Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21932194219521962197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar tertiplerim..ismim mete..kütük kırsehir mekan ankara hayırlısı bakalım neresi cıkacak? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: azm

quote:

Orijinalden alıntı: everest137

quote:

Orijinalden alıntı: askerburak

Heytbe 331.dönem terip yuvası burası,

Beyler 331.Dönemle ilgili bilgisi olan var mı ? Çok mu fazla kişi talep etmiş ya da az sayıdamıyız. Durum nedir ?

Asker gönderimlerinde kaç ilde kaç bölüğe ayrılıyoruz.?

okkalı sordun be kardesim... tam cevap veremiycem ama kalabalık olacagımızı tahmin ediyorum

tertip nu konu daha once gundeme gelmıstıwww.ademaktas.tr.gg burada sol taraftakı menunun en altında donanım haber var oraya tıkla orada nereye kac kısı gıdecek onun lıstesi var

Vay tertip çok saol yahu , ilaç gibi geldi bu bilgi 341 yerden birine düşücez , vaybe ben biraz inceliyim :=))Tekrar saol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: psi20

Yahu tertiple şu sıra alma işini bir türlü netliğe kavuşturamadık. Mesela ben 2 aralıkta sınava girmek istiyorum erken ne zaman alablirim saat kaç gibi???

nerede gireceksin sınava kardesim... tuzlada gireceksen 2. gün sabah 6-7 gibi gidersen öglen sıra gelir, aksama cıkarsın...
    oglene kadar beklemek zor gelir dersen, 1. gün aksam git, ismini yazdır, 2. gün sabah sınav merkezine git, sabahtan gir sınavına kardesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyasporlu

quote:

Orijinalden alıntı: yuceeren

arkadaşlar vücut kilo oranım iyi gibi 1.73 e 74 kilo makine mühendisiyim saglık sorunum vs. yok komando olmak istiyormusun a hayır ı işaretledim gene de AA-A arızalı yazmışlar sağolsunlar, nedenini sordum komando gitme diye dediler var mı sizde de böyle bir durum ? (hani dert değil komando gitmek de neye göre arızalı neye göre değil o ilginç geldi )

boy kilodan dolayı yazıyor hocam o. 173e 74 kiloyu kilo fazlası olarak görüyorlar ellerinde ki çizelgede.
    benm boy 180 kilo 78 di bende de aynı durum mevcut.

Yok ya AA ne çozemedim ben daha bana adam 175 65 kilo yazmış AE yazıyor.Arkadaşım 1.82 ve kiloyuda 100 yazdırdık ondada AE yazıyor.Bu AA gözlükle alakalı bir durum olmasın?
  • dün bi arkdaştan duydum terhis olduda Kütahyadan,10,000 kısa dönem alacaklarmış(havacı)
    artık salladımı bilmiyorum ama doğruysa oranın çıkma ihtimalide var tabi,havacılar rahat dedi orada.
  • S.a. tertiplerim. Nasılsınız. Yeğenlerden kurtarabildim bilgisayarı sonunda... Şu laptopum gelsede internete girebilmek için sıra beklemekten kurtulsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: azm

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askerburak

Heytbe 331.dönem terip yuvası burası,

Beyler 331.Dönemle ilgili bilgisi olan var mı ? Çok mu fazla kişi talep etmiş ya da az sayıdamıyız. Durum nedir ?

Asker gönderimlerinde kaç ilde kaç bölüğe ayrılıyoruz.?

okkalı sordun be kardesim... tam cevap veremiycem ama kalabalık olacagımızı tahmin ediyorum

tertip nu konu daha once gundeme gelmıstıwww.ademaktas.tr.gg burada sol taraftakı menunun en altında donanım haber var oraya tıkla orada nereye kac kısı gıdecek onun lıstesi var

Vay tertip çok saol yahu , ilaç gibi geldi bu bilgi 341 yerden birine düşücez , vaybe ben biraz inceliyim :=))Tekrar saol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirrordido

dün bi arkdaştan duydum terhis olduda Kütahyadan,10,000 kısa dönem alacaklarmış(havacı)
    artık salladımı bilmiyorum ama doğruysa oranın çıkma ihtimalide var tabi,havacılar rahat dedi orada.

Yok artık kardeşim 10000 çok fazla.Ağustos 2008de abim gitti 1500 kısa dönem vardı demisti.

