Şimdi Ara

'Efsane Konulardan' Masanızda neler var ? [SS'li] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
12
Favori
5.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  'Efsane Konulardan' Masanızda neler var ? [SS'li]
    ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Orijinalden alıntı: Tralder

quote:

Evet saç uzatıyorum.

Victorinox Farmer, Alox serisi.
    Sony MDR 10RC.
    ikisi de mükemmel.

evet 12. sınıfım, ilk kez giriyorum sınava. ve mezuna kalmak istemiyorum.

Sağolun,kulaklık çok şık arayışlardayım bu aralar memnun musunuz peki

Ygs'de durumlar nasıl bu arada

ygs beklentimin altında. hedefim de potansiyelim de yüksek ama pek çalışamıyorum maalesef.
    İTÜ Mimarlık istiyorum. çalışsam çok rahat kazanırım ama yapamıyorum. LYS'de farkı koymam lazım aslında.

kulaklık mükemmel. dışarıda kullanmaya çok uygun. malzeme kalitesi ve tasarımı mükemmel. sesi gayet güzel, çok hafif bass karakterli diyebilirim. ufak bir ekolayzır ayarıyla istediğiniz müzikte süper performans verir.

normalde önermiyorum bunu, çünkü Türkiye'de 450 lira civarı fiyatı. Ben İngiltere'den 200 liraya almıştım, 200'e fazlasıyla değiyor.
    Ama geçen gün Media Markt'ta 230 liraya inmişti. Eğer yetişebilirseniz süper olur, bu kulaklık 230'u direk hakeder.

Çakıyı neden merak ettiniz ? Benim de hobim oldu yazın başından beri. Normalde kimse ilgilenmez, aa isviçre çakısı deyip geçerler. Victorinox modelini sormanız hoşuma gitti.

YGS Benimde beklentimin altında oldu,o kadar çalışmamın karşılığını verdiğini söylememem doğrusu...

İyi bir öğrenciydim,öğrencilik hayatımda.Dediğin gibi bende de potansiyel var,ama ortaya atamadım.İnşallah lys'de istenilen puanları yaparız.

Bu arada Taksim Kütüphanesinde sürekli Mimarlık okuluna bakan masada ders çalışıyorum ben,hakikaten çok mükemmel bi okul.Konumu çok iyi

Çakılara karşı uzun zamandır ilgim var,özellikle victorinox markası.Mekanik-Otomatik saatlere ilgi duymamdan ötürü.Bana göre fiyat bandında en ama en kaliteli saatleri victorinox yapıyor.Bu kadar etkileyici markanın ürünleri cezbetti beni.Almak istiyodum ama uzun zamandır askıya almıştım.Resminizde görünce yeniden o tutku alevlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tralder -- 20 Mart 2016; 0:36:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas*

quote:

Orijinalden alıntı: sessizliğim

'Efsane Konulardan' Masanızda neler var ? [SS'li]

İsminizi kağıda yazıp öyle foto atın da inanalım

Buyrun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet saç uzatıyorum.

Victorinox Farmer, Alox serisi.
    Sony MDR 10RC.
    ikisi de mükemmel.

evet 12. sınıfım, ilk kez giriyorum sınava. ve mezuna kalmak istemiyorum.

Sağolun,kulaklık çok şık arayışlardayım bu aralar memnun musunuz peki

Ygs'de durumlar nasıl bu arada

ygs beklentimin altında. hedefim de potansiyelim de yüksek ama pek çalışamıyorum maalesef.
    İTÜ Mimarlık istiyorum. çalışsam çok rahat kazanırım ama yapamıyorum. LYS'de farkı koymam lazım aslında.

kulaklık mükemmel. dışarıda kullanmaya çok uygun. malzeme kalitesi ve tasarımı mükemmel. sesi gayet güzel, çok hafif bass karakterli diyebilirim. ufak bir ekolayzır ayarıyla istediğiniz müzikte süper performans verir.

normalde önermiyorum bunu, çünkü Türkiye'de 450 lira civarı fiyatı. Ben İngiltere'den 200 liraya almıştım, 200'e fazlasıyla değiyor.
    Ama geçen gün Media Markt'ta 230 liraya inmişti. Eğer yetişebilirseniz süper olur, bu kulaklık 230'u direk hakeder.

Çakıyı neden merak ettiniz ? Benim de hobim oldu yazın başından beri. Normalde kimse ilgilenmez, aa isviçre çakısı deyip geçerler. Victorinox modelini sormanız hoşuma gitti.

YGS Benimde beklentimin altında oldu,o kadar çalışmamın karşılığını verdiğini söylememem doğrusu...

