Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
105
Favori
151.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcgill

Bütün tüketicilere önerimiz sipariş verirken biraz daha kalın öğütme istemeleri yönünde olacaktır.

> Yukarda sipariş verdiğim üründe kalın öğütme isteme önerisi sitenizde yer almıyordu, espresso yazılıyordu bu durumda sizlerin profesyonel tip makine veya ev tipi makine seçeneği koymanız gerekmez miydi ? dolayısıyla standart espresso öğütme derecesine karşılık makinenizin basıncının yeterli olmamasıdır. sorunu da ortaya çıkmayacaktı :/

Yine de bir problemle karşılaştığınızda sizlere memnuniyetle yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

> Bunu okumak güzel bu şekilde müşterilerde duygusal bağlılık yaratabilirsiniz, benim hali hazırda ambalajı açılmamış 50 g lık 3 paket kahvem duruyor bunlarda açmış olduğum paketteki kahve gibi çekildiği için kullanırken sorun yaşayacağımı düşünüyorum çünkü kalın öğütülmemiş kahveler.Bu konuda yardımcı olmanızı isterim.

DM yoluyla iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız makineniz için uygun espresso öğütme derecesini birlikte bulabiliriz.

>DM attım 👍

Sağlıkla kalın, kahveyle kalın

>Sağolun

delonghi makine ile aynı dertten muzdariptim. sonra biraz eski bir model kenwood aldım. ev tipi fakat 58mm portafiltreli boilerli idi. o ince öğütümlerde bile hiç sorun yaşamadım.

sorun delonghi'de diyebilirim. mesela starbucks espresso dendiğinde 3 numara ile öğütürken 4 numara ile öğütmesini isterdim hep.

sonra tam otomatik makine aldım da öğütmeymiş, tampmış temizlikmiş kurtuldum hep :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi command_4 -- 30 Ekim 2020; 11:17:13 >

• @aroastinglab tchibo'dan sicilia style ve starbucks'dan house blend'i espresso formatında severek tüketiyorum.

doğasında ekşi tatlar olmayan, çikolatamsı çekirdek öneriniz nedir?

• Severek kahve aldığım firma merhaba, cidden kahve tatları ve fiyatları çok iyi. Özellikle Guatemala, Honduras ve Sidamo devamlı aldığım kahvelerdir. Tavsiye de ederim.

Sevgiler, başarılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayın 30'unda kampanya biter mi ya
    Ay sonudur diye bugün alacaktım

• El Salvador'dan yerlilerin önerdiği marketten bir çekirdek kahve almıştım. Orta kavrulmuş olan kahve hafif karemelimsi yumuşak az asidik bir lezzeti vardı. Ve şimdiye kadar içtiğim en iyi kahve oldu sanırım. 2 kg almıştım, bittiğinde gitmeyi bile düşünmedik değil. Sizde ki El Salvador kahvelerin tadımı nasıl acaba ?

Maalesef ürün açıklamalarınız yetersiz. Umarım geliştirirsiniz, güzel girişim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amatozkan

Ayın 30'unda kampanya biter mi ya
    Ay sonudur diye bugün alacaktım
    Merhaba, gelen dm'ler üzerine kampanyayı DH sponsorlu konusu için 1 ay daha uzattık. Ayrıca yeni kahvelerimiz de sitemize eklendi ve Kasım ayının indirimleri belli oldu. Keyifli hafta sonları dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agumbafb

Severek kahve aldığım firma merhaba, cidden kahve tatları ve fiyatları çok iyi. Özellikle Guatemala, Honduras ve Sidamo devamlı aldığım kahvelerdir. Tavsiye de ederim.

Sevgiler, başarılar.
    Harika yorumunuz ve iyi dileğiniz için çok teşekkür ederiz. Keyifli ve bol kafeinli hafta sonları diliyoruz
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt

• Jlozde kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    El Salvador çekirdekleri genelde asiditesi az çekirdeklerdir. Bizim kahvemizde öyle ve orta diyebileceğimiz bir kavurma derecesine sahiptir. Denemenizi tavsiye ederiz.
    Teşekkürler.

