Şimdi Ara

EFSANE... 1. Nesil İPod Touch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilenler bilir ilk İPod touch merhum s. Jobbs eseridir.
    1. Nesil İPod touch hem bu işin atasıdır, hemde ses kalitesi olarak tatışmasız en iyi İPod touch dır.

Üründe diğer İPod touch lardan farklı bir ses çipi kullanılmıştır. Ayrıca ses yüksekliği olarak uluslararası ses kısıtlaması protokolü ne tabi değildir. Anlıyacağınız hem kaliteli hemde gümbür gümbür ses vaad ediyor cihaz.

Bu model cihaz artık karaborsa durumda, bu işten anlayan, hastasında koleksiyoncusunda mevcut ancak. Kıymetli bir cihazdır.

Bendeki cihazın durumu

Ekranda asla kırık çatlak yarık derin çizik ölü piksel temassızlık vs yoktur.
    Tuş larda hiçbirinde en ufak arıza yada hassasiyet kaybı yoktur, muazzamdır.
    Wifi çekim gücü alındığı günkü gibidir.
    Pil sağlığı, en önemli detaydır. Zira pil sağlığı şaşırtıcı derecede iyidir. Hep zamanında şarj etme ve ayda sadece 2/3 saat çalıştırma nedeni ile pil ömrü süperdir.

Sadece metal arka kasada klasık çizikleri mevcuttur, oda olmasa zaten cihaz müzelik olurdu.

Güzel bir kulaklık ile müzik dinlemenin tadına doyamıyacaksınız.

Cihaz için istediğim fiyat 200 lira olup, cihaz şahsi koleksiyon ürünümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine. -- 3 Ekim 2019; 9:35:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hayırlı satışlar hocam :) Resmen mazi canlandı sadece fotografına bakmak için ilana girdim desem yeridir :)
    Almayı düşünen arkadaşlar düşünmeden bu cihazı alsınlar .
    cihaz gerçekten çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScarletOverKiLL

hayırlı satışlar hocam :) Resmen mazi canlandı sadece fotografına bakmak için ilana girdim desem yeridir :)
    Almayı düşünen arkadaşlar düşünmeden bu cihazı alsınlar .
    cihaz gerçekten çok iyi.
    teşekkür ederim hocam,

hem çok ama çok özel bir cihaz , hemde bu kadar stabıl ve sorunsuz bır sekılde özenle saklanmış olması öenmli. home tuşundan pil sağlığına, ekrandan, temizliğine böylesine denk gelmek inanın çok zor. sahıp olanda satmaz zaten bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine.

teşekkür ederim hocam,

hem çok ama çok özel bir cihaz , hemde bu kadar stabıl ve sorunsuz bır sekılde özenle saklanmış olması öenmli. home tuşundan pil sağlığına, ekrandan, temizliğine böylesine denk gelmek inanın çok zor. sahıp olanda satmaz zaten bence.

Alıntıları Göster
    Ben Teşekkür ederim hocam :)
    Cihaz türkiye de yoktu önceleri ingiltereden arkadaşın dayısı yollamıştı tüylerim ürperdi inanın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScarletOverKiLL

Ben Teşekkür ederim hocam :)
    Cihaz türkiye de yoktu önceleri ingiltereden arkadaşın dayısı yollamıştı tüylerim ürperdi inanın :)

Alıntıları Göster
    madem öyle hatırlarsınız, anıları depreştirelim. bu cihazın john lennon edition ı vardı. kutu üzerinde jonh lennon resmı vardı hatta.

yaşlandık ve anılarımız çoğaldı. her geçen gün eskiyi özler oldum. geçmişe olan özlem aslında geçmişin güzel olmasından değil, geçmişteki anıların bize ait olmasından mütevellit sanırım.

neyse konu felsefeye akıyor, guzel yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine.

madem öyle hatırlarsınız, anıları depreştirelim. bu cihazın john lennon edition ı vardı. kutu üzerinde jonh lennon resmı vardı hatta.

yaşlandık ve anılarımız çoğaldı. her geçen gün eskiyi özler oldum. geçmişe olan özlem aslında geçmişin güzel olmasından değil, geçmişteki anıların bize ait olmasından mütevellit sanırım.

neyse konu felsefeye akıyor, guzel yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. sağlıcakla kalın.

Alıntıları Göster
    John Lennon special edition 2012 yıllarıydı yanlış hatırlamıyorsam bende de teknoloji hastalığı var :) Herhalde çok uzun yıllarda geçse de bu hastalık geçmez :)
    Eskiler dediğiniz gibi bambaşkaydı,okuldan kaçar giderdik oyun oynamaya.
    Annem gitti dayanamadı adana burkma bileziğini bozdu bana o yıllarda japonya dan ithal ps1 almıştı o kasa da çok özeldi ama ömrünü tamamladğı için bozulmuştu ne üzülmüştüm :(
    Hoşçakalın sizde :)

• formula2000 abimize satıldı hayırlı olsun inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.