Şimdi Ara

Efsane geri döndü: Need For Speed: Hot Pursuit (ÇIKTI) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.236
Cevap
0
Favori
133.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neye benzediğini umursamaz bir tavırla oynıcam bu oyunu.Başarılı bir oyuna benzeterek yermek mantıksızlığın dibidir.Akıl,fikir ve sair faktörler deva olacaktır başvurunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 15 Kasım 2010; 4:17:32 >
  • daha ortada birşey yok ya
  • Arkadaş siz ciddi misiniz? Demosunu oynadınız mı? Nasıl Burnout' a benzemiyor yahu? Bana daha hala gelip inceleme savunmayın arkadaş. Açın gidin demosunu oynayın bildiğin burnout işte. Dümdüz yollar, hasar modellemesi rezalet, kokpit yok, burnouttan aşırtma oyun kontrolleri, nos kullanımı vs...

Burnout başarılı bir oyun olabilir ama " yeni Nfs' i Burnout klonu olduğu halde savunmak" ve "en iyi Nfs olacak" demek mantıksızlığın neresidir onu da düşünün.
  • Yahu amma taktın ya Burnout'a benzemesine Burnout kötü bir oyunmuyduda bukadar abarttınız anlamadım.Burnout'a benzemesi gayet normal çünkü yapımcı Criterion Games.Birde hala kokpit diyorsunuz hey allahı hangi hot pursuit oyununda kokpit gördünüz?..Yollar dümdüz demişsiniz Hot Pursuit 1 ve 2'dede yollar dümdüzdü..Bırakın ya oyunu kötülemek için bahaneler çıkarmayın ..
  • xbox için full versiyon çıkmış . az önce gördüm. bir an pc sandım ama xbox 360 mış.

umarım bu gece bizde oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_World

Yahu amma taktın ya Burnout'a benzemesine Burnout kötü bir oyunmuyduda bukadar abarttınız anlamadım.Burnout'a benzemesi gayet normal çünkü yapımcı Criterion Games.Birde hala kokpit diyorsunuz hey allahı hangi hot pursuit oyununda kokpit gördünüz?..Yollar dümdüz demişsiniz Hot Pursuit 1 ve 2'dede yollar dümdüzdü..Bırakın ya oyunu kötülemek için bahaneler çıkarmayın ..

Burnout burnouttur Nfs Nfs dir! Burnout dümdüz yollaraın olduğu çarparak köşelerin dönüldüğü ergen oyunudur. Bunu suratınıza söyleyince neden zorunuza gidiyor? Criterion Games yapımcısı diye elinde ki her araba yarışını Burnout' a benzetmek zorunda mı? O zaman oyunun adını Burnout koysalardı di mi ya!

Hangi Hot Pursuitte kokpit yok? Nfs den haberiniz yok işte hala daha gelip ahkam kesebiliyorsunuz ya pes diyorum! Nereye dümdüz yahu yuh diyorum artık oha çüş bürsttt!

Yemin ediyorum ne Nfs den haberinz var ne açıp demosunu oynadınız ne de Burnout' un eski oyunlarını biliyorsunuz! Klasik Türk insanı sürü psikolojisi işte! 3 kişi güzel dediyse 4. de peşinden gidiyor. Beee eeee....

• quote:

Yahu amma taktın ya Burnout'a benzemesine Burnout kötü bir oyunmuyduda bukadar abarttınız anlamadım.Burnout'a benzemesi gayet normal çünkü yapımcı Criterion Games.Birde hala kokpit diyorsunuz hey allahı hangi hot pursuit oyununda kokpit gördünüz?..Yollar dümdüz demişsiniz Hot Pursuit 1 ve 2'dede yollar dümdüzdü..Bırakın ya oyunu kötülemek için bahaneler çıkarmayın ..

Hot Pursuitte kokpit vardı.
    İyi hatırlayın.

Burnouta benzeme kriteri düz yollarda gidip köşelere çarpmaksa bu Burnouttan eski olan 2 SE de de vardı, Hot Pursuitte de vardı , High Stakes de vardı bu oynanış stili.
    Benim demek istediğim bu.

Ben oyuna iyi veya kötü demiyorum
    Eğer bu kriterler Burnouta benzetiyorsa oyunu NFS 2SE HP HS'e benziyor en başta. Ki benzesin artık yani azıcık Nostalji yapalım.

• - NFS 3'Te kokpit vardı ancak HP2'de yoktu. Bu oyuna koymamalarına da şaşırmadım cünkü virajı alırken arkadan cıkan dumanlar ve mavi alev hedef kitlesini mest ediyor. Ayrıca bumper cam'den de oynandığında aracın yapacaklarını kestirmek pek mümkün olmuyor malum frene dokunduğumuz anda aracımızın arkası kopup gidiyor.