@adem1987 :

Hoşgeldin tertip.seninki zor iş valla...
  • arkadaşlar bu kilo muhabbeti nedir ya,kilo sınırı olduunu biliyorumda normal erlik içinde 80-90 kilo mu nedir,
    ben 1,80-80 kiloyum almıyorlar mı beni askere
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem1987

S.a. tertiplerim. Nasılsınız. Yeğenlerden kurtarabildim bilgisayarı sonunda... Şu laptopum gelsede internete girebilmek için sıra beklemekten kurtulsam...

hosgeldin kardesim, tez zamanda gelir insallah laptopun.. benim cektiklerimi biliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: birsed

quote:

Orijinalden alıntı: drummer_1907

tertipler günaydın.. şimdi şubeden geldim.. zarfımı aldım.. ancak mühürsüz..zarfı kapatan rütbeliye "mühür?" dedim.. "mühre gerek yok" dedi

hadi hayırlı olsun tertip

saolasın

quote:

Orijinalden alıntı: engyldrm

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AS50

quote:

tertipler günaydın.. şimdi şubeden geldim.. zarfımı aldım.. ancak mühürsüz..zarfı kapatan rütbeliye "mühür?" dedim.. "mühre gerek yok" dedi

benimkinde de mühür yok..
    -halıcıoğlu

benim de zeytinburnu...tamam o zaman. umarım tuzlada sorun çıkmaz..

Hayırlıolsun kardesim bende zeytinburnundan aldım mühürlediler kolibantıylada yapıstırdılar benimkini.

quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Oh be aldım sonunda zarfımı.Rahatladım azıcık.

Ne mühür var ne imza ne de bant,rengide sarı değil açık kahverengi :)

paşam şu çelişki hakkında bir yorum yapabilir misin acaba? sınavda bize sorun çıkartırlar mı?
  • S.a tertipler denizliden var mı arkadaş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

dün bi arkdaştan duydum terhis olduda Kütahyadan,10,000 kısa dönem alacaklarmış(havacı)

Yok artık kardeşim 10000 çok fazla.Ağustos 2008de abim gitti 1500 kısa dönem vardı demisti.

@adem1987 :

Hoşbulduk tertip... Valla zor ya. Yeğenleri bekliyorum kardeşimi bekliyorum bazen babamı bile bekliyorum bilgisayarın başına oturabilmek için. Tam teknolojik bizimkiler herkese 1 tane lazım bizde aslında . Neyseki bilgisayarımın tamiri bitmiş bir kaç güne gelir
  • quote:

arkadaşlar bu kilo muhabbeti nedir ya,kilo sınırı olduunu biliyorumda normal erlik içinde 80-90 kilo mu nedir,
    ben 1,80-80 kiloyum almıyorlar mı beni askere

kilon boyundan 30 fazla ise sınırdasın demektir kardesim... 1.80 e 110 kilo gibi mesela... fazlaysan 1 yıl ertelenir askerligin
  • selamlar tertiplerim..az kaldı teslim olmaya heyecan varmı heyecan...:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

@adem1987 :

valla bilemem tertip,ben onun yalancısyım,artık askerlik moduna girdiğimden skerlikle ilgili ne konu olsa kulak kabartıyorumm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: franticc

s.a tertiplerim keyifler nasıl

a.s kardesim hosgeldin, keyifler gıcır, uçuşa gectik, sen de katıl yayan kalma kardesim hepimizi havacı yapacaklar zaten bu gidişle

eyvallah dostum hertürlü aranızdayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adem1987

S.a. tertiplerim. Nasılsınız. Yeğenlerden kurtarabildim bilgisayarı sonunda... Şu laptopum gelsede internete girebilmek için sıra beklemekten kurtulsam...

hosgeldin kardesim, tez zamanda gelir insallah laptopun.. benim cektiklerimi biliyorsun

Hoşbulduk kardeşim. Dün akşam mail gönderdiler parça elimize ulaşmıştır. Yarın laptopunuzun tamiri çok büyük ihtimalle biter diye. Ama bilgisayar elime geçmeden inanmam onlara...
  • selam arkadaşlar bişey sormak istiyorum..

ben haziran2009 mezunuyum. eylül2009da bağlı bulunduğum askerlik şubesine gidip forma vs dolrurup+aralık2009 celbi için erken sevk dilekçesi verdim.. bağlı bulunduğum şube Bursa/yıldırım.. ayın 20sinden sonra erken sevkler belli olacak dediler telefonda.. acaba doğrumudur? bi bilgisi olan varmı?

bide dğer illerde okuldan arkadaşlarla aynı zamanda mezun olduk ama onlar sevk için sarı evraklarını almışlar ilden ile şubeden şubeye erken sevk tarihleri değişir mi acaba sonuçları açıklanması için?

bişey daha eylül ayında ilk gittiğimde mezuniyet belgesi+nufüscüzdan+resim fotokopileri falan verdim.. eğer aralık 2009da gidersem sevk evrakını almaya yine bunlar lazım olacakmı yoksa sadece nufüs cüzdanı yeterli olurmu? ayrıca ilk başvuru yaptığımda bana hiç belge falan vermediler.. vermeleri gerekirmydi?
  • tertipler yaaa canım sıkılıyor :(
  • 
Sayfa: önceki 21932194219521962197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.