Şimdi Ara

Efsana Kasa W126 Balinacılar (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
23
Favori
352.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arabalarda bu otomatik sanzıman konusu benim canımı sıkıyor cunku biz anlamıyoruz ve eğer bizim gibi kısıtlı imkanlarla bişeyler sahip olmaya çalışan insanlarda bu araçlar büyük arızalar yaparsa şayet tam bu bi hüsran olur diye düşünüyorum ALLAH korusun. Bazen sırf bu yüzden düz vites almayı düşünüyorum. Ne derseniz saygı değer abiler?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zselek2008

bu arabalarda bu otomatik sanzıman konusu benim canımı sıkıyor cunku biz anlamıyoruz ve eğer bizim gibi kısıtlı imkanlarla bişeyler sahip olmaya çalışan insanlarda bu araçlar büyük arızalar yaparsa şayet tam bu bi hüsran olur diye düşünüyorum ALLAH korusun. Bazen sırf bu yüzden düz vites almayı düşünüyorum. Ne derseniz saygı değer abiler?

Dostum benden sana bir tavsiye. Sakın yanlış anlama beni ama eğer bu arabayı kısıtlı imkanlarla alacaksan hiç yanaşma. Masraflarının, eksikliklerinin altından kalkamazsın, haberin olsun...
  • Estağfirullah abi yanlış anlamamda bu mesaja üzüldüm açıkcası ! Yapcak bişey yok para varsa bu araba alınır yoksa ancak bilgisayarın masa üstüne duvar kağıdı olarak koyarsın Saygılar abilere !
  • ee millet kafası çalışmadığından mı şahine doğana para verio. herkes bilio mercedesin kalitesini ama böyle sıkıntıları olduğundan aynı parayla tofaş alıo millet. aha ben hurda lagunayıda sattım, balina kasa alcam ama çekiniom içime sinen bişe bulamadım daha
  • Merhaba arkadaşlar ben de hastayım bu balinaya ama bi karaya vurursa bu balina adamın canını fena yakar.Hele şehirde yaşıyorsanız o devasa boyut günümüz şehirleindeki dar sokaklarda nasıl manevra yapacan nasıl parkedecen.Biz millet olarak yeşilin yanmasına 5 saniye kala kornaya basıyoruz ben balina almışım park etmeye çalışıyom e tabi boyutu büyük olduğu için kolay olmuyo biyandan da trafik biraz sıkışmış benim yüzümden düşün artık bizim insanımızı ne küfürler ederler içlerinden hatta dışlarından bi de şöyle derler ulen araba park etmeyi bilmiyon gitmiş mercedes almışın dingil derler ama bilmiyorki benim balina park ettiğimi düşünemez.Yakıt desen dur kalk trafiğinde 2 tonluk araç dur kalk yapacak.3000 motor vay paşam vay.Bu araca illa binmek istersen şöyle bir durumun olacak bana göre iyi bi emekli maaşı sakin küçük bir kasaba her yere yayan gidebildiğin. bahçeli bir evin bahçede garajın.Ara da bi garajdan çıkartıp dolaştığın pikniğe felan gittiğin bir hayatın olacak.Yanlışmıyım arkadaşlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: ototube

Merhaba arkadaşlar ben de hastayım bu balinaya ama bi karaya vurursa bu balina adamın canını fena yakar.Hele şehirde yaşıyorsanız o devasa boyut günümüz şehirleindeki dar sokaklarda nasıl manevra yapacan nasıl parkedecen.Biz millet olarak yeşilin yanmasına 5 saniye kala kornaya basıyoruz ben balina almışım park etmeye çalışıyom e tabi boyutu büyük olduğu için kolay olmuyo biyandan da trafik biraz sıkışmış benim yüzümden düşün artık bizim insanımızı ne küfürler ederler içlerinden hatta dışlarından bi de şöyle derler ulen araba park etmeyi bilmiyon gitmiş mercedes almışın dingil derler ama bilmiyorki benim balina park ettiğimi düşünemez.Yakıt desen dur kalk trafiğinde 2 tonluk araç dur kalk yapacak.3000 motor vay paşam vay.Bu araca illa binmek istersen şöyle bir durumun olacak bana göre iyi bi emekli maaşı sakin küçük bir kasaba her yere yayan gidebildiğin. bahçeli bir evin bahçede garajın.Ara da bi garajdan çıkartıp dolaştığın pikniğe felan gittiğin bir hayatın olacak.Yanlışmıyım arkadaşlar.

Bu kadar tefferruata bile gerek yok abi. Altında iyi derecede dizel bir araban olacak. Onu hafta içi kullanacaksın. Hafta sonu kullanmak içinde balina kasan olacak. Tek araç için bu zor ama eğer 2. araç olarak kullanılacaksa ve zevk için alınacaksa bence kesinlikle almaya değer...

• quote:

Estağfirullah abi yanlış anlamamda bu mesaja üzüldüm açıkcası ! Yapcak bişey yok para varsa bu araba alınır yoksa ancak bilgisayarın masa üstüne duvar kağıdı olarak koyarsın Saygılar abilere !

Üzülme dostum. üzülecek bişey yok. Çünkü bu aracı aldıktan sonra herhangi bir masraf çıkardığında yaptıramazsan daha çok üzülürsün. Gerçi bu aracın sürekli tüketilen parçaları çok da pahalı değil ve yan sanayisi çok gelişmiş durumda. Parça konusunda sıkıntı yaşamazsın...

Vallahi hocam eğer ciddi ciddi kafaya koymussan ve alacaksan ince eleyip sık doku. Önüne gelen her arabayı alma. Sonra çok pişman olursun. 2-3 milyar fazla ver temiz bir araç al. En azından kafan rahat olur. Balinanın da temizi zor bulunduğuna göre cebine parayı koyup beklemekten başka çaren de yok. Kolay gele...

• slm arkadaş kusura bakmayın ama ben söyledıklerınıze hıç katılmıyom (w126 280se ) bende var parça sorunu desenız hıçde pahalı degıl yakıta gelınce 280 yada 290 yakan bır araba cüşsesıne ve motor gucune bakarak bence hiç bişey kıytırık şahın 250 ykr yakıyor bıde ne konforu var benım arabