Şimdi Ara

Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
9
Favori
45.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim TT de 30 liraya 8gb+1000+1000 tarifem var geçen sene yapmıştım.
    2 ay sonra bitecek aynı tarifeden devam edemiyor muyum?
    Yada bu konuda belirtilen bir tarifeye geçebilir miyim?
    Sorf geçmek için numara değiştirmek istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    bana mı sordunuz bilmiyorum ama ben vodafone faturasıza taşıdım açıldı ertesi gün TT'ye geçiş başvurusu yaptım dün mesaj geldi yarın sabah hat açılacak..30 tl ceza ile birlikte 12 gb internet aylık ortalama 36 tl'ye gelecek.. değer mi tabiki değer :)
  • efsane tarifelerde 20 gb 45tl ne zamana kadar geçerli? biraz araştırdım ama bulamadım.
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    @emre845 teşekkürler hocam. Bende 20gblik olana geçiş yapacağım. Turkcell faturasıza taşıyıp geri doneyim o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu akşam üstü vodafone faturasıza taşıdım 3-6 gun arası acılır dedi. Hat acıldıgı gun tekrardan 20 gb olan için bas vurumu yapıcam.
  • 1 haftalık tatilimde 10 gb lık vodafone red internet paketim yetmediği için bende bu tarifeye geçişimi yaptım. 20 gb, çekerse şayet yeterli gelir :) Evimde sıkıntı yok binamızda baz istasyonu var turk telekom ama gideceğim yerlerde rezillik çıkarmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

@emre845 teşekkürler hocam. Bende 20gblik olana geçiş yapacağım. Turkcell faturasıza taşıyıp geri doneyim o zaman.
    bu ay sonuna kadar.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Kampanyanın sona ereceği tarih mi? Sitesinde bir tarih belirtilmemiş ?

• quote:

Kampanyanın sona ereceği tarih mi? Sitesinde bir tarih belirtilmemiş ?
    bize gelen duyuruda '' 30.06.2018'e kadar'' oarak belirtildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL
    Geçiş islemim tamamlandı :)

• first9 kullanıcısına yanıt
    @first9 Teşekkürler hocam. 29 gün kaldı yazınca taşıma işlemlerine başlayayım ucu ucuna denk gelecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 19 Haziran 2018; 9:39:4 >
  • Arkadaşlar merhabalar yine sıkıntım var.
    Hattımın taahhütü 22 Haziran'da bitecekti, Vodafone faturalı. Faturasız'a döndüm. Zaten uygulamada da kampanyanızın son ayındasınız diyordu.
    Dün işlem başarı ile gerçekleşti ve faturasız oldum. Bundan sonra da bugün Türk Telekom'a Prime Efsane 20 GB için başvurdum.
    Vodafone da bana aynen şöyle bir mesaj gönderdi.

Değerli Vodafone abonemiz, kampanyanız devam etmektedir (Ne kampanyası onu bile bilmiyorum açık açık faturasıza döneceğiz dedik. Ki zaten uygulamada da kaç kontör TL olduğu yazıyor hattımda). Mevcut kampanyanzdan ayrılmanız durumunda faturanıza iptal ücreti yansıyacaktır (Son ayımdayım ki bunu da MH onayladı vf uygulaması da yazıyor hatta üst üste teklifler sundu hat sahibine böyle tarifemiz de var buna da bakın diye vs vs.)Ipptal ücreti ve bilgilendirme için: 0850 xxx xx xx. (Bu bilgi size SMS olarak da gönderilmiştir (Gönderilmedi 1 saat olacak.).

Şu an hattımda dk TL olmadığı için Vodafone'a soramıyorum bir türlü ne halt yiyorsunuz diye ama. Bakalım hayırlısı.

• Bu E dergi aboneliği için iTunes benden 13.99 kesti mh ile kadar konuşmama rağmen dikkate almayın dedi bugün yansımış kredi kartına aradım tekrar faks ile iletin dedi bize bakalım ondan sonuç alabilecekmiyim bunu anlamadım ben.. Benim gibi e dergide sorun yaşayan varmıdır?

