Şimdi Ara

EFSANE TOPİC: ÖĞRENCİYE 2-3 BİN LİRAYA ARABA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
38
Favori
109.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L.J

Motosiklet al o paraya.
    Araba alırsın yolda kalırsın, masrafı bitmez, muayeneden geçmez vs.

Aynen katılıyorum.Her türlü masrafı daha az olur.

İklimide dert etme.Kask ın yanı sıra ayaklardan dirseklere kadar örütlen siyhah kılıf gibi birşey var.Onu giyersin kullanırken.Böylece soğukta sıkıntı çekmezsin :)
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-rahat-konforlu-hastasina-binen-bilir-54766631/detay/

arkadaş ankarada yaşıyormuş ve siz motorla gidin diyorsunuz yani çok komik adam eksi derecelerde bırak motora binmeyi sürüp eve gelmesini nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum ben bile adanada kışın gece max 5.6 derecede otobüsse bindiğim zaman donuyorum. birde kışın motorla risk alacak karda buzda kayacak allah korusun bi düşse kaysa o adam felç kalır yani

kardeş sen bakma bu linkteki araca bi bak bu paraya alınacak en iyi arabadır. en azından kışın donmazsın....

• dkerem2 ye katılıyorum

Motosiklet yaz aracıdır.Kışa gelmez , adamı öldürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-rahat-konforlu-hastasina-binen-bilir-54766631/detay/

arkadaş ankarada yaşıyormuş ve siz motorla gidin diyorsunuz yani çok komik adam eksi derecelerde bırak motora binmeyi sürüp eve gelmesini nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum ben bile adanada kışın gece max 5.6 derecede otobüsse bindiğim zaman donuyorum. birde kışın motorla risk alacak karda buzda kayacak allah korusun bi düşse kaysa o adam felç kalır yani

kardeş sen bakma bu linkteki araca bi bak bu paraya alınacak en iyi arabadır. en azından kışın donmazsın....

öyle bir yorum yapmışsınızki sanki bu arabayla hiç yolda kalmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

2 bine alacağın araç seni değil sen aracı taşırsın o nedenle önce kol kası yapman lazım sabah kalktığında en az 50 şınav 50 mekik ee nede olsa her yer düzlük değil bunu bayırı var yokuşu var sonra sınav zamanı en az 2 saat evvel evden erken çıkıcaksın ya yolda kalırsan aha sınav gitti ha tabi derse geç kala geç kala devamsızlıktan ff almazsan iyidir.yada motor alır kışın donarsın ama en azından gideceğin yere gidersin

ilk cümleye çok güldüm

üstüne 2 bin tl daha koyup temizinden lada samara alabilirsen rahat edersin.Okulada gidersin memleketinede. 2 bin tl ye aldığın arabanın büyük ihtimal son sahibi olursun.
    İllede alıcam dersen parçası bol,ucuz birde kolay toplanabilen araba al derim.

Örn; @TT46 nın önerdiği renault 12...Keçi gibi araba..Park problemi yok.. dağa taşa kıra bayıra dereye tepeye park edebilirsin o arabayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-rahat-konforlu-hastasina-binen-bilir-54766631/detay/

öyle bir yorum yapmışsınızki sanki bu arabayla hiç yolda kalmayacak

kış günü üşütüp zatürre olmaktan yada düşüp kolunu bacağını kırıp aylarca hastanee yatmaktan iyidir yolda kalmak

• bu araba 126 bis hakkında düşünceleriniz özelliklede fiyatı hakkındaki yorumlarınız..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-satilik-aksesuarli-orjinal-bis-54904364/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: SİYAHSANCAKLI

bu araba 126 bis hakkında düşünceleriniz özelliklede fiyatı hakkındaki yorumlarınız..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-satilik-aksesuarli-orjinal-bis-54904364/detay/

Üstteki yorumumda sana bis hakkında tavsiyelerde bulundum. Hatta almandan yana en pozitif bakan insan benim. Fakat bise bu kadar para verilmez sokakta mı buldun sen bu parayı? 2000den fazla verme.

