Şimdi Ara

Efsane resim görüntüleyici IrfanView artık Windows Mağazası'nda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Efsane resim görüntüleyici IrfanView artık Windows Mağazası'nda

Facebook jenerasyonu IrfanView'in ne olduğunu bilmiyor olabilir ancak bu başarılı program, Windows sistemler için dünyanın en iyi resim görüntüleyici ve dönüştürücülerinden biri olmaya devam ediyor. Popüler yazılım Microsoft'un masaüstü köprüsü Project Centennial sayesinde Windows Mağazası'ndaki yerini almış durumda.

Ayrıca Bkz.Yeni sızıntı Meizu Pro 7'nun ikinci ekranı açığa çıkardı
    IrfanView'in Windows Mağazası sürümü, Win32 versiyonuyla aynı özelliklere sahip. Dolayısıyla yüklediğiniz taktirde, masaüstü sürümündeki hiçbir özelliği aramayacaksınız. Ayrıca desteklediği 60'dan fazla eklentiyi kurarak programın işlevselliğini genişletmeniz de mümkün.

Basit arayüz, fonksiyonel özellikler

IrfanView ayrıca Unicode desteği, birden fazla dil, hızlı dizin tarama ve beğeninize göre özelleştirebileceğiniz süper gelişmiş bir toplu dönüştürme ve düzenleme aracı ile birlikte geliyor. Ayrıca efektler, fligranlama ve düzenleme araçlarının da dahil olduğu geniş bir özellik yelpazesine sahip.

Efsane resim görüntüleyici IrfanView artık Windows Mağazası'nda
    IrfanView ne yazık ki şu an için sadece PC'lerde çalışabiliyor. Yazılımın henüz Windows 10 Mobile cihazları desteklemediğini belirtelim. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı Windows Mağazası'ndan indirerek Windows 10'lu sisteminize yükleyebilirsiniz.

• En iyisi picasa olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de öğrendikten sonra indirmiştim, arayüz eski ama özelleştirme seçenekleri var, 1-2 sıkıntı yaşadım ama Windows'un kendi programından kat kat iyidir.

• İrfan adında biri mi yapmış bu programı?

• quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

İrfan adında biri mi yapmış bu programı?

irfan skiljan adında bosnak kökenli avusturyalı bir yazılımcı yapmış,

türkiyede bir dönem çok popülerdi adının türkçede olması nedeniyle.

bedava, az yer kaplayan, kasmayan, yetenekli içi dolu turşucuk bir fıçı..
  • Ah be ! zamanında WOW screenshotlarını açmak için kullanırdık ..

• Küçükken babamin calistigi sirketi gezmistim. Tum bilgisayarlarda bu yazilim kuruluydu. XP zamanlariydi. Resimle ugrasmadigim icin o donem ne ise yaradigini bilmiyordum. Sonralari ogrenmistim.

• Hala kullanırım, alanında en iyilerdendir.
  • acdsee ile bu piyasayı götürürdü zamanında, hey gidi günler

• IrfanView efsanedir, gencler bilmezler.

• En iyisimidir bilmem ama en kolay ve kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. 20 yıldır kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

En iyisi picasa olduğunu düşünüyorum

Picasa kullanımdan kaldırılıyor.
    https://picasa.google.com.tr/
  • Google, picasayı öldürdü.

• Win10'da kullanımı azalır bence.win10 resim görüntüleme performansi baya etkileyici.ama win7 kullanıcılarına cazip

• Vay be günler ne çabuk geçiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.