Şimdi Ara

Efsane otomobil mazda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
10.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında 1 ay alıp binmek lazım ABD de sırf o zevki yaşamak için...

Stajdı yaz okuluydu derken bu sene de ABD tatilini ertelemek durumundayım

Bana artık yeşil pasaportta vermiyormuş, devletin saçma bir yeşil vize kanunu var.

18 yaşından büyük erkekler ailesi vasıtasıyla YEŞİL PAS. Alamıyor ama kızlar evlenene kadar alabiliyor.

Ya devlet niye erkeğin hakkını kısıtlar?

Benim kızdan farkım ne?

Ya ben gidip oraya yerleşçek değilim, hiç olmazsa öğrenciye hak tanı hem gidip oraya iltica etmem Avrupanın sorun useni sorunun değil...

HEM PASAPORTUNU KİMSE TAKMAZ, HER ÜLKE VİZE İSTER , HEMDE YEŞİL PAS. KİMSEYE VERMEZSİN....

• gercekten araba dediğin bole olmalı.
    toyota ve mazda ya çok güvenirim
  • bende de 91 mazda 2.0 var 145000 de valla servise gittiğimi hatırlamıyorum
    bi balataları değişmişti sanırım :)) çok sağlam araba...allah sizi inandırsın tam 5 sene hiç benzin kullanmadan lpg ile çalıştırdım aracı -lpg ile 30000 km yapmışımdır- motor banamısın demedi ben böyle sağlam bir araba görmedim...şimdide mp3 cd player aldım taktırdım bi de uzaktan kumandalı merkezi kilit ohh....mazda diyorum başka bişey demiyorum
  • mazdayı bilemem ama toyotanın pick up dayanıklılığı efsane olmuştur. ingiliz top gear programında resmen işkence yaptılar. çarptılar, vurdular, tuzlu suda bıraktılar, yaktılar, dinamitlenen binanın tepesinde bıraktılar. hala çalışıyordu. efsaneydi o bölüm.
  • arkadşlar 91 model bir mazda 626 aldım tüplü cok tatlı arabymıs gerçekten 130000 kılometrede okadar cok özellkleri var ki insan 91 yılında o arabaya binse ihya olur herhalde yol tutuşu falan harika cok tatlı araba resmen aşık oldum ve o benim ilk göz ağrım....sevgiler....
  • downahar yorumlarını okudum bence cahilce
  • quote:

arkadşlar 91 model bir mazda 626 aldım tüplü cok tatlı arabymıs gerçekten 130000 kılometrede okadar cok özellkleri var ki insan 91 yılında o arabaya binse ihya olur herhalde yol tutuşu falan harika cok tatlı araba resmen aşık oldum ve o benim ilk göz ağrım....sevgiler....

Konu eski ama sorun değil.

hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

ne kadara aldınız??
  • söylediklerine katılmamak elde degil gerçi banlanmışsın sonsuza dek ancak ne varki doğru söze ne hacet...bu forumda almancılar bellidir bir plastik uzmanı arkadaş vardı o da geçenlerde banlanmıştı 4 günlüğüne henuz giriş yapmamış yazıyor halen nikinde çıkar gelir eli kulağındadır...ama yine başlar şu arabanın plastiği yok şu arabanın tipi böyle...çekilmez hiç ama napıcanbir de konfor uzmanı arkadaş var bu forumda bu ikisi paslaşır sürekli alman otomobillerinin türkiye de çok satılma sebebi aslında bu arkadaşlardır....

• satılık 08 focus ve 03 connect .... 90 model mazda ile takas olunur
  • mazda 626 2000 cc fiatı: 6000 ytl iyi günler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.