Şimdi Ara

Efsane İkili -- MSI KT4AV + Athlon XP 2500+ (Çarpan Kilitsiz) + Abit NF7S v2 + Athlon XP 2500+ (ÇK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Efsane iki farklı overclock sistemimi ; MSI KT4AV - MS6712 anakartımı ve AMD Athlon XP 2500+ ve Abit NF7S v.2 + AMD Athlon XP 2500+ + Thermaltake bakır işlemci fanı ile beraber satıyorum.
    Her iki işlemcide çarpan kilitsizdir.

Bilgi:İşlemcileri günlük kullanımda 2.4 ghz kullanıyordum.

MSI KT4AV - MS6712 anakartımı ve AMD Athlon XP 2500+
    Fiyat: 50 TL

İşlemci + CPU + Stock Soğutucu = 80 TL

Efsane İkili -- MSI KT4AV + Athlon XP 2500+ (Çarpan Kilitsiz) + Abit NF7S v2 + Athlon XP 2500+ (ÇK)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Abit NF7S v.2 (Kutusunda eksiksiz) + AMD Athlon XP 2500+
    İşlemci + CPU + Tornado Bakır Soğutucu = 100 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drift -- 30 Mart 2021; 19:54:33 >

• Kurşun kalem serisi
  • Küçükken her ay Chip dergisi alıp arka sayfasındaki bilgisayarcıların oem listelerinden sistem toplardım kendi çapımda bir gün almak için. Şu lanet KT4AV anakartı ve Ahlon 2500x'i bir türlü alamadım..

Şimdi elimizdekileri beğenmiyoruz iyi satışlar
  • İyi satışlar dilerim öncelikle ,

Epox 8rda+ Athlon xp 2500+ aklıma kazınmış çıkartamıyorum bir türlü , amd yi o günden sonra kullanmadım :) Sebebi bırakın oc yi normal modda bile kitleniyordu sanırım bana kötü denk geldi.
  • Zamanında via çipset diye almak istemediğim fakat epox 8rda3+ ya param yetmediği için aldığım ve performansından çok memnun kaldığım mükemmel anakart. Mazi canlandı şimdivay arkadaş iyi satışlar.
  • Efsane iki hayırlı satışlar hocam

Buda benim arşivden overclock yapınca 3200 zannediyordu, çarpan kapalı alınan değer

• Eskileri hatırlayanları görmek güzel forumda. Sevgiler, selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• ABIT anakart seti cinoktahan arkadaşımıza satılmıştır.
    Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drift -- 13 Mart 2022; 7:56:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.