Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.184.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21962197219821992200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerburak

quote:

Orijinalden alıntı: Brain Wave

quote:

Orijinalden alıntı: askerburak

Hocam sen uçmuşsun :=)) Allah(c.c) yar ve yardımcımız olsun...

aahahahaha uçmadım, bunlarda göz ardı etmememiz gereken diğer gerçekler sonuçta biliyorsunuz... Eyvallah Burak amin, adaşız bu arada...

Yay burcumu sun ? Genelde yay burçlarının dine eğilimi fazla ve tabi felsefeye
    Benim hayat felsefem Eşime , işime ve inancıma eşit mesafede durmak, bu sayede dengede duruyorum.

Hayır Başak burcuyum. :)
    Seninki gibi bir hayat felsefem yok, ama bir öncelik vermem gerekirse dinim birinci plandadır, ondan sonra ailem gelir, sonra da işim...

Teknoloji, gitar, basketbol, masa tenisi, teleskoplar, kitap, tasavvuf (tasavvufa hep ilgim vardı ama yeni yeni araştırmaya başladım), matematik, mekanik, CadCam, fizik ve bilimum bilimle ilgili her şeye karşı çok ilgiliyimdir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frisbyyy

gidenler sadece acemilikte biraz fırsatın oluyor demişlerdi kitap okumak için ama genel anlamda okuyamıyosun diyolar.fırsat bulamıyomuşsun

Abi yapma yaaa kitap okumazsam patlarım ben orda puffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birsed

yok tertip ya kılıyorum bende namaz doğru söylüyorsun sıkıntı gelince kuranı kerim dinliyorum böle gözlerimi kapatıp huzur veriyor bana

Allah kabul etsin, aynen dediğin gibi... Bende yeni başladım kılmaya, 3-4 ay kadar oluyor, daha önce neden kılmamışım hangi akla hizmet boş şeylerle o kadar uğraşırken bunu göz ardı etmişim anlamadım ama zararın neresinden dönülse kardır tertip, Allah kabul ediyordur inşallah kıldıklarımızı...

Sabah 6'da kalkmak zor gelmeyecek bu sayede ama yerler beton olacak haliyle, namazgah falan alsak mı ki giderken yanımıza! S:

Allah kabul etsin tertipler. Askerliğini daha önce yapmış bi arkadaşım var Narlıderede yaptı. Acemiliğide Ustabirliğide giderken yanında cep seccadesi götürmüştü Hacı Bayramda satılıyormuş. Ucuz ve portatif bişey bende giderken alacağım bitane yanıma. Narlıderede mescit varmış ama özellikle acemilikte bazı zamanlar vakit yetmiyordu nere uygun olursa açıp kılıyordum diyordu. Sonraları mescitte cemaat bile yapmaya başlamışlar.
  • quote:

quote:

gidenler sadece acemilikte biraz fırsatın oluyor demişlerdi kitap okumak için ama genel anlamda okuyamıyosun diyolar.fırsat bulamıyomuşsun

Abi yapma yaaa kitap okumazsam patlarım ben orda puffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

merak etme orada çok eğlenceli aktiviteler olacak, sıkılacak zaman fazla olmayacak ((:
  • quote:

Orijinalden alıntı: auysal85

quote:

quote:

yok tertip ya kılıyorum bende namaz doğru söylüyorsun sıkıntı gelince kuranı kerim dinliyorum böle gözlerimi kapatıp huzur veriyor bana

Allah kabul etsin, aynen dediğin gibi... Bende yeni başladım kılmaya, 3-4 ay kadar oluyor, daha önce neden kılmamışım hangi akla hizmet boş şeylerle o kadar uğraşırken bunu göz ardı etmişim anlamadım ama zararın neresinden dönülse kardır tertip, Allah kabul ediyordur inşallah kıldıklarımızı...

Sabah 6'da kalkmak zor gelmeyecek bu sayede ama yerler beton olacak haliyle, namazgah falan alsak mı ki giderken yanımıza! S:

Allah kabul etsin tertipler. Askerliğini daha önce yapmış bi arkadaşım var Narlıderede yaptı. Acemiliğide Ustabirliğide giderken yanında cep seccadesi götürmüştü Hacı Bayramda satılıyormuş. Ucuz ve portatif bişey bende giderken alacağım bitane yanıma. Narlıderede mescit varmış ama özellikle acemilikte bazı zamanlar vakit yetmiyordu nere uygun olursa açıp kılıyordum diyordu. Sonraları mescitte cemaat bile yapmaya başlamışlar.

Cep seccadesi nasıl bir şey ilk defa duydum?
  • kardeş 10000 havacı alınıcaksa süper bende havacı olmak istiyorum
  • quote:

quote:

İyi oda güzel..Herkesin kendi tercihleri var tabiki bu güzel bişe...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auysal85

quote:

quote:

Cep seccadesi nasıl bir şey ilk defa duydum?

Hani mutfak masaörtüleri olurya muşambamsı bi malzemeden ona benzer bi malzemeden yapmışlar. seccade ebatında. katlanıp cebe sığabiliyor.
    Seccadenin yere değen kısmı katlandığında tamamen iç tarafta kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifteenblade

arkadaslar yazdıklarım okunabiliyormu yav

evet dostum sorun yok
  • Ne kitabı arkadaşlar. Kafanızı kaşıyacak vakit bulusanız iyidi gibime geliyor.
  • o minik ataç gibi olan shufflerdan olursa kimse anlamaz bile ya
  • quote:

Buldum ama çok pahalıymış bu! S:

http://www.diniurunler.com/category.php?id=92449

http://www.cepna.com/

yok dostum bunlar çok pahalı böyle bişey değil. en fazla 5-10 tl lik bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

o minik ataç gibi olan shufflerdan olursa kimse anlamaz bile ya

analrlar kardeş uçar gider oda
    sahip değiştirir
    ben ondan geçtim botlar gitmesinde onun için içine isim yazıcam postalları ezıcem bırde adımı kazıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe8222

quote:

Orijinalden alıntı: dix1

o minik ataç gibi olan shufflerdan olursa kimse anlamaz bile ya

analrlar kardeş uçar gider oda
    sahip değiştirir
    ben ondan geçtim botlar gitmesinde onun için içine isim yazıcam postalları ezıcem bırde adımı kazıcam

Tertibim bunlar devletin malı , herkesin hakkı var , bilerek böle bişe yapmayalım bence..
  • Yasakmış ben birşey götürmeyi düşünmüyorum. Çarşıdan alınır pit pazarı fln bulunur heralde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 16 Kasım 2009; 16:30:00 >
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNTurQ

Ne kitabı arkadaşlar. Kafanızı kaşıyacak vakit bulusanız iyidi gibime geliyor.

yok be tertip.En azından aksamları falan vaktimiz olur.yemekle yat saati arası fırsatımız olur diye düşünüyorum.Ama elbette gideceğimiz yere bağlı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

tertipler yaaa canım sıkılıyor :(

Tertip sıkma canını.bu da gelir bu da geçer...

Neler neler gecmediki ... lise...Universite...Hayirlisi
  • 
Sayfa: önceki 21962197219821992200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.