Şimdi Ara

EFSANE KASIM BAŞLADI | Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
73
Favori
67.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 200
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 129
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aroastinglab (129 mesaj) mcroses (10 mesaj) _conscript_ (8 mesaj) ScriptKidie (8 mesaj) soak (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (369 mesaj) Mobil (69 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (17 mesaj) (11 mesaj) (14 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> EFSANE KASIM BAŞLADI | Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese selamlar,

Son zamanlarda sunduğumuz kampanyalar buralarda paylaşılmaya başlandı. Biz de kahvelerimizi bu kadar sevdiğinizi görünce dayanamadık ve Donanım Haber ile görüşerek buraya geldik. Gelirken de boş gelmedik, web sitemizdeki kampanyalara ek sadece Donanım Haber kullanıcılarına özel bazı fırsatlar sunmak istiyoruz. Bunun yanında size hem markamız hakkında bilgi sunmak hem de buradan tüm sorularınıza yanıt vermek istiyoruz. Özel mesajla da desteğimiz bulunmakta.

Fiyatları karşılaştırabilmeniz için tüm çevrimiçi satış noktalarının linkini bırakıyoruz. Her zaman en iyi kahveye en iyi fiyatla ulaşmaya hakkınız olduğunu düşünüyoruz ve fiyatlara pazaryerleri indirim yaptığında kendi sitemizden daha uygun son kullanıcı fiyatları ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden her zaman karşılaştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Web Sitemiz: A Roasting Lab
    Merkezimiz ve Tadım Atölyemiz: Ertuğrul Mahallesi, Gıda Toptancılar Sitesi, 111. Sokak, A Blok, No:14, Nilüfer/BURSA
    Instagram Profilimiz: A Roasting Lab Instagram
    Hepsiburada Mağazamız: A Roasting Lab Hepsiburada
    Trendyol Mağazamız: A Roasting Lab Trendyol
    Çiçek Sepeti Mağazamız: A Roasting Lab Çiçeksepeti
    Amazon Mağazamız: Şu anda satışları Amazon Türkiye kendisi yapmaktadır. Yakın zamanda biz de satışa sunacağız.
    Telefon Numaramız: 02243341027
    Mersis Numaramız: 06070679137000017913700001
    Ödeme Yöntemlerimiz: Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale, EFT
    Ödeme Servis Sağlayıcımız: Iyzico

EFSANE KASIM: TIKLAYIN

Filtre Kahveler en iyi çiftliklerden gelen yeşil çekirdeklerin, ziyaret edebileceğiniz merkez atölyemizde kendi makinelerimizle kavrulması ve siparişinizden önce size özel öğütülmesiyle tamamlanan bir sürece sahiptir. Bursa'da oturan forumdaşlarımızı mutlaka tadım için merkezimize ya da şubemize bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aroastinglab -- 30 Ekim 2021; 20:40:33 >

• Fırsattan faydalandım ve 4x250 Gr kahve aldım ve çok uyguna geldi.Birkaç saat içinde kargolandi ve hızlıca teslim aldım. Diğer pakedim bitmediginden henüz deneyemedim ancak mis gibi kahve kokusunu bolca içime çektim. Bu tarz kampanyalar yapılırsa sürekli buradan almayı düşünüyorum.Çok teşekkür ederim.
    Not: paket üzerinde kavurma tarihi mevcuttu.
    Merhaba, 20 TL indirim kodunu tekrar devam ettirme kararı aldık.

Diğer konuda şeffaf olmak adına bu açıklamayı yapıyoruz. Ürünlerimizin ve makinelerimizin tamamı ithal; ancak değişen piyasa koşullarına rağmen 1 yıldır herhangi bir gerekçeyle hiç bir üründe fiyat arttırımına gitmedik. Şu anda gerçekleşen fiyat düzenlemeleri de varlığımızı koruyabilmemiz ve rekabetçi şartlarda iş geliştirebilmemiz açısından mecburiydi.