• Moskovich te olabilir. Ama bence hiiç girme anlaş bi taksiyle, götürsün getirsin seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

quote:

bu araba 126 bis hakkında düşünceleriniz özelliklede fiyatı hakkındaki yorumlarınız..

Üstteki yorumumda sana bis hakkında tavsiyelerde bulundum. Hatta almandan yana en pozitif bakan insan benim. Fakat bise bu kadar para verilmez sokakta mı buldun sen bu parayı? 2000den fazla verme.

siz yukarıdaki arabayı 2000 tl.ye alın bende sizden 2250 TL.ye alayım araba çok hoşuma gitti gibi ama adam inmiyor aşağıya..

• quote:

quote:

quote:

siz yukarıdaki arabayı 2000 tl.ye alın bende sizden 2250 TL.ye alayım araba çok hoşuma gitti gibi ama adam inmiyor aşağıya..

Lütfen laf yarışlarına davet etmeyin , uğraşmıyorum. Ben yardımcı olmaya çalışıyorum ister alın ister almayın. 3,75e 93-94 model lada samara alınır , 87 doğan alınır. Hiç değilse gerçek bir arabaya binersiniz.

• kardeş hıc 4 tekelekle benzınle ugrasma al bir elektrikli mobilyet okula gittinmi takarsın prize 60 km hız yapıyor duzenlı git gel kullanırsan 6 gun gıder sana 6 saatlık şarjz ve cok sessiz.
  • buggy bulamassın o fiyata 131 bak
  • Hayret. Konu iyi tuttu:))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Lütfen laf yarışlarına davet etmeyin , uğraşmıyorum. Ben yardımcı olmaya çalışıyorum ister alın ister almayın. 3,75e 93-94 model lada samara alınır , 87 doğan alınır. Hiç değilse gerçek bir arabaya binersiniz.

hayır arkadaşım yanlış anlama ben o ilandaki araba çok hoşuma gitti görünüm açısından ama dediğim gibi dediğiniz fiyatlara kesinlikle Ankarada inmiyorlar onun için dedim..siz alın bende sizden alayım diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 26 Temmuz 2011; 0:22:28 >

• keşke avrupa şartları olsaydıda bende size golf3,astra f , 2000 civarı fiesta türevi araçları önerebilseydim.

burada yapılması gerekn dişi sıkmaktır. 4 bine temiz bir samara alıp binmek mantıklı olandır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

jeolojici, karıştırdın galiba, bu forumu açan benim, arkadaş başka biri :D

• ya arkadaşlar tamam iyi güzel hoş ta, ben alayım mı diye sormadım, hevesliyim, bi arabam olsun istiyorum. şimdi burda hayatında murat 124 e binmemiş, bis e binmemiş adamlar çıkıp yok şöyle arıza yapar yok böyle masraf yaparsın diye yorum yapıyor. sağolsunlar teşekkür ederim ilgilendikleri için ama ben bu araçları kullananların yorumlarını ciddiye alıyorum. bu arada antalya da oturuyoruz, antalyanın varoşları hep 124 kaynıyo :) madem çok masraf açıyo, bu garibanlar nasıl biniyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ally_0607

ya arkadaşlar tamam iyi güzel hoş ta, ben alayım mı diye sormadım, hevesliyim, bi arabam olsun istiyorum. şimdi burda hayatında murat 124 e binmemiş, bis e binmemiş adamlar çıkıp yok şöyle arıza yapar yok böyle masraf yaparsın diye yorum yapıyor. sağolsunlar teşekkür ederim ilgilendikleri için ama ben bu araçları kullananların yorumlarını ciddiye alıyorum. bu arada antalya da oturuyoruz, antalyanın varoşları hep 124 kaynıyo :) madem çok masraf açıyo, bu garibanlar nasıl biniyo?

Gerçek bi kullanıcı olarak yorum yapıyorum benim tavsiyelerime meraklanmak yerine milletin kötülemelerini dinliyorsunuz :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.