... sen istedikten sonra çözüm yolu çok, ama acemilik döneminde götürmeni tavsiye etmem en iyisi bu işi usta birliğinde halletmen...
  • quote:

kardeşler teslim olurken yanımızda telefon vs götürebilirmiyiz orda alırsalar ne olur?

Ben ayakkabının altına bi bölme yapacam hattı oraya sokacam ama telefon işi çok zor...
  • paşa abi o gün dağıldık yaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

quote:

Ben ayakkabının altına bi bölme yapacam hattı oraya sokacam ama telefon işi çok zor...

Kartı sokarsın sorun olmaz onun envai türlü yolu var... ortamı gördükten sonra ziyaretine gelen biriside getirebilir telefonu... bu arada ben telefon araştırması bile yaptım şu anda 2-3 model arasından sanırım 1 modelde karar kıldım...
  • Bana göre yanınıza alacağınız telefon boyut olarak küçük olmalı, bekleme ve konuşma süresi uzun olmalı, şarj cihazını her yerde bulabileceğiniz bir telefon olmalı...
  • bugün şubeye gittim ama çarşambaya sıra verdi ben de bir gün içinde biter diyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşa 76

Bana göre yanınıza alacağınız telefon boyut olarak küçük olmalı, bekleme ve konuşma süresi uzun olmalı, şarj cihazını her yerde bulabileceğiniz bir telefon olmalı...

abi bu tel nedir :):) koşa koşa almaya gidelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clive

bugün şubeye gittim ama çarşambaya sıra verdi ben de bir gün içinde biter diyordum

Hangi şehirde oldugunu ve hangi şubeye neden gittiğini vs vs vs kısacası ayrıntılı olarak yazarsan belkide seninle aynı şubede aynı işlemleri yaptıracak arkadaşlara ışık tutmuş olursun yada o şubede işlemlerini tamamlamış olan arkadaşlar sana ışık tutarlar...
  • ben telefon değilde hat götürücem acemi birliğine.bi şekilde telefon bulabilirim orada diye düşünüyorum.
  • Selamlar can tertiplerim
    Yahu bizim efsane bölümüze girmeden 329.lara bir uğradım aman allahım
    darma duman olmuş asker yakınları allah kolaylık versin yani
    birde en hassa durum sayfalar hızla giderken birden bıçak gibi kesiliyor ya
    ahanda bizde de öyle olucak burası duygusal işte
  • quote:

quote:

Bana göre yanınıza alacağınız telefon boyut olarak küçük olmalı, bekleme ve konuşma süresi uzun olmalı, şarj cihazını her yerde bulabileceğiniz bir telefon olmalı...

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI

öncelikle görsel olarak daha iyi olan 1209 diyordum ama yaptığım araştırmaya göre 1203'ün bekleme ve konuşma süresi daha iyiymiş... Hem askerde işimize yarayacağını düşündüğüm tepe lambasıda var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.koprulu

Selamlar can tertiplerim

evet yaa.bizler askere gidince kimse yazmayacak ve sayfalar ilerlemeyecek.
  • quote:

ben telefon değilde hat götürücem acemi birliğine.bi şekilde telefon bulabilirim orada diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Selamlar can tertiplerim

evet yaa.bizler askere gidince kimse yazmayacak ve sayfalar ilerlemeyecek.

mutlaka arkamızdan yazacak birileri çıkcaktır ama 329. dönem arkadaşlarımızın yaşadıklarını biz yaşamayalım zaten... Ben gittikten sonra arkamdan birilerinin forumda yazı yazmasını doğru bulmuyorum doğrusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAŞA -- 24 Ağustos 2009; 13:10:09 >
  • bi aralar telefoncularda şarjı bir ay giden telefonlar satılıyordu.o zamanlar dikkatimi çekmiyordu ama şimdi bi araştırsam mı ne
  • quote:

quote:

quote:

Helal paşa abi forumda hizmette son nokta

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI

öncelikle görsel olarak daha iyi olan 1209 diyordum ama yaptığım araştırmaya göre 1203'ün bekleme ve konuşma süresi daha iyiymiş... Hem askerde işimize yarayacağını düşündüğüm tepe lambasıda var...

• quote:

bi aralar telefoncularda şarjı bir ay giden telefonlar satılıyordu.o zamanlar dikkatimi çekmiyordu ama şimdi bi araştırsam mı ne

Onlarada baktım onların bekleme süresi çok fazla konuşunca aynı gidiyor birde şarj cihazı heryerde bulunmuyor, birde her ne kadar sevmesemde nokia ya alışmışız gözüm kapalı her şeyi yaparım nokiada diğer telefonlara alışıncaya kadar askerliğim biter benim...
  • Bence ı-phone götürelim teknolojinin son harikası herşey yapıyor ya
    kendinide kamuflaş eder artık
  • quote:

Bence ı-phone götürelim teknolojinin son harikası herşey yapıyor ya
    kendinide kamuflaş eder artık

javascript:void(AddText(''))
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.