Fakat tüm bunlara ek olarak belirtmek istediğimiz nokta, A Roasting Lab markası, Hepsiburada, Trendyol ve Çiçeksepeti pazaryerlerinde ve çeşitli yerel marketlerde de satışta. Mart ayı bol kampanyalı bir ay olacak. Bu yüzden takip etmenizi rica ederiz.

A Roasting Lab olarak misafirlerimizle birebir karşılıklı tadım yaptığımız atölye ve kafeye sahibiz. Yani sadece kargoya verip bir daha umursamayacağımız ve kalitesinden ödün verebileceğimiz ürünlerimiz yok. Sadece robusta karıştırarak ya da aynı yörenin daha ucuz tedarikçisinden kahve alıp kavurarak maliyet düşürmek istemiyoruz. Dolayısıyla bu konu içerisinde anılan diğer markalarla "kahve adı ya da yöresi aynı" olsa dahi, büyük bir farkımız olduğuna inanıyoruz.

Her türlü sorunuzda ya da merak ettiklerinizde yazmaktan lütfen çekinmeyin. Yapıcı olsun ya da olmasın, bu konu içerisinde her türlü eleştiriye açığız ve herhangi bir şikayet/silme talebimiz olmayacaktır.

Selam arkadaşlar, aroastinglab ile ilgili tecrübemi yazacağım. Öncelikle buradan verdiğim ilk siparişti, Seçkin Kozmik Avantajlı Filtre Kahve Paketi isimli paketi aldım. Bu paketi tercih etme sebebim markanın single origin kahvelerini keşfederken aynı zamanda forumda birkaç kez denk geldiğim Titan isimli blendi denemek istedim.

• Kısaca paketlemeden ve kahve tasarımlarından bahsetmek istiyorum. Kahveler siyah bir kutunun içinde geldi, kutu tasarımı ve paketler güzel. Kullanılan materyaller üst düzey değil, fiyatına göre fena değil diyelim. Kahvelerin arkasında bölge/çiftlik, tadım notları, gövde, asidite, içindekiler gibi bilgiler yazıyor. Kahvelerin üzerine ve paketlere bir tarih etiketlenmiş, sanırsam kavurma tarihi. Ayrıca kahvelerin yanında 2 tane ayraç gönderilmiş, bu tarz şeyler ince detaylar. Bence hoş olmuş.

A. Ön bilgi

1. Kullanılan materyaller: Melitta'nın Aroma Fresh (1021-01) adlı filtre kahve makinesi, Melitta 1x4 Gourmet Filtre Kağıdı (Beyaz) ve sırma damacana su ile test ettim.
    2. Kahve makinesi ayarı: Öğütme ayarı orta, yoğunluk 3 üzerinden 2 ve su sertliği 1.

B. Kahve

1. Tadım notlarım: Asidite hafif, çoğu insan beğenebilir. Gövdesi orta. Yumuşak sayılabilecek bir içimi var, hafif acı bitter tadını alıyorsunuz. Aroma olarak gördüğüm en silik kahve.

• İlk yudumda hafif ekşi tat sonrasında arkadan gelen hafif acı bitter tadı alıyorsunuz daha sonrasında ağızda acı bir tad kalıyor.

• Filtre kahve makineleri için uygun sayılabilecek bir aromada, bu kahve ile çok farklı sonuçlar elde etmezsiniz. Dripper ile yapmanızı önermem, harcadığınız kağıda, suya ve zamana yazık olur. French press ile yapılabilir, ya da başka bir metal filtreli yöntem ile. Bu kahveyi yaparken ölçü, sıcaklık gibi önemli parametrelere dikkat etmezdim açıkçası.

Not: Maalesef 16.02.2021 yazan kavurma tarihi mi bilmiyorum ancak öyleyse kesinlikle doğru değil, 2 gün önce kavrulan kahvenin böyle silik bir kokuya sahip olması imkansız.

