Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.184.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hep başka yerlerdeki yangınlara haberlerden şhit olmuştum.şimdi canlı görebiliyorum.felaket birşeymiş.koskoca orman gözlerimizin önünde kül oluyor.yangının nasıl çıktığını bilmiyorum ama eğer insanlar sebep olduysa allah belallarını versin.

allahım şu mübarek günün yüzü suyu hurmetine yardım et sen.
  • Recep geçmiş olsun kardeşim çok üzüldüm...
  • nerdesiniz
  • sağol zafer.şöyle bir nette gezdim haber bulmak için denizlide yalovada da çıkmış sanırım.insanın aklına acaba birilerimi yaktı sorusu geliyor.
  • recep kardeşim geçmiş olsun Allah yardım etsin
  • ömer sağol kardeşim.şimdi bizim burda baya bi azaldı yangın.ama dağın öbür tarafına sıçradı herhalde.
  • İşte kendini bilmez geliyor bi sigara atıyor veya kasıtlı yakıyor koca orman yerle bir tek bi ağacın yetişmesi yıllar alırken 10 binlerce ağacı bi günde yakıyorlar...Can veremez bu insanlar...
  • sizin msjlar ekranda geç görünüyo nedense
  • forumda hala bakım çalışması yapılıyor.o yüzden geç gözüküyordur ömer.
  • hmm anladım kardeş sorun bende değil yani
  • paşa abi kızacak bize bugün çok tembeldik.bir sayfa ible geçemedik neredeyse.iftara kadar burda kim varsa biraz tempo yapalım mı.
  • yangın iyice durdumu bari kardeş
  • bizim burada yani balkndan görebildiğim yerde bitti.yani artık yanacak birşey klamadığı için bitti.ama rüzgarında etkisiyle dağın bür tarafına geçti.oradan haberim yok.
  • yazdıklarınız çııkmıyo bende kime cvp verecem şaşırdım
  • ömer kardeş neden çıkmadığını anlaymadım valla.
  • BİRŞEYLER YAZMAK İSTEYİP DE YAZAMAYAN ARKADASLAR İÇİN SOYLUYORUM....
    SUNUCULARA BAKIM CALISMASI YAPILDIGINDAN CEVAPLA BUTONU CALISMIYOR TERTİPLER, HIZLI CEVAPLAYI KULLANIN
  • iyi bari kardeş fazla yanmasın aman
  • tamam kardeş eyvallah
  • Kocaeli'de orman yangını 23/08/2009 13:25

Kocaeli'nin İzmit ilçesine bağlı Akpınar Köyü'nde orman yangını çıktı. Yangına 1 helikopter ve 4 uçak müdahale ediyor. Yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.

Alınan bilgiye göre; öğle saatlerinde Akpınar Köyü'nün üst tarafında bulunan ormanlık alanda henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Rüzgarın etkisi ile büyüyen yangın, kısa sürede 7 hektarlık alana yayıldı. Yapılan ihbar sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri, orman ekipleri, köylüler ve jandarma bölgeye sevk edildi. Yangının büyük olması nedeniyle helikopter de takviye olarak bölgeye geldi. Vatandaşlar ve helikopterin yaklaşık bir saat süren çalışmaları sonucu yangın kontrol altına alınmayınca, bu kez 4 uçak bölgeye sevk edildi.

Çevre köyleri tehdit eden yangınının söndürülmesi için çalışmalar devam ederken, bölgeye gelen İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, yangının neden çıktığının bilinmediğini söyledi. Kaya, yangının söndürülmesi için çalışmaların devam ettiğini ve şu anda yerleşik alanların tehdit altında olmadığını söyledi.

(CHA)
  • sağol volkan haber için.gerçekten çok üzücü ciğerlerimiz yandı resmen.
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.