Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.077
Cevap
48
Favori
103.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafayı yicem yahu, bu üçüncü telefon, hepsinde de üzgünüz bu promosyona katılamazsınız diyor, hiç ellenmemiş telefon hiç ellenmemiş kart, isim farklı, ee noluyo

sorun ne olaki (mail adresini sallıyorum üye olurken, sebep bu olabilir mi)

EDIT : Aynı hesaba 2\5 dolar yükledim, onu kullanabildim, ee 5\6 dolar için bilmediğimiz bir şart mı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 18 Mart 2017; 15:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Denedim hepsini hocam

Hocam sorun ne o zaman bilmiyorum. Sallama e mail denemeyin mynet ten e mail aça aça 7-8 tane alışveriş yaptım ben. 4 ü kargoya verildi.
  • AliExpress'te alışveriş yapma bağımlısıyım! Bana katılmak ister misiniz? İşte size US $5.00 değerinde bir kupon.

http://s.aliexpress.com/EVJZFZJR

(from AliExpress Android)

Bi de buradan deneyin arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Kafayı yicem yahu, bu üçüncü telefon, hepsinde de üzgünüz bu promosyona katılamazsınız diyor, hiç ellenmemiş telefon hiç ellenmemiş kart, isim farklı, ee noluyo

EDIT : Aynı hesaba 2\5 dolar yükledim, onu kullanabildim, ee 5\6 dolar için bilmediğimiz bir şart mı var

aynı hata bende de çıktı 2 tane sıfır telefon sıfır kart ve veri 3g hattını kullandım. aynı hata.

5/2 kuponu nasıl aldınız onu kullanmaya devam çalışalım bari

• Amazonun tırnağı olamazlar. 5 dolar verecek ya 40 takla attırıyotlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Kafayı yicem yahu, bu üçüncü telefon, hepsinde de üzgünüz bu promosyona katılamazsınız diyor, hiç ellenmemiş telefon hiç ellenmemiş kart, isim farklı, ee noluyo

aynı hata bende de çıktı 2 tane sıfır telefon sıfır kart ve veri 3g hattını kullandım. aynı hata.

5/2 kuponu nasıl aldınız onu kullanmaya devam çalışalım bari

Ana sayfada 100 dolar kazan yazan yere bas

• http://s.aliexpress.com/mqyeiuYZ

19 kere kullanılmış ve 31 marta kadar sorunsuzca kullanılacak bir linktir. Yeni link olup olmaması önem arzetmemektedir. İyi alışverişler :)

Not: Lütfen mobilden ve temiz bir e-posta adresi ile işlem yapınız.
  • Alsınlar 5 dolarlarını bir yerlerine s***** hiç kullanmadığım halde böyle yapıyorsa yemişim böyle uygulamayı.

• 5 dolarlık kuponlar sorun çıkartmaya başladı.

4 tane kullandım hiç sıkıntı yaşamadım.

kuponu kazandırıyor ama son aşamada bu promosyona katılamazsınız hatası veriyor.

cihaz yeni adres yeni kredi kartı bilgiler yeni.

edit

son defa denedim. bu sefer oldu.

bu seferde closed yedik. vallahi bu aliexpress kadar sinir bozucu site görmedim. verdikleri kuponları kullanana kadar on takla atıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 18 Mart 2017; 18:9:6 >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    aynısı oldu. sanal karta bağlı asıl kart ile denedim bu sefer üzgünüz yoğunluk nedeni ile tekrar deneyin dedi kartımdan para çekti.

• http://s.aliexpress.com/v6ZFjMra

• quote:

Bir sepet olusturup almayi deneyin, ilk denemede o hatayi veriyor. daha sonra ayni sepetle aradan 4-5 saat gectikten sonra yeniden deneyin.

• sıfır referans linki;

http://s.aliexpress.com/vAZF7JRJ
  • 6/5 ile 7. Yıl Kampanyasının ne farkı var, ikiside referanslı ? Aynı link bence ikisi de

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Bir sepet olusturup almayi deneyin, ilk denemede o hatayi veriyor. daha sonra ayni sepetle aradan 4-5 saat gectikten sonra yeniden deneyin.

Şimdi aynı sepete tekrar denedim, aynı hatayı aldım...

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Değil ilk sayfada linkler farklı kampanyada farklı biri 6a 5 diğeri 35e 5

• http://s.aliexpress.com/ErMfQVf6
    (a)
    -Yukardaki linke e-posta adresinizi yazın ve ALİEXPRESS UYGULAMASINI EDİNİN yazan yere tıklayın, sizi otomatik olarak Google Play Store'a veya App Store'a yönlendirecek.
    -Uygulamayı indirin ve ilk adımda yazdığınız e-posta adresiniz ile kayıt olun.
    -6$ üzeri siparişlerde geçerli 5$ indirim kuponu hesabınıza tanımlanacaktır.
    -İyi Alışverişler

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NOKTALAR

-Uygulamayı indirdiğiniz telefona daha öce AliExpress uygulaması yüklenmemiş olsun.
    -AliExpress üzerinde kullanmadığınız kartları kullanarak alışverişi yapınız.
    (a)
  • Eski üyelerdenim, alttaki referans linkimden yeni bir üyelik açarsanız tek satıcıdan alacağınız ürünlerde, 6 $ ve üzeri siparişlerinizde geçerli 5 $'lık kupon kazanırsınız.

http://s.aliexpress.com/UfmE7fie

Bir de ilk sayfada dikkatimi çekti. Artısı fazla olup öne çıkan bir kaç mesajda, boşuna uğraşmayın ne yaptımsa olmadı demişler özetle... Ben de yeni üyelikler açtım, şu an ikisi kargoda, diğeri onaylandı. Olmuyor diyenlere bakmayın, bal gibi oluyor!!

Dikkat Edilecek Noktalar:

Daha önce Ali express uygulamasına giriş yapılan bir telefondan üyelik gerçekleştirmek isterseniz kabul etmiyor. AE uygulaması (Ali Express) kurulmayan, anne-baba telefonu gibi başka bir telefon kullanmalısınız. Ayrıca daha önce AE'de kullanılan bir kredi kartıyla sipariş verirseniz siparişiniz iptal olur. Bunun için yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz. Sipariş için Alıcı ismi ve adresinin de daha önce kullanılmamış olmasına dikkat edin.

Nasıl Üye Olurum?

1-) Bu link üzerinden üye olursanız 5$'lık kupon kazanırsınız.

http://s.aliexpress.com/UfmE7fie

2-) Linke tıkladığınızda size kayıt olmak istediğiniz e-mail adresinizi sorar. Oraya daha önce AE'de kullanılmamış bir e-mail adresi girin.

3-) Devam ettiğinizde sizi uygulamayı indereceğiniz adrese yönlendirir. Oradan AE uygulamasını indirin.

4-) Uygulamayı açın ve 2. basamakta kullandığınız e-mail adresi ile yeni Kayıt oluşturun. Her şey yolunda giderse uygulamaya giriş yaptığınız anda kupon kazandığınızı gösteren bir bildirim çıkar.

5-) 6 $'lık bir sepet oluşturduğunuzda 5$ indirim otomatik olarak düşer. Kart bilgilerini girmek için ilerlemek istediğinizde "Üzgünüz bu promosyondan yararlanamazsınız", diye bir uyarı çıkıyorsa 4-5 saat sonra yeniden deneyin. Ben bu şekilde alışveriş yaptım.

• EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.

İşlem tanam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurça2092

tavsiyelerden bir tanesinde fm radyo çalar da var yazıyor bir bak istersen

o malzeme ben kalitesizim diye bağırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.