C. Genel deneyimler:

• Sipariş süreci: Siparişi 15.02.2021 tarihinde verdim ancak ertesi gün kargolanır yazmasına rağmen o gün kargolanmadı, 17.02.2021'de kargolandı ve bana bugün sabah ulaştı. Neden kargolanmadığını sorunca satıcı hava koşulları nedeniyle dedi. İstanbul'da değilim o yüzden bilmiyorum doğru mu ancak haberlerde vs. gördüğüm kadarıyla yoğun bir kar var İstanbul'da o yüzden geçerli bir sebep olduğunu düşünerek beklemeye koyuldum.

Açıkçası ilk sipariş olduğu için biraz heyecanlıydım çünkü uzun zamandır filtre kahve içmemiştim ve sabah geldiğinde aç karnada olsa hemen yapıp içmeye başladım. Ne yazık ki ilk fark ettiğim Titan'ın paketini açınca neredeyse hiçbir koku yoktu, örneğin baristocrat ya da cleancup'tan aldığım kahvelerin paketlerini açınca yan odaları bile kahve kokusu basardı. Tchibo'nun öğütülmüş ve üzerinden 1 yıl geçmiş paketlerini bile ilk kez açınca o burnunuza gelen yoğun kokudan eser yoktu. Çok derinden koklamama rağmen hiçbir koku alamadım maalesef ve sebebini de bilmiyorum.

Çekirdeği tatma gibi huyum vardır, kahvenin notalarını kabaca alırım. Çekirdeği tattığımda herhangi bir tat alamadım yalnızca kahvenin kendi acılığı vardı. Çekirdekler pek taze değildi. Kahveyi yapıp içtiğimde ise çok hafif bir ekşilik dışında neredeyse tat yoktu. Hatta bu yazıyı yazarken tekrar bir kahve yaptım ki yanılmayayım ancak tat konusunda gerçekten çok silik. Yani abartıyorsun diyeceksiniz ancak tchibo ya da mehmet efendinin 15 liraya satılan 250 gramlık öğütülmüş filtre kahveleri bundan daha iyi. Fiyatları da 1/3 oranında.

Henüz paketin içerisinde ki diğer 5 kahveyi deneme fırsatım olmadı en kısa sürede onlarıda deneyip buraya deneyimlerimi aktaracağım. Şimdilik Titan blendinden hiç memnun kalmadım. Markette satılan öğütülmüş filtre kahvelerden daha silik bir tada nasıl sahip olur hala anlamış değilim. Bana özel mi böyle oldu bilmiyorum ancak kendi deneyimlerim kadarıyla Titan'ı kahve içmek isteyen kimseye önermem. Bana kalırsa kötü bir kahveye 45tl vermek yerine iyi bir kahveye 100tl verin ya da marketten öğütülmüş filtre kahve alın, daha ucuz en azından.

Deneyimlerim bu kadardı, umarım faydalı olmuştur. Herkese iyi forumlar.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/29/30/a5/2930a518317e8cca79729792e1f07ffc.jpeg&t=0&width=480&text=1

Gerçekten 7 Kasım tarihinde 29.90'dan aldığım good fellas bu ay sözde indirimli 39.90 olmuş. Yine aynı zamanda aldığım El salvador kahvesi de 34.99 tlden 43 tl civarlarına çıkmış.

Hayır anlayamadığım, bu ürünler evet dolar ile ithal ediliyor ve o tarihten günümüze yaklaşık dolar "1" tl düştü. Fiyat hadi bizim ülkemizde hiçbir şeyde düşmez fakat bu zam sebebini de gerçekten merak ediyorum.

Merhaba,

Farklı bir markayla karıştırmış olabilir misiniz? Çünkü hiç bir zaman 200 gramlık paketimiz olmadı.