Birde ekstra olarak prime müşteri deneyiminiz nasıl ben en iyisini turkcellde yaşıyordum daha arar aramaz karşıma temsilci çıkıyordu vodafone da da telekomda da 1e bas 3e bas dünya kadar numara tuşlatıyorlar bu olayı hiç sevmedim nadir işin düşsede prime olmayı hissettirmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Arkadaşlar merhabalar yine sıkıntım var.
    Hattımın taahhütü 22 Haziran'da bitecekti, Vodafone faturalı. Faturasız'a döndüm. Zaten uygulamada da kampanyanızın son ayındasınız diyordu.
    Dün işlem başarı ile gerçekleşti ve faturasız oldum. Bundan sonra da bugün Türk Telekom'a Prime Efsane 20 GB için başvurdum.
    Vodafone da bana aynen şöyle bir mesaj gönderdi.

Değerli Vodafone abonemiz, kampanyanız devam etmektedir (Ne kampanyası onu bile bilmiyorum açık açık faturasıza döneceğiz dedik. Ki zaten uygulamada da kaç kontör TL olduğu yazıyor hattımda). Mevcut kampanyanzdan ayrılmanız durumunda faturanıza iptal ücreti yansıyacaktır (Son ayımdayım ki bunu da MH onayladı vf uygulaması da yazıyor hatta üst üste teklifler sundu hat sahibine böyle tarifemiz de var buna da bakın diye vs vs.)Ipptal ücreti ve bilgilendirme için: 0850 xxx xx xx. (Bu bilgi size SMS olarak da gönderilmiştir (Gönderilmedi 1 saat olacak.).

Şu an hattımda dk TL olmadığı için Vodafone'a soramıyorum bir türlü ne halt yiyorsunuz diye ama. Bakalım hayırlısı.
    Benim de 21 haziranda bitecek, dün türk telekoma başvurdum. Vıdafone kendi kendine mesaj attı taahhütünüz bitince oto olarak 12 aylık tekrar yenilenecektir diye. Sanki onayımı aldılar.. türk telekoma sordum zaten bizim işlem onaylanınca vodafone oto olarak iptal olucak, bir sıkıntı olmaz dendi. Bakalım ben de bekliyorum.

• Arkadaşlar bu kampanya ne zaman bitecek? Vodafoneluyum ve 3 ay var daha taahhütün bitmesine. Birde taahhütü bozarsan 156₺ ödersin diyor. Fazla geldi bana normal midir? (Red10 -52₺)

• Anexilea kullanıcısına yanıt
    FlightClub kullanıcısına yanıt
    Ttnet ile en çok nefretimi kazanan operatör de Vodafone zaten. Note5 ile problemi var şebeke konusunda da kurtuluyorum sonunda bıktırmıştı kendisinden. Hocam size de aynı mesajdan geldi değil mi?

20 GB mi 12 GB mi tercih ettiniz?

Bir de muud veya başka servisler veriyor muymuş 20 GB? Onu çok merak ettim.

@FlightClub hocam burada 30 Haziran yazısı görünce kafamdan kaynar sular döküldü ben daha hattımı devir alacaktım. Bunu görünce ne deviri 90 gün bekleyecektim bu tarife durur umudu ile davamdan vazgeçtim direkt hattımı taşıdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 20 Haziran 2018; 9:40:6 >
  • Arkadaşlar şöyle bir mesaj geldi ne dersiniz yapayım mı. Bedava diyor ama sonradan ücret çıkarmasınlar.

Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL

• BÖLE Bİ KAMPANYA GÖRDÜM faturalıya geçenler deneyebilir

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/bereketi-bol-kampanya.aspx
  • İkna için aradılar 20gb 89 dedi hadi eyvallah ben gidiyorum Türk Telekomdan dedim
  • quote:

İkna için aradılar 20gb 89 dedi hadi eyvallah ben gidiyorum Türk Telekomdan dedim
    16 senelik aboneyim. Aria zamanindan veri kullaniyorum. Bu sene tarifeleri turkcellle ayni seviyeye cektiler mevcut aboneler icin. Ben bile turkcelle gectiysem herkes gecer. 28 lira odedigim tarife icin 2 3 kez aradilar. Once 50 lira dediler. Sonra fiyat cok dedim bu sefer alt pakete gecin dediler. Ne indirim ne hediye hic bir sey yok artik turk telekomda. 50 lira turk telekoma verecegime turkcell kullanmak daha mantikli geldi ve su an cok memnunum. Seneye zam yapsa da turk telekoma artik donmeyi dusunmuyorum. Arkadaslarim falan hepsi numara tasidilar. Ben tek basima 4 hat tasidim. Turk telekom bu kafayla cok abone kaybeder.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.