Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.184.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öğlene kadar bir durgunluk oluyor bu forumda...
  • Günaydın Herkese ,,, Tertipler haftasonu yoktum yine doldurmuşsunuz sayfalarıı maşşalah günde 10 sayfa ilerliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşa 76

quote:

Orijinalden alıntı: Murthy.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murthy.

Günaydın tertipler,
    Aklımda bir soru var ve aramızda bilen vardır umarım,
    sülüs kağıdını aldıktan sonra yurt dışına çıkabilirmiyiz, yoksa çıkış yasağımı vardır.

Bizim sülüs kağıdımız yoktur... durumu tam anlatırsan yardımcı olabilirim sana...

Paşa abi, yanlış ifade ettim sanırım.
    sarı zarfı aldıktan sonra yani sevk kağıdını aldıktan sonra yurt dışına çıkabilirmiyiz acaba?

Zaten askerlik durum belgende 30/11/2009 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünden bir sakınca yoktur yazar... bi sorun teşkil etmez yani, yolculuk nereye?

Sağolasın abi, kısmet olursa aynı firmada çalıştığım bi tertiple italya'ya gitmek istiyoruz turistik amaçlı.
  • s.a tertipler herkese tünaydın
  • günaydınlar.

paşa abi nedir durum.
  • nerdesiniz ey tertipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: omererbek

nerdesiniz ey tertipler

Hafta sonu kaçırdığımız 15 sayfayı okuyorus tertip anca geldik :)
  • paşa bi sende mi okuyon eski sayfaları.
  • ya bu okuma işi kötü oluyo bu sefer online kişiler muhabbet edecek adam bulamıyor :)
  • bugün şafak 99 dedik tertipler
  • quote:

bugün şafak 99 dedik tertipler

günler çabuk geçiyor beaa.
  • 99 Mu oldu az kalmışşş geçsede gelse biran önce...

bizim kadar hevesli dönem varmı acaba... :)

benim meslek Uluslararası Lojistik... beni adapazarı lojistiğ'e yollarlarmı....
  • Günaydınlarrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

quote:

Kasımda evrakları aldığımızda olay biter sanırım
  • Durummmm, 2-3 tane yavru baraküda geldi, (geldiği gibi geri gönderdim denize hadi büyüyün öyle gelin diye)... 7-8 tane mırmır aldım, 2 tane melenur, 2 tanede büyük kefal vurdum... Ama genel olarak tadı yoktu... Sadece bizde değil balığa çıkan büyük çogunluk balığın olmamasından şikayet etti... Eylül 2 haftası gibi iyi balık yapmaya başlar sanırım, Bu arada ramazanda balık avı zorluyor biraz...gündüz dalamadım, gündüz tekneyle açılamadım... Şimdide uykusuzlukta ölüyorum ama yinede değer üzerimdeki bütün yükü alıyor balık avı...

Bu arada sabah baraküda muhabbetinizi okudum bende koptum burda... insanın sevildiğini bilmesi güzel birşey, ben olmasam bile benden bahsetmeniz...

quote:

günaydınlar.

paşa abi nedir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizarazu

quote:

quote:

Bence olay daha o zaman yeni başlar lizarazu...
  • quote:

Durummmm, 2-3 tane yavru baraküda geldi, (geldiği gibi geri gönderdim denize hadi büyüyün öyle gelin diye)... 7-8 tane mırmır aldım, 2 tane melenur, 2 tanede büyük kefal vurdum... Ama genel olarak tadı yoktu... Sadece bizde değil balığa çıkan büyük çogunluk balığın olmamasından şikayet etti... Eylül 2 haftası gibi iyi balık yapmaya başlar sanırım, Bu arada ramazanda balık avı zorluyor biraz...gündüz dalamadım, gündüz tekneyle açılamadım... Şimdide uykusuzlukta ölüyorum ama yinede değer üzerimdeki bütün yükü alıyor balık avı...

Bu arada sabah baraküda muhabbetinizi okudum bende koptum burda... insanın sevildiğini bilmesi güzel birşey, ben olmasam bile benden bahsetmeniz...

quote:

günaydınlar.

paşa abi nedir durum.

Paşa abi koptuk, gecenin bir yarısı yıkıldık hepimiz gülmekten...Hala aklıma geldikçe gülesim geliyor...
  • kardeşler teslim olurken yanımızda telefon vs götürebilirmiyiz orda alırsalar ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

quote:

Orijinalden alıntı: lizarazu

quote:

quote:

Bence olay daha o zaman yeni başlar lizarazu...

niye zafer kardeşim?

ben 7 kasımda sınavım olduğundan evraklarıda o tarihlerde alıcağımızdan aklımızda ? kalmaz tam manasıyla askerliğe hazırlanırız demek istemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

quote:

Durummmm, 2-3 tane yavru baraküda geldi, (geldiği gibi geri gönderdim denize hadi büyüyün öyle gelin diye)... 7-8 tane mırmır aldım, 2 tane melenur, 2 tanede büyük kefal vurdum... Ama genel olarak tadı yoktu... Sadece bizde değil balığa çıkan büyük çogunluk balığın olmamasından şikayet etti... Eylül 2 haftası gibi iyi balık yapmaya başlar sanırım, Bu arada ramazanda balık avı zorluyor biraz...gündüz dalamadım, gündüz tekneyle açılamadım... Şimdide uykusuzlukta ölüyorum ama yinede değer üzerimdeki bütün yükü alıyor balık avı...

quote:

günaydınlar.

paşa abi nedir durum.

Paşa abi koptuk, gecenin bir yarısı yıkıldık hepimiz gülmekten...Hala aklıma geldikçe gülesim geliyor...

Bende sabah koptum burda... ilk okuyunca değilde şöyle bir kafamda hayal edince gülmeye başladım...
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.