Kahve çekirdeklerimizin %90'ı kendi ithalatımız olup kalan kısım ise yerli ithalatçılar tarafından satın alınmaktadır. Kendi ithalatımız olduğu için de başka bir markayla aynı çekirdek olmasına imkan bulunmamaktadır.

Ek olarak daha önce forum içerisinde de sıkça konuşulduğu üzere biz markamıza yatırım yapan ve %100 memnuniyet hedefleyen bir işletmeyiz. Paket üzerinde aynı yöre görünse bile bizim kahve çekirdeklerimizin en iyisi ve en tazesi olduğunu garanti ederiz.

Fiyat rekabeti için aynı ülkenin kötü ya da alt kalite çekirdeklerini almak, paketlemeden, kargodan ve kavurmadan tasarruf yapmak istemiyoruz. Kahvelerimizin kalitesini fiyatına oranladığımızda da son derece memnunuz. Sizden de denemenizi ya da Bursa'ya yolunuz düşerse kavurma ve tadım workshop etkinliklerimize katılmanızı tavsiye ederiz.
    Reklam bütçesi operasyon maliyetimizin çok küçük bir kısmını kapsıyor. Biz %100 memnuniyet garantisi ve %100 kalite ile ilerlemek istiyoruz. İlk yılımızı on binlerce memnuniyet ile tamamlanmış sipariş ile kapattık. Kahvemizin tadını beğenmeyen bir kahve sever olduğunda hemen yeni kavrumdan gönderdik. Ağız tadına uyum sağlamadığında dahi farklı yöreden bir kahve göndererek telafi ettik. Neredeyse çok nadiren iade ürün aldık. Yanlış sipariş gönderiminde dahi tamamını hiç geri kargo istemeden değiştirdik.

Bunları buradan anlatmamızın sebebi, hem forum ortamında olmamızdan kaynaklı olarak karşılıklı sohbet etmek hem de bu konularda problem yaşamış bir Donanım Haberci ya da Google'dan arayıp gelen kahve sever varsa açıkça konu altında "ben sizden memnun kalmadım" diyebilmeleri.

Daha önceki mesajda da bahsettiğim gibi kaliteden ve bu mesajda belirttiğim gibi memnuniyetten ödün vermemek adına düzenlemelerimizi yapıyoruz. Ek olarak kampanyalarla da "Dört Dörtlük, Influencer, Var Var vb) büyük kitlelere ulaşıyoruz. Burada da en iyi fiyatla alabilmeniz adına kodu aktif ediyoruz. Bir gün yolunuz Bursa'ya düşerse kafemize ya da kavurma ve tadım atölyemize mutlaka bekliyoruz.

Devamlı müşteriler diye bahsettiğiniz kısım için çeşitli planlarımız mevcut. Bunları da bir kaç ay içerisinde mutlaka açıklayacağız. Ancak şu an için indirim kodu ya da pazaryerleri ve sitemizdeki kampanyaları takip etmenizi öneririz.

Herkese keyifli içimler

Şimdi buradaki arkadaşlar fiyattan yakınıyor. Bu arkadaşlara soruyorum tamamı ithal olan çekirdeklerin gerçekten bu fiyat bandında kalacağına inanıyor muydunuz ? Yoksa gerçekten kahve sektörüne bu kadar mı uzaksınız ?

Marka ve firma belirtmemek kaydıyla, 250gr 100TL 80TL altına kahve yok piyasada. Tabi nitelikli kahveden bahsediyorum. Bugün starbucksa gittiğimizde de tablo aynı. Kalitesiz kahvelerine rağmen. Aroasting lab benim için kaliteyi uygun fiyata getiren firmaydı. 10 kahve alıyorsam 7si buradan olur.

Tabi kahvesine göre daha çok beğendiğim kavurma yapan firmalar da var. Ama iş bu yöre kahvelere gelince aradaki fiyat farkını karşılamıyor bile. Tabi bu belirttiğim gibi bazı yöreler için çiftlikler için geçerli. 10 kahvenin 3ü bazen bunlar oluyor.

