Şimdi Ara

Efsane olacak oyunu almış bulunmaktayım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Darısı herkesin başına, Avrupa'nın 40 Eurodan aldığı oyuna 220 lira verme keyfi.Ekim 19'u sabırsızlıkla bekliyorum.Oyun çıkınca 333 lira olacak mağazalarda 400 olur.Ön siparişin gözünü seveyim.

Efsane olacak oyunu almış bulunmaktayım

Edit:Foruma bak arkadaş resim bile atılmıyor bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 17 Haziran 2018; 15:43:23 >

• Bekleseydin 120 tlye bulurduk key dr.oyun filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patren kullanıcısına yanıt
    Güldürmeyin hocam, geçen sene euro 3.90 civarı gezerken Star wars bf2 145 liradan geldi. Şuan euro 5.50, 200 liradan aşağı fiyat vermez eğer getirirlerse.

Voyidu-durma-playsıtor-geymsatış bunlar getirse bile min 200 olacak, sanmıyorum altında çıkacağını
  • RoadMonster R kullanıcısına yanıt
    150-160 tl olur bfv o sitelerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

Güldürmeyin hocam, geçen sene euro 3.90 civarı gezerken Star wars bf2 145 liradan geldi. Şuan euro 5.50, 200 liradan aşağı fiyat vermez eğer getirirlerse.

Voyidu-durma-playsıtor-geymsatış bunlar getirse bile min 200 olacak, sanmıyorum altında çıkacağını
    siz ilk kez falan mı alıyosunuz oyun? birde avrupada 40 euro olan oyunu 200 liraya aldım diye sevinmişsin, adamların parasına göre 40 euro 40 lira gibi, klasik akp li düşüncesi işte ne diyim güldürdün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 22 Haziran 2018; 21:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

siz ilk kez falan mı alıyosunuz oyun? birde avrupada 40 euro olan oyunu 200 liraya aldım diye sevinmişsin, adamların parasına göre 40 euro 40 lira gibi, klasik akp li düşüncesi işte ne diyim güldürdün

Alıntıları Göster
    İsmail hocam, yanlış kişiyi alıntıladın, gülerken güldürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

İsmail hocam, yanlış kişiyi alıntıladın, gülerken güldürdün

Alıntıları Göster
    editledim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Alıntıları Göster
    Bana dediysen zaten dalga geçer gibi yazdım ama anlamadın sanırım.Bende biliyorum öyle olduğunu

• Paraya kıyıp deluxe almayı planlıyorum ama şu betayı bekleyeceğim. Originden başka deluxe satan yer göremedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.