Şimdi Ara

Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
9
Favori
45.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reyes_19

Bu mesaj silindi.
    nasıl olacak ben yenı sözleşme yaptım 10 gb prıme kullanıyorum 20 gb alabiliyormuyum aradım olmadı dedı yeni geçmişsin dedi kaçırdım fiyatta çok iyi
  • 45'lik yerine aşmayan 50'lik almak bence daha iyidir.(256kbps'e düşen)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay 29 liralık 10 gb lı tarifeyi önerdiler kabul ettim taahhütün 2 .ayındayım 39 luk paketi 29 a aldım 10 lira indirim aldım eğer taahhütü bozsam 2 ay için total 20 lira ceza mı öderim yoksa saçma sapan bir bedelle karşı karşıya gelir miyim? 2.hattım var 20lik tarifeyi düşünüyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 256 kbps ile sosyal medya youtube kullanılabiliyor mu ?

• Mustafa Dümen kullanıcısına yanıt
    39₺’lik paket derken 39₺’de taahhütlü ücret. Benim şahsi fikrim her ay için 20₺ fark alırlar. Yine de MH’den öğrenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

256 kbps ile sosyal medya youtube kullanılabiliyor mu ?
    360p izlenilebilir olması lazım.

Kesin bilgi sahibi değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 10 Haziran 2018; 12:2:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone telefonda 120tl borç çıkardı 20 şubattan bu yana normalde 100tl ödüyorum fatura red20 120tl olması lazım. Taahhüt bozma bedeli olarak 4aylık 80tl hadi 5 aylık 100tl yansımazı gerekmez mi? 20sinden 20sine geliyor benim fatura ben şuan geçiş yapsam ne kadar öderim? 20sini beklesem ne kadar öderim bilgisi olan varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Müşteri hizmetlerini aradım.

“Ben 12 gün önce hat taşıma işlemi yaptım TT’ye, ve şuan faturasıyım, Prime 10GB kullanıyorum taahhüt vermedim daha” dedim.

Efsane Prime 20GB’a geçip taahhüt vermek istediğimi söyledim.

Dedi ki” Tarifeye, sadece yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.“

Alamazsınız dedi. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 10 Haziran 2018; 15:30:37 >
  • 12 gün sonra sözleşmem bitiyor nasıl bir yol izlemeyelim bilemiyorum 49 tl gibi bir fiyat önerdi tt vodafone'ye geçip tekrar geri geliyim diyorum ama vodafone hiç çekmiyor bulunduğum yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

Müşteri hizmetlerini aradım.

“Ben 12 gün önce hat taşıma işlemi yaptım TT’ye, ve şuan faturasıyım, Prime 10GB kullanıyorum taahhüt vermedim daha” dedim.

Efsane Prime 20GB’a geçip taahhüt vermek istediğimi söyledim.

Dedi ki” Tarifeye, sadece yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.“

Alamazsınız dedi. :/

Alıntıları Göster
    Bende prime 10 gb kullanıyorum 10 gündür aradım olmaz dedi şans işte 39 tl faturam 10 gün sonra geçseydim 10 gb 5 tl farkla alacaktım

• nefendim kullanıcısına yanıt
    git gel yapmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyiymiş.

faturasız için de geçerli olsaymış keşke.

• th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    Bende düşünüyorum muhtemelen geçerim red 20 deyim 2.5 ay red 15 1 haftadır red 20 kullanıyorum iyi tarife çıkardı

• Faturasız dan geçiş olmayışı çok saçma yada varda bizmi göremedik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

git gel yapmak lazım
    Ben 3 aydır telekomdayım cezayı filan göze aldım baska yere git gel yapıcam bayram sonrası. Bu kampanya kaçmaz cunku. Aynı fiyata 10 gb kullanıyorum 20 gb ilaç gibi gelir valla.

Yanlız bişey merak ediyorum. Telekomda fatura kesim tarihi sabit ayın 27. gunu mu? Cunku bu tarih sabitse geçiş olayını ona göre ayarlıcamda.
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    detay yollamıyorlar cayma bedeli uğraşmayacağım 120 liratamam diyeceğim. Aylığa vurunca 10tl yapıyor bu tarife 55e gelmiş gibi olacak her türlü 50 lira avantajlı. bu ay sonuna kadar devam edecekmiş kampanya öyle dedi tt çalışanı yarın geçiş yaparım büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Ben 3 aydır telekomdayım cezayı filan göze aldım baska yere git gel yapıcam bayram sonrası. Bu kampanya kaçmaz cunku. Aynı fiyata 10 gb kullanıyorum 20 gb ilaç gibi gelir valla.

Yanlız bişey merak ediyorum. Telekomda fatura kesim tarihi sabit ayın 27. gunu mu? Cunku bu tarih sabitse geçiş olayını ona göre ayarlıcamda.

Alıntıları Göster
    Ne kadar ceza çıktı sordun mu bende 20 gündür prime tanış tarifesini kullanıyorum 39 tl ye için yandı 45 tl 20 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Ne kadar ceza çıktı sordun mu bende 20 gündür prime tanış tarifesini kullanıyorum 39 tl ye için yandı 45 tl 20 gb

Alıntıları Göster
    Bana mh temsilcisi git gel yaptiktan sonra 30 tl ilk faturaniza ceza gelecek dedi. Suan kullandigimdan cayma bedeli de muhtemelen 30 tl olacak yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Bana mh temsilcisi git gel yaptiktan sonra 30 tl ilk faturaniza ceza gelecek dedi. Suan kullandigimdan cayma bedeli de muhtemelen 30 tl olacak yine.

Alıntıları Göster
    Çok çıkar 12 ayın hepsini alırlar ben şimdi ariyacam bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Çok çıkar 12 ayın hepsini alırlar ben şimdi ariyacam bakalım

Alıntıları Göster
    Yok hayir 12 ay taahhüt icin az ilan kismini oduyorsunuz. Mesela ilk 3 aydaysaniz o kisim icin ceza cikiyor atiyorum son 4 aydaysaniz 4 aylik ceza cikar. Kanun geregi az olani almak zorundalar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.