Ve denildiği gibi bir kere kenya nyeri gönderildi honduras yerine telefon açtım o sizde kalsın, ben size yenisini göndereyim demişti ve yaptıda.

Aroasting lab yeri benim için bir başkadır.

Tekrardan merhabalar,

Kahvelerimiz orta derecede kavrulduğu için market kahvelerinden daha az aroma verildiğini söylemeleri genelde yaşadığımız bir durum. Ancak internette de kolaylıkla bulabileceğiniz tariflere göre yaparsanız memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Peki biz bundan nasıl emin oluyoruz? Burada size anlatmak istediğim şey siz haksızsınız biz haklı değil tabi ki. Türkiye'nin büyük bir barista derneğinin de sponsoru ve destekçisiyiz. Tadım günlerimiz oluyor ve kahvelerimizin tadımı puanlanıyor. Doğru şekilde demlendiğinde ülkemizdeki en iyi 3 kavurucusundan birisi olarak görüyoruz kendimizi aldığımız profesyonel tadım puanlamalarından. Bu yüzden de forumdaki herkesi hazır yasaklar yokken mağazamıza bekliyoruz :)

Ek olarak bugüne kadar memnun olmayıp da ürününü iade almadığımız kimse olmadı. Gıda ürünü olduğu için iade almıyoruz da demedik kimselere. Forumda da onlarca insan beğenmediği ürün için bize asla para ödemedi.

Oradaki 3 yoruma baktığımda bile tezatlık var, alttaki yorum fazla asidite almış, üstteki ise kahve tadı alamamış. Oranlarla alakalı tamamen bu. Beğenmedim yorumuna bir şey diyemem, zevkler ve renkler tabi ki tartışılmaz :)

Trendyol'da 1000'den fazla değerlendirmemiz öğütme türlerini tek bir ürün altında topladığımız için silindi. Dolayısıyla orada kalmış yorumlar evinde kağıt filtreli makinesi olup french press için öğütülmüş olarak satın alanlar bile olabilir. Bir dönem bu yaşandı maalesef pazaryeri kaynaklı. Ancak diğer platformlardan da yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Üstelik bu doğrudan işlevinin değerlendirildiği bir ürün değil, makas bu kesiyor 5 yıldız gibi :) İnsanların zevkleri farklı olmasına rağmen bir şekilde biz bu değerlendirmeleri hak etmişiz diye düşünüyorum. Üstelik buralardaki yorumlara müdahale şansımız da yok.

713 değerlendirmede 4,5 puanlama www.hepsiburada.com/a-roasting-lab-seckin-kahveler-deneme-paketi-5x50-gr-aeropress-pm-HB00000UE27O

97 değerlendirmede 4,8 puanlama www.ciceksepeti.com/seckin-kahveler-deneme-paketi-kc6445108

Özet olarak beğenmediğiniz ürünü geri almak ve yeni kavrum ile değiştirmek ya da paranızı iade etmek isteriz.
  • Binbaşı
    1590 Mesaj
    250 gram 30tl imiş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    DHKAHVE20 kodunu kullanarak Filtre Kahve için çekirdek olarak 4 farklı bölgeden 250’şer gramlık ilk siparişimi verdim. 20₺ indirim yapıldı ve kredi kartı ile ödememi yaptım.

İlk kez alışveriş yapıyorum, umarım nitelikli ve taze kahve çekirdekleri gelir.

Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

EKLEME
    Hali hazırda Ethiopia ve Kenya kahveleri zaten indirimli olunca fiyat fena olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdrzrn -- 11 Ağustos 2020; 22:15:38 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Kod ile deneme maksatlı Guatemala cekirdek siparis verdim. Birkac gündür içiyorum, başarılı. Kahveler yakilmamis, ayarinda kavrulmuş ve de tazeydi.
    |
    |
  • Yarbay
    3183 Mesaj
    Asidite ve gövde bilgilerini koysaydınız iyi olurdu. kavurma dereceniz nedir?
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,

Her çekirdeğin kendi kavurma profili var. Koyu kavrulan bir çekirdeğimiz yok, genel olarak orta diye tanımlayabiliriz.

