Şimdi Ara

Efsane veda ediyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Efsane veda ediyor!

G.Saray ile sayısız kupa kaldıran deneyimli yıldız, sezon sonunda aktif kariyerine nokta koyacak.

Turkcell Süper Lig'de bugün oynanan erteleme karşılaşmasında deplasmanda Beşiktaş'a 2-0 mağlup olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un tecrübeli oyuncusu Okan Buruk karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada sezon sonunda kariyerini bitirmeye hazırlandığını açıkladı.

Aktif futbol hayatına nokta koymaya hazırlandığını belirten tecrübeli orta saha oyuncusu, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, "Bu sezon futbola veda ediyorum. İnsan devamlı oynamak istiyor fakat bu çok zor görünüyor. Türk futboluna hizmet etmeye devam etmek istiyorum. Hem Galatasaray'da hem de Milli Takım'da büyük başarılara imza attım. Yurtdışında çok güzel bir tecrübe edindim ve iki sene de Beşiktaş'ta oynadım. Türk futboluna hizmet etmek istiyorum" dedi.

• okan buruk ve emre belezoğlu galatasarayda süper bucurlar diye geçiyodu gs de süper bir futbolculuk yılları geçirdi ne diyiğim hayırlısı olsun
  • O şampiyonluğu satmasaydınız hep iyi hatırlanıcaktınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulamistad

okan buruk ve emre belezoğlu galatasarayda süper bucurlar diye geçiyodu gs de süper bir futbolculuk yılları geçirdi ne diyiğim hayırlısı olsun

Emre Belözoğlunu hiç bir zaman Galatasaraylı olarak göremedim ben...Süper orta sahamız Okan, Suat ve Tugaydan oluşuyordu...Okanı da Galatasaraydan koparan Emredir zaten...
  • Ayağı kırılmasına rağmen inatla futbol aşkını sürdürdü. Taktir etmek; avuçlarınız patlayıncaya kadar alkışlamak gerekir...
  • Umarım Galatasaray ile jubile maçı yapılır hem kendisi için hem de bizim için çok iyi olur.
  • Keşke hep Galatasaraylı Okan olarak kalsaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri

Ayağı kırılmasına rağmen inatla futbol aşkını sürdürdü. Taktir etmek; avuçlarınız patlayıncaya kadar alkışlamak gerekir...

Evet aynen katılıyorum.Taktir etmek lazım.İnat etti bırakmadı çalıştı çabaladı.Onun yaşındakilerin çoğu çok evvel futbolu bıraktı ama o yılmadı devam etti.İnşallah Galatasaray ile bir jubile maçı yaparlar.
  • Malesef Efsanelikle uzaktan yakından bi alakası yok

Hiç bi takımla özdeşleşememiş bi futbolcu, yani kısacası Benim için sadece okan buruk adındaki sıradan bir futbolcunun jubile haberi
  • emre ve bu okanın galatasaraylılıkla alakaları bile yok oynadılar galatasarayda isim yaptılar sonrada ne hallere düştüklerini gördük daha beter olsalardı benim düşüncem bu tabiki
  • Helal olsun valla.Okan'ı da Gs'lı olarak görmüyorsunuz ya,ne denebilir ki..

Hep takdir ettiğim bir oyuncuydu.Emeklilik zamanı gelmiş demek ki,bundan sonraki hayatındada başarılı olur umarım ki.
  • Galatasarayda efsane olmak Galatasaray ruhuna sahip olmayı gerektirir. Yanardöner adamdan efsane filan olmaz
  • Ne olursa olsun olimpiyat stadında Liverpool'a attığı füzeyi asla unutmayacağım
  • quote:

okan buruk ve emre belezoğlu galatasarayda süper bucurlar diye geçiyodu gs de süper bir futbolculuk yılları geçirdi ne diyiğim hayırlısı olsun

bu 2 si aynı cümle içinde kullanılamaz
  • Benimde geçen aklıma geldi bu adam şimdi nerede acaba diye düşünmüştüm demek bu mahalle takımındaymış. İtalyalara gittin de ne oldu ? Yedek kaldın yıllarca. Futbolunu Emre kansızı ile play station'da oynadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

quote:

Emre Belözoğlunu hiç bir zaman Galatasaraylı olarak göremedim ben...Süper orta sahamız Okan, Suat ve Tugaydan oluşuyordu...Okanı da Galatasaraydan koparan Emredir zaten...

sen de mi bürütüs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Benimde geçen aklıma geldi bu adam şimdi nerede acaba diye düşünmüştüm demek bu mahalle takımındaymış. İtalyalara gittin de ne oldu ? Yedek kaldın yıllarca. Futbolunu Emre kansızı ile play station'da oynadın.

Hakikaten ayıp ediyorsunuz emre ve okan'a . Uefa ve Süper kupayı Galatasaray a bu adam getirdi . Fatih Akyel Suat Tugay Emre Okan Hakan Hagi Jardel Taffarel Popescu Hakan Ünsal Ergün Penbelerle alındı o kupa . Şimdi çok beğenilen oyuncularımız hangisini yapabildi ? Ayrıca Okan'ın ne kansızlığını gördünüz ? Italya'dan teklif gelince gitmesi doğal birşey zaten . O her zaman Galatasaray efsanesi olarak gözümde kalacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

quote:

Benimde geçen aklıma geldi bu adam şimdi nerede acaba diye düşünmüştüm demek bu mahalle takımındaymış. İtalyalara gittin de ne oldu ? Yedek kaldın yıllarca. Futbolunu Emre kansızı ile play station'da oynadın.

Hakikaten ayıp ediyorsunuz emre ve okan'a . Uefa ve Süper kupayı Galatasaray a bu adam getirdi . Fatih Akyel Suat Tugay Emre Okan Hakan Hagi Jardel Taffarel Popescu Hakan Ünsal Ergün Penbelerle alındı o kupa . Şimdi çok beğenilen oyuncularımız hangisini yapabildi ? Ayrıca Okan'ın ne kansızlığını gördünüz ? Italya'dan teklif gelince gitmesi doğal birşey zaten . O her zaman Galatasaray efsanesi olarak gözümde kalacak .

10 yıl oynaduığı GS'dan kavgalı ayrıldı. Emre ile ikisi bir tarafını yırttı kulüpten gitmek için. Okan gitti de ne oldu ? 3 yılda 25 maç oynadı İnter'de. Böylesine müstehak.
  • Okan ve Emre Galatasaray'da jübile yapacak kadar Galatasaraylı olamadılar maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

quote:

Saydığın futbolcuların birçoğunu var eden Galatasaray'dır. Aynı idmanlara belediye otobüsü ile gelen Emre gibi Okan'da İtalya'larda dolanmasını, orda yatarak kazandığı paraları Galatasaray'a borçludur.

Emre ve Okan 2001 senesinde yaptıklarıyla Galatasaray'ın şampiyonluğunu Fenerbahçe'ye armağan etmişlerdir ki Galatasaray o sene şampiyon olsaydı 6 kez üstüste şampiyon olmuş bir takım olacaktı çünkü ertesi sene yine Galatasaray şampiyon olmuştu.

Fatih Akyel, Emre Belözoğlu, Okan Buruk, Hakan Ünsal falan filan. Galatasaray ve Galatasaray taraftarının bu adamlara hiçbir borcu yoktur. Çok bilmişlik yapmak yerine bu adamların o dönem ne haltlar yediklerini öğren.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.