-Showcase yok ancak arabayı ve rengini seçerken güzel sesli bir bayan HP2de "Description" kısmında olduğu gibi aracı tanıtıyor. Güzel bir özellik olmuş.

-Harita ve manzaralar Hot Pursuit oyunlarının yanında kötü kalmıyor bence kesinlikle. Gayet başarılı yapılmışlar.

-Müzikler Kaskas'ınki gibi değil. Oyunun genelindeki olan o yeni jenerasyon hafifliği müziklerde de devam ediyor. Önceden de bahsedilen NFS ağırlığının gramı yok bu oyunda.

-Kontrolleri direksiyonla deneme imkanım olmadı ancak mantıklı olacağı konusunda şüpheliyim. Yine bir yarış cizgizi tutturmak gerekiyor ancak frenleme noktası diye bir şey yok. Viraja 250 ile girip tam dışa doğru savrulurken frene ya da el frenine kısa bir basın bırakın sonrasında gaza ve nitroya yüklenin. ardınızdan dumanlar cıka cıka dönüyorsunuz virajı. işin kötü tarafı böyle dönmezseniz AI sizi madara ediyor. Bilmiyorum, benim hiç ama hiç hoşuma gitmedi.

-Atmosfer güzel, grafikler, polis arabaları vesayre cok başarılı olmuş.

Sözün özü bence oyunun tek sınıfta kalan yanı sürüş özellikleri. Frene bas-bırak, nitro ve gazı kökle: Hoş değil. Ama bu oyunu kötü bir oyun yapmıyor. GT5'i almayacak olsam bu oyunu cok büyük ihtimalle alırdım. Vakit geçirmelik, muhteşem arabalar, güzel grafik ve sesler, heyecanlı takipler ve yarışlar, sonrasında autolog sistemi... Eski NFS'lere en cok benzeyen yapım HP2'den sonra. Ancak burnout yapımcılarının elinden cıkanı. Keşke eski ekip, eski ciddiyette bir NFS yapsalar. 3, 4, 5 gibi. O zamana kadar biz burada NFS adı altına "İSTEMEZÜK" diye yorum yapmaya devam edeceğiz:)

• xbox a geldi pc yok
  • quote:

İyi hatırlayın.

Abi nasıl ya geçen de oynadım NFS 3 Hot Pursuit kokpit falan yok yapmayın ya High Stakes'te vardı karıştırıyr olmayasın..

Neyse ne ya bir oyun için birbirimizi kırmaya değmez oyun bir çıksın beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_World -- 15 Kasım 2010; 15:44:17 >
  • bu gece ya da en geç yarın sabaha çıkar reloaded........
  • ben orjinal bekliyorum ...
  • quote:

quote:

İyi hatırlayın.

Abi nasıl ya geçen de oynadım NFS 3 Hot Pursuit kokpit falan yok yapmayın ya High Stakes'te vardı karıştırıyr olmayasın..

Neyse ne ya bir oyun için birbirimizi kırmaya değmez oyun bir çıksın beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez..

Sen yanlış oyunu oynadın herhal

• Ancak HP2'de yoktu kokpit.
  • Bu oyuna Burnout diyen kişilere söylüyorum

Burnout da asıl amaç Araç Parçalama ve Crash iken NFS Hot Pursuit te asıl amaç Yarış kazanmaktır.

bu iki farkı unutmayın.
  • neyi oynadığımı iyi biliyorum iki gün öncesini hatırlamayacak kadar yaşlanmadık daha...

Amaan yemişim kokpitini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

Bu oyuna Burnout diyen kişilere söylüyorum

Burnout da asıl amaç Araç Parçalama ve Crash iken NFS Hot Pursuit te asıl amaç Yarış kazanmaktır.

bu iki farkı unutmayın.

Lütfen abartmayın kimse bu oyun burnout olmuş demiyor. Sadece çarpışma sahneleri, drift ve sınırsız nitro NFS'nin değil burnoutun özellikleridir. Oyun kötü olmuş diyen yok. Aksine başarılı bir yapım ancak NFS'nin eski ruhuna yaklaşsa da o özellikleri barındıran bir yapım olmamış bunu diyorum. Uzun yazıları okumaya üşeniyorsunuz galiba.

Herkese iyi bayramlar.
  • quote:

Ancak HP2'de yoktu kokpit.

Tamam aynı oyun işte tüm kameraları denedim ama kokpit yok ayarımı var bunun??..

Birde birşey farkettim eski oyunları acayip zor ya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_World -- 15 Kasım 2010; 16:40:13 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.