İlginiz için teşekkürler, sağlıkla kalın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Merhaba, deneme amaçlı sipariş verdim beklemedeyim. Yalnız sitenizde çok önemli bir sorun mevcut: kullanıcı şifreleri veritabanında düz yazı olarak tutuluyor. Yani siteyi yöneten kişi tüm kullanıcı parolalarına ulaşabilir. Bu güvenlik açısından çok yanlış, parolalar şifrelenmiş halde veritabanına kaydedilmeli. Siteyle ilgilenen kişiye bu durumu bildirmenizi tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Edido ve Adado'ya bir indirim gelmez mi acaba? Bir de tam otomatik makina için espresso ya da caffe creme için hangi çekirdekleri ya da harmanı tavsiye edersiniz?
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,

Sürpriz indirimlerimiz oluyor fakat kesin bir şey söyleyemiyoruz. Espresso olarak Good Fellas blendimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Teşekkürler, sağlıkla kalın.
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Merhabalar sanırım şu an için kafeinsiz kahve satmıyorsunuz. Böyle bir planınız var mı?
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar,

Konuyla ilgilendik. Şifreler MD5 formatında tutulmakta ve format çevriminden önce artık mailde gönderilmemektedir. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ediyoruz. Kahvelerimiz ulaştı mı?
    |
    |
    zaza_cem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ozanselte

Merhabalar sanırım şu an için kafeinsiz kahve satmıyorsunuz. Böyle bir planınız var mı?
    Merhabalar, kısa bir süre içerisinde kafeinsiz kahve ürün gamımıza eklenecek. Ancak doğru çekirdek için bir kaç hafta daha beklememiz gerekiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    Kahve alcam indirim kodu bitmiş galiba ya.Üzdü.Ücretsiz kargo imkanı olmuyor.

EDİT:verdim sipariş 20 tl ile indirim ile.Metal filtre olarak söyledim.Umarım tazedir.Geçen kahve dünyasından aldım.Yani kahve dediğin şey kokucak arkadaş.Elimde kupa odama gittim.Arkadaş elindeki ne dedi?.Filtre kahve.E kokmuyor falan diyince üzüldüm umarım tazedir.8 farklı ülkenin kahvenin deneme paketini söyledim.Denedikçe deneyimlerimi burada yazarım.

EDİT2:Yetkili arkadaş 2 farklı üyelik ile sipariş geçtim birini iptal ettim o yüzden lütfen iademi hızlı şekilde alabilirlermi.Kahveleri beğenirsem tekrardan alışveriş yapabilirim iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 31 Ağustos 2020; 19:37:48 >
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Kahve alcam indirim kodu bitmiş galiba ya.Üzdü.Ücretsiz kargo imkanı olmuyor.

EDİT:verdim sipariş 20 tl ile indirim ile.Metal filtre olarak söyledim.Umarım tazedir.Geçen kahve dünyasından aldım.Yani kahve dediğin şey kokucak arkadaş.Elimde kupa odama gittim.Arkadaş elindeki ne dedi?.Filtre kahve.E kokmuyor falan diyince üzüldüm umarım tazedir.8 farklı ülkenin kahvenin deneme paketini söyledim.Denedikçe deneyimlerimi burada yazarım.

EDİT2:Yetkili arkadaş 2 farklı üyelik ile sipariş geçtim birini iptal ettim o yüzden lütfen iademi hızlı şekilde alabilirlermi.Kahveleri beğenirsem tekrardan alışveriş yapabilirim iyi günler.
    Merhaba,

Siparişiniz için teşekkürler. Özellikle deneyiminizi bizlere konu altından aktarmanızı bekliyoruz

İndirimleri Eylül ayının sonuna dek uzattık.

