Şimdi Ara

Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
9
Favori
45.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Assist de çalışan arkadasım da ayni şeyi söyledi. Eskisi gibi değil artık dedi indirim verilmiyor demişti. Doğruymuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu anda Turkcell basın platinum hattı kullanıyorum, 1000 dk, 1000 sms, turkcell yönüne sınırsız, ayrıca platinum özellikleri var, tv plus vs ıvır zıvırı da var totalde 55 ödüyorum ama bazı aylar internet yetmiyor ek internetlerle 80-90 bin tlye varıyor faturam.Bu ay son ayım taahhüt bitiyor, son dönemde türk telekom çekim gücü internet hızı vs bayagı övgü alıyor, türk telekomun bu kampnyasına geçsem avantaj mı olur, dezavantaj mı?Tavsiyede bulunacak arkadaş var mı?Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferit79

Şu anda Turkcell basın platinum hattı kullanıyorum, 1000 dk, 1000 sms, turkcell yönüne sınırsız, ayrıca platinum özellikleri var, tv plus vs ıvır zıvırı da var totalde 55 ödüyorum ama bazı aylar internet yetmiyor ek internetlerle 80-90 bin tlye varıyor faturam.Bu ay son ayım taahhüt bitiyor, son dönemde türk telekom çekim gücü internet hızı vs bayagı övgü alıyor, türk telekomun bu kampnyasına geçsem avantaj mı olur, dezavantaj mı?Tavsiyede bulunacak arkadaş var mı?Teşekkürler
    3 operatörüde kullanan biri olarak bence kalmalısın turkcell'de.

• ferit79 F kullanıcısına yanıt
    İnternet yetmiyorsa mantıklı olabilir ama Turkcell'i hele bir de Platinum ayrıcalıklarını sıkı sıkı kullanan biri olarak mumla arama ihtimaliniz de yok değil. Etrafımda Turkcell (Platinum da) kullanan arkadaşlarımın çoğu aşırı memnun verilen hizmetten.

• esek yuku kadar para veriyorlar birakta memnun olsunlar ayni parayi turktelekoma versinler turkteekom hepsini sirtinda tasir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 10 gb internet var ve 55 tl ödüyorum.Platinum özellikler de antinkuntin şeyler.

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    @mutalvarol Turkcell operatörler arasında tekel, Türk Telekom sabit telefon ve ISS tarafında tekel.

Hangisi müşterisi ile daha ilgili kıyaslamaya gerek yok sanırım.

Türk Telekom yalnızca operatör olarak tercih edebileceğim bir şirket. Evimde 20 senelik telefon 6 senelik internet var ne olduğunu biliyorum zaten bahsettiğimiz firmanın. Taahhütlerinin bitmesine az kaldı ikisinin de. Sonrasında hattım dışında herhangi bir ürününü kullanacağım bir şirket olmayacak Türk Telekom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 21 Haziran 2018; 10:30:17 >
  • Bu kampanya ne Zaman biter arkadaşlar taahhütüm agustos ayında bitiyor?

• metalmilita kullanıcısına yanıt
    Benim taahhüdümün bitmesine 1 ay vardı. Cumartesi turkcele geçiş yapıp, tekrar bu tarifelerden birisine geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: th3sicilian

Bu E dergi aboneliği için iTunes benden 13.99 kesti mh ile kadar konuşmama rağmen dikkate almayın dedi bugün yansımış kredi kartına aradım tekrar faks ile iletin dedi bize bakalım ondan sonuç alabilecekmiyim bunu anlamadım ben.. Benim gibi e dergide sorun yaşayan varmıdır?