İyi bir öğrenciydim,öğrencilik hayatımda.Dediğin gibi bende de potansiyel var,ama ortaya atamadım.İnşallah lys'de istenilen puanları yaparız.

Bu arada Taksim Kütüphanesinde sürekli Mimarlık okuluna bakan masada ders çalışıyorum ben,hakikaten çok mükemmel bi okul.Konumu çok iyi

Çakılara karşı uzun zamandır ilgim var,özellikle victorinox markası.Mekanik-Otomatik saatlere ilgi duymamdan ötürü.Bana göre fiyat bandında en ama en kaliteli saatleri victorinox yapıyor.Bu kadar etkileyici markanın ürünleri cezbetti beni.Almak istiyodum ama uzun zamandır askıya almıştım.Resminizde görünce yeniden o tutku alevlendi

potansiyelimiz var kesinlikle
    seni bilemem ama ben tam anlamıyla "iste"miyorum. millet kafaya koyup çalışıyor ama benim iyi bir yer kazanma isteğim yok, önem vermiyorum yani

ama olursa İTU veya ODTU Mimarlık cok iyi olur tabii.

Saatlerden pek anlamıyorum. Victorinox saatleri genel olarak sağlam ama pahalı geliyor bana, tasarımları da pek sevemedim. Sadece bi modelini beğenmiştim, 800 lira civariydi. Şuan da Casio ProTrek kullanıyorum :)

Çakı olarak Opinel ve Victorinox'um var işte. Alox serisine bayılıyorum, bu da o seride en çok aletli model. normal seride ise Huntsman alırdım herhalde.
    Opinel No.7 ve Victorinox Farmer'ı sol ön cepte taşıyorum. Sağda telefon var, sağdaki ufak bozuk para cebinde ise Victorinox Classic var her zaman
    çok küçük, varlığını unutuyorum hep. makas, kürdan ve cımbızı işe yarıyor çoğu zaman.
    Opinel'i tamamen zevk için taşıyorum, hiç gerek yok aslında ama hobi işte.

• Dhye bu konu için kaydolmuştum vay be ne günlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Masanin yaninda deprem etkisi yaratan dostum..

Bende de 600w sub var hocam.biraz hayvan olabilirim mutfak dolapları zangirdiyor olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Masanin yaninda deprem etkisi yaratan dostum..

Bende de 600w sub var hocam.biraz hayvan olabilirim mutfak dolapları zangirdiyor olabilir

Ev müstakil galiba?

Markası nedir? Bir de resim atabilirsen süper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

,

kasaya para çıkışmadı mı
  • :
    Bu mesaja eklenen görseller:

• başlığı anlamadım ilk başt
    şu efsane konular var ya hangi model gibi
    onların fotoğraflarını düşündüm
    masa diyince lan adamlar fotoğrafları bastırıp da mı koydu he dedim
  • [simage]http://i.hizliresim.com/GRyn1V.jpg[/simage]

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 14 Şubat 2020; 13:27:38 >
  • benim masam bile yok be evde bilgisayar masası koyucak oda yok kendi odam aşırı küçük yatak zar zor sığdı laptop olduğu için televizyonu açıyorum alıyorum kucağıma laptobu açıyorum mobil veriyi bağlıyorum laptoba giriyorum dh ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Derli Toplu Mis Oh Be.

Önceki konum;http://forum.donanimhaber.com/m_112590785/f_//tm.htm#112590785

Hocam o iki ekranda ben çok rahatsız olurum ya siz iyi dayanıyorsunuz valla.
    Birisi büyük, diğeri küçük :D

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Derli Toplu Mis Oh Be.

Kesin simetri hastalığınız da vardır aha şuraya yazıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesla_Reyiz

Bass gitar mı o laney rb1 gördüm sanırım

quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Aramızda basçı da var.

amfiden ziyade arkasında warwick corvetteyi aldığım günden bu yana bir albümde çalacak kadar ustalaştım 3 yılda.
    https://soundcloud.com/extagon/kayit-demo
    https://soundcloud.com/extagon/beta-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASYONALIST -- 20 Mart 2016; 12:10:11 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Derli Toplu Mis Oh Be.

Kesin simetri hastalığınız da vardır aha şuraya yazıyorum

Allaha şükür simeri hastalığım yok. Ama bakınca drek ben bi rahatsız oldum :D

•  'Efsane Konulardan' Masanızda neler var ? [SS'li]
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    1 yılı dolduruyorum ben de garageband'dan falan kayıt yapıyorum cover yapıyorum yani. Amfi işi boş iş keşke almasaydım diyorum marshall mb15 var bende de :( garagebandla iphone nimetmiş nimet :D
  • Daha çok foto daha çok ss lazım gençler uyumayın be..

Konu dışı bitmiş...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.