Ek olarak iptal edilmesini istediğiniz sipariş numarasını bize özelden iletebilir misiniz?
    |
    |

• Binbaşı
    1774 Mesaj
    Herkese selamünaleyküm ve hayırlı geceler
    Uzun zamandır filitre kahve satın almak için arayışdaydım tam aradığın vakitte nasip oldu donanımı Haber’deki ilanı görünce hemen heyecanla alışveriş yaptım
    Öğlen saatlerinde kampanyanın farkına varmadan alışveriş yaptım ve tekrardan yeni bir sipariş vermem için iptal etmem gerekti
    İptal talebi oluşturdum ben biraz da tezcanlıyım hatta dayanamadım firmaya ulaştım ve durumu arz ettim Allah kendilerinden razı olsun iptal işlemi aynı güne gerçekleştirip gece 22 civarında paramı hesabıma yatırmışlardı ürünümde gün içerisinde kargoya verilmiş nasip olursa 2 Eylül’de elimde olacak sabırsızlıkla bekliyorum ömrümde ilk kez filitre kahve satın alacağım hatta 100 liralık alışverişte 20 liralık indirim kampanyasından yararlandım çok sevdiğim bir arkadaşım var Ona da hediye olarak 250 gramlık aldım iki farklı çeşit satın aldım heyecanla kahveyi yapıp içmeyi bekliyorum

İnşaAllah Memnun kalacağım

Ürünler elime ulaştıktan sonra görsel paylaşımları yapıp tecrübelerimi de paylaşacağım tekrardan firma yetkililerine iade konusunda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum

Selamünaleyküm

• Er
    8 Mesaj
    Merhaba,

Delonghi 685 makinem için almak istiyorum ama öğütme şekli french press çok kalın, espresso ise çok ince kalıyor, moka pot için çekince de ince kalıyor ve basınçlı sepet tıkanıyor. Hangi kalınlıkta çekebilirsiniz, siparişi nasıl verebilirim?
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

İlginiz için teşekkürler 👍 Evet hızlı şekilde ulaştı taze ve lezzetli, memnun kaldım teşekkür ediyorum
    |
    |
    aroastinglab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3318 Mesaj
    Denemek için sipariş verdim, bakalım memnun kalacak mıyım.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Herkese selamünaleyküm ve hayırlı geceler
    Uzun zamandır filitre kahve satın almak için arayışdaydım tam aradığın vakitte nasip oldu donanımı Haber’deki ilanı görünce hemen heyecanla alışveriş yaptım
    Öğlen saatlerinde kampanyanın farkına varmadan alışveriş yaptım ve tekrardan yeni bir sipariş vermem için iptal etmem gerekti
    İptal talebi oluşturdum ben biraz da tezcanlıyım hatta dayanamadım firmaya ulaştım ve durumu arz ettim Allah kendilerinden razı olsun iptal işlemi aynı güne gerçekleştirip gece 22 civarında paramı hesabıma yatırmışlardı ürünümde gün içerisinde kargoya verilmiş nasip olursa 2 Eylül’de elimde olacak sabırsızlıkla bekliyorum ömrümde ilk kez filitre kahve satın alacağım hatta 100 liralık alışverişte 20 liralık indirim kampanyasından yararlandım çok sevdiğim bir arkadaşım var Ona da hediye olarak 250 gramlık aldım iki farklı çeşit satın aldım heyecanla kahveyi yapıp içmeyi bekliyorum

İnşaAllah Memnun kalacağım

Ürünler elime ulaştıktan sonra görsel paylaşımları yapıp tecrübelerimi de paylaşacağım tekrardan firma yetkililerine iade konusunda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum

Selamünaleyküm
    Merhabalar,

Süreç boyunca memnun kalmanıza çok sevindik. Umarız kahveleri de aynı keyif ile tüketir ve deneyimlerinizi buradan paylaşırsınız

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.