Şimdi Ara

EFSANE KASA 114 hp TOYOTA COROLLA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
1
Favori
286.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EFSANE KASA 114 hp TOYOTA COROLLA
  • Tam avcı hikayesi......Oku oku gül.....Biri 7 saniyede 100 km hız.....Biri 240 km...sürat....Utanmasa 300 vuruyordu gaza fazla basmadım diyecekler.....Tam avcı hikayesi......Tilkinin kuyrugu ne kadardı ?........
  • abi senin toyota corolla var mı
  • yapar yapmaya çamur attırmam corollayada ama o kadarda çabuk basamaz 7sn de ama gerçekten 240ı görüyo bu arabalar

yapar ama o kadar kısa sürmez ya.........modifiyeli daha kısa basar ama orj. belki biraz zorlanır ama bu arabalar asfaltı ağlatıyo
  • ama taşkafa sende bu siteye üye olduysan

efsaneye camur atma doğruları söylersen yeter araba zaten kendini belli

eder sende corolla varsa o performansı yapmıyosa toyotanın suçu yok senin arabanın bi sorunu vardır genelde corollalarda performansta düşüşü hava filtresinin tıkanması sağlıyo onun için çamur atma
  • Bu kadar adam yalan söylemiyoya.............arabaya boşa efsane dememişler.................bu arabanın hepside iyi ama 114 hp sini kullanan asıl efsaneyi görür..........arkadaşlar sizde bişey yazınsana ya çamur atıyolar efsaneye
  • 230 gördüğünü iyi bildiğin araba modifiyelimi yoksa orj. mi hp si ve modelini yazarsan memnun olurum gs_kurtulus230 rahat vururda modeli merak ettim gli mi xei mi
  • Bir tanışımızın arabasıydı
    97 1.6 Xei

quote:

Orjinalden alıntı: corolla hastası

230 gördüğünü iyi bildiğin araba modifiyelimi yoksa orj. mi hp si ve modelini yazarsan memnun olurum gs_kurtulus230 rahat vururda modeli merak ettim gli mi xei mi
  • limitör war bu arabalarda................ama benzindeyken gaza geçirince limitör devreden çıkıyo..................denerseniz gazda ve benzinde anlarsınız...............araba 7000devvirde hafiften sallanır gibi oluyo.........şahsen denedikte
  • Arkadaşlar bu Corolla'lara çamur atanlara bişey demeyin boşverin...

Bazı kişiler vardır o Corolla'ların nasıl bişey olduğunu bilmezler.
    Birkaç arkadaşım benim arabama bindiklerinde altlarındaki 1.4 europa kaloslarla falan beni geçebileceklerini söylüyorlardı.
    Hani ben çok sakin arabayı üzmeden kullanıyorum ya...
    Ama arada bir gaza dokunarak hepsinin çenesini kapatmıştım...
  • gs_kurtulus bu 97 xei arabayla nerde 230 vurdunuz beygiri kaç yol otobanmıydı?
  • Been vurmadım. Arabada da değildim.
    Ama bir Aile dostumuz var onlar Samsun'dan İstanbul'a giderken vurmuşlardı.
  • Bem max. 190 Vurdum ki daha da gidiyordum orta şeritte giden kamyonu sollamaya kalkan minübüz sağolsun...

5 Saniyelik Bir video size...

http://www.youtube.com/watch?v=33zwkB1SUaY
  • biz kayseride oturuyoruz trafikte sıfır bi kalos varda diğer arabaları geçti baktık adam artistlik çekiyo bizde bastık adamın artitliğini bitirdik bi daha yanına gelip yarışmaya yüzü olmadıacayip bi motorları var bunların
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Buda bizim arabaydı yaklaşık 1-2 ay önce saattık.
    Ama bu arabanın yeri benim gözümde ve gönlümde bambaşka...
    Arabanın motoru gerçekten çok güzeldi gidişi kalkışı herşeyi ama başka biriyle kapışmam kalkman arabayı bağırttırmam lastik yakak v.s gibi şeyler hiç yapmadım desem yeridir.
    Kıyamıyordum valla :D

Egzos sesine gelince...
    Corollaların orj. egzos sesi gerçekten güzel 97 Corollamıza sadece görüntü amaçlı bir egzos ucu takmıştım 3500 4000 devirden sonra öyle güzel bir üfleme sesi veriyorduki arabanın içinde dinlemeye doyamazsın. :)

araban çok temiz gözüküyor, sorması ayıp kaça sattınız?

• Arkadaşlarla 3 araç Samsundan 50-60 Km. uzakta bir yere gidiyoruz.
    Kalosu araba Corollanın yerinde adam yerine bile koymuyorum.
    Ama Kalosla oynamak gerçekten güzel oluyor. ;)
  • Aracın sağ arka kapının çıtadan üstünde çok ufak bir yeri boyalıydı.
    Geri kalan parçalarda ne boya ne değişme hiçbirşey yoktu.
    Gerçekten çok temiz bir arabaydı. 102 bin Km de sattık.

Fiyat 13.500 Ytl
  • youtube ye çekilen klib nasıl veriliyo bi fikrin var mı

bide biz çekip yolasak bizim 114hp gli ile 300ü vurup
  • :Valla video elindeyse Youtubeye üye olup yollayabiilirsinn video'yu.

Birde doğruluk derecesini bilmiyorum ama elimde şöyle bir resim var... Resimde Corolla İbre 240 da Devir 7000'de
  • sana zahmet o resmi atar mısın gözümüz gönlümüz açılsın.................zaten 7000devirden sonra benzinde limitöre giriyo

o resmi sana zahmett atta birilerinin çatlatacamda
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.