• Good fellas espresso aldım. Çok beğendim arkadaşlara da tavsiye ettim. Fiyat olarak uygun olduğu sürece de almaya devam edecem. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boçi -- 2 Kasım 2020; 8:36:52 >
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt

kampanyayı uzatsanız çok güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

kampanyayı uzatsanız çok güzel olur

Uzatmışlar.

• hocam kaynatıp 1 dk beklettiğim suyu kahvenin üzerine döküyorum, bardağın ağzını kapatıp 5 dk bekledikten sonra 30 sn karıştırıp filtreyi kahveyi öyle içiyorum, bu şekilde bana tavsiye edebileceğiniz tadını beğendiğiniz kahve var mı ?

• Konuyu takibe aldım. Sanalbaharat ile bu firmayı karşılaştıran var mı? Sanalbaharattan aldığım paket bittikten sonra denemeyi planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

delonghi makine ile aynı dertten muzdariptim. sonra biraz eski bir model kenwood aldım. ev tipi fakat 58mm portafiltreli boilerli idi. o ince öğütümlerde bile hiç sorun yaşamadım.

sorun delonghi'de diyebilirim. mesela starbucks espresso dendiğinde 3 numara ile öğütürken 4 numara ile öğütmesini isterdim hep.

sonra tam otomatik makine aldım da öğütmeymiş, tampmış temizlikmiş kurtuldum hep :)

Alıntıları Göster

Delonghi basınçı portafiltre kullandığı için ince çekim kahveler akış sorununa neden oluyor. Ben basınçsıza çevirdim şuan çok iyi. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: semican

Sayın @aroastinglab merhaba,

Sitenizden vermek istediğim siparişin son adımı olan ödeme ekranına geldiğimde iyzico ödeme sistemini gördüğümde siparişimi tamamlamadım. Daha bugün ilgili sistemi şikayetvar’a yazarak kart bilgilerimi sildirdim. Bu nedenle yine rızam dışı bu sistemin kart bilgilerimi kaydetmesinden endişeliyim. Sistemi bilmediğim için de tekrar kullanmak istemiyorum. Kredi kartı ödemesiyle ilgili olarak başka alternatifiniz mevcut mu?

Sanal kart kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boçi B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Beğenmenize çok sevindik ☺️ Teşekkürler, afiyet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Konuyu takibe aldım. Sanalbaharat ile bu firmayı karşılaştıran var mı? Sanalbaharattan aldığım paket bittikten sonra denemeyi planlıyorum.

Ben bu sene başından beri arl den alıyorum kahvelerimi. DHdeki kampanyasını yeni öğrendim ve bu kampanyadan yararlandım şimdi yeni çekirdekleri deneyeceğim. Sanalbaharatı ise geçen sene bırakmıştım, İlk dönemlerde kahve kavrumları fena değildi ama satışları artınca bütün çekirdeklerde kavrum derecesini artırıp aromaları kaybettiler. En ucuz ve pahalı kahveleri arasında fark kalmadı bence. Arlden denemediğim kahve kalmadı gibi :) coffee department ve overdose ile birlikte favorilerim arasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

Ben bu sene başından beri arl den alıyorum kahvelerimi. DHdeki kampanyasını yeni öğrendim ve bu kampanyadan yararlandım şimdi yeni çekirdekleri deneyeceğim. Sanalbaharatı ise geçen sene bırakmıştım, İlk dönemlerde kahve kavrumları fena değildi ama satışları artınca bütün çekirdeklerde kavrum derecesini artırıp aromaları kaybettiler. En ucuz ve pahalı kahveleri arasında fark kalmadı bence. Arlden denemediğim kahve kalmadı gibi :) coffee department ve overdose ile birlikte favorilerim arasında.

Alıntıları Göster

Yorum için teşekkürler, arl'yi deneyeceğim. hazır DH kampanyası da var, gözüme girdiler :)

• Alıntı

metni:
    Donanım Haber'e özel kargo bedava | DHKARGO (30 Kasım 2020'ye Kadar Uzattık)

Merhaba;

Hepsiburada üzerinden Etiyopya Sidamo almak istiyorum. DHKARGO kodunu orada kullanabilir miyim? Yardımcı olursanız mutlu olurum @aroastinglab.

Sevgiler!

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.