Şimdi Ara

Efsane kasa corollayı efsane yapan özellikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-sorunsuzdur; seneden seneye yağını suyunu değiştirdiğiniz sürece tık demez, mis gibi çalışır. Toyota' nın sorunsuz marka imajına ulaşmasındaki en büyük etmenlerden biriydi kuşkusuz.

-kalitesini ikinci el piyasasına da her zaman yansıtır. 20 küsür yaşında olmasına rağmen talep çoktur.

-önden çekişli olup fabrika çıkışlı 1600cc motor hacmine sahip 16 valf motoru ile yakıtta performansa göre ekonomiktir

-rahat, hızlı ve atiktir. insana sürüş keyfi verir.

-çin malı bir kablosu bile yoktur temizini bulmak kolaydır sorunsuzdur 1 milyon km devirmişleride mevcuttur

-Hiçbir zaman piyasadan silinmeyecekmiş gibi duran bu otomobil, en genci 19 yaşında olmasına rağmen yeni nesil otomobilleri çatlatırcasına yolları aşındırmakta.

-paslanmaz şasi ve kaporta

-Otomobilin en büyük dezavantajları hissiz frenleri ve alçak yapısı sebebiyle yüksek kasislerde altını vurmaya meğilli olması gösterilebilir. Fakat sorunsuzluk ve dayanıklılık gibi önemli artıları, aracın tüm eksilerini götürmeyi başarmış ve efsane ismini almasını sağlamış.

bir sefer yolda kalmadım, nice araçlar gördüm, arıza yapan yolda kalan. kışın dondurucu soğukta motoru iflas edip sağa çeken mi dersin, yazın hararet yapan mı, efsane kasa bir kere yarı yolda bırakmadı, üzmedi, ağlatmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erestor -- 19 Nisan 2017; 15:59:23 >

• O kadar efsane olmaya aday otomobil varken,bizim ülkemizde teneke yığınları oluyor işte
  • Her sene şanzıman değiştirmekten bıktım. Seneye bunlardan alıp sadece yağ ve su değiştirmeyi ben de istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cladeusx

O kadar efsane olmaya aday otomobil varken,bizim ülkemizde teneke yığınları oluyor işte

efsaneler ölmez
  • Erestor kullanıcısına yanıt
    20 yaşında ki arabaya 30 bin değer biçecek kafaya sahip insanlar olduktan sonra,merak etme ölmez zaten.
  • millet m5 e efsane der bitmedi bizdeki şu corolla dilenciliği
  • quote:

20 yaşında ki arabaya 30 bin değer biçecek kafaya sahip insanlar olduktan sonra,merak etme ölmez zaten.

alıcısı var ki satılıyor.

• Erestor kullanıcısına yanıt
    Ben de alıcısında ki mankafalıktan bahsediyorum zaten.
  • quote:

alemin tek akıllısı sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erestor

quote:

alemin tek akıllısı sensin

Bilmukabele
  • Sadece bizim ülkemizde efsane olduğunu düşündüğüm, hiç bir özelliği olmayan, neden efsane olduğu belli olmayan bir araba.
  • Arkadaşım bozulacak bir aksamı yok ki. Bomboş araba işte. Özelliksiz, bozulacak birşeyi olmadığı için sağlam.

Madem öyle, Reno Toros bence daha efsane ve daha dayanıklı.
  • Vectra A daha efsane bence.
  • Fade to Black kullanıcısına yanıt
    çöp
  • Son yıllarda ağır kazalar sonucu sahipleri ile birlikte efsane olduğunu düşündüğüm ve giderek daha az gördüğümüz bir araç...
  • Yeter artık , kaç gündür iyi trolledin forumu.

• Üstad paslanmaz şasi ve kaportayı da ekleyiver :)

• Zamanında şahin'e alternetifti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Üstad paslanmaz şasi ve kaportayı da ekleyiver :)

• bir madde daha ekle:

-kendine has troll sevenleri vardır.

civic mi corolla mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.