Birde ekstra olarak prime müşteri deneyiminiz nasıl ben en iyisini turkcellde yaşıyordum daha arar aramaz karşıma temsilci çıkıyordu vodafone da da telekomda da 1e bas 3e bas dünya kadar numara tuşlatıyorlar bu olayı hiç sevmedim nadir işin düşsede prime olmayı hissettirmiyorlar.
    dostum sonuç nedir iade ettiler mi paranı merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

dostum sonuç nedir iade ettiler mi paranı merak ettim :)

Alıntıları Göster
    valla dün dilekçeniz elimize geçti dediler dönüş yapıcaz diye bekliyorum özellikle bakalım:)

Bu e dergide sorun yaşayan varmı başka benim gibi yada sorun yaşamadan nasıl çözdünüz?
  • Dün TT 8 gb 28 tl olan kampanya için başvurumu yaptım Turkcell den geçiş yapacağım bu tarifeye. Sormak istediğim daha önce Turkcell e geçiş yaparken "haydi gel" kapsamında numara taşıyana internet hediyesi veriliyordu. Turk Telekom' da böyle bir kampanya var mı şuanda?
  • TT da taahhüt bitimine 30 gün kaldı yazıyordu. Bugün turkcelle gittim faturasıza başvurdum avea diye mesaj geldi 73tl taahhüt cezası girmiş bana. Normalde son ay taahhüt bozulunca ceza olmuyordu acaba 1 gün erken davrandık diye mi oldu ki
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptin ?
    Bende ayni sekilde gecebilmek icin vodafone a tasidim hattımi bugün açıldı. Biraz kullanayim diyordum ama vodafone internet iskence resmen cok yavas. 30 lira ceza haricinde birsey cikmiyor degil mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Hocam ne yaptin ?
    Bende ayni sekilde gecebilmek icin vodafone a tasidim hattımi bugün açıldı. Biraz kullanayim diyordum ama vodafone internet iskence resmen cok yavas. 30 lira ceza haricinde birsey cikmiyor degil mi ?
    Benimde bu sabah acıldı vodafone hattım birazdan iş cıkısı telekoma gidip tasıma basvurusu yapıcam. Musteri hizmetlerinden aldıgım bilgi 30 tl ilk faturaya yansıtılacak baska bişey cıkması zaten mantık olarak mumkun değil. Basvuruyu yapayım yine bilgilendiririm buradan.
  • quote:

Hocam ne yaptin ?
    Basvurumu yaptim az once. Bayideki kisiye anlattim durumu olmaz filan dedi yeni gelen musteri olarak sayilmazsiniz dedi. Bende mh ile gorustum teyid aldim dedim ve o 30 tl olayinin gectigi maddeyi de gosterdim tarifenin ayrinti maddelerinde. Agiz burun buktu boyle ben olmaz diye biliyorum ama umarim olur dedi.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam yarin bende basvurumu yapayim aslinda bu konuyu hic acmadan direk basvurumu yapayim diyorum çünkü genelde subedeki elemanlar birseyden anlamiyor sizinde karsilastiginiz gibi. Direk hattimi taşımak istiyorum der islemimi yaparım.

Bakalim sıkıntı cikmaz umarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anladim hocam yarin bende basvurumu yapayim aslinda bu konuyu hic acmadan direk basvurumu yapayim diyorum çünkü genelde subedeki elemanlar birseyden anlamiyor sizinde karsilastiginiz gibi. Direk hattimi taşımak istiyorum der islemimi yaparım.

Bakalim sıkıntı cikmaz umarim.
    Aynen bu olaydan bosuna hic bahsetmeyin islemlerinizi yapin gecin :)

• Geçiş işlemim tamamlandı.

Direkt onay mesajını gönderdim ama bir de ne göreyim 4 günlük zarf için taahhüt vermişim ilk ay. *Ay* bilgisini kontrol ederek onay mesajı yollasaydım böyle olmayacaktı.

Hem şaşkınım hem de aşırı sinirlendim bu duruma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 6 Temmuz 2018; 23:26:16 >
  • Vodafone'ye geçip geri gelince olmuyor diyen arkadaşlar.. Ben yaptım ve şuan kullanıyorum 12 gb tarifesini gittim Vodafone'de 1 gün kaldım tekrar başvurdum ve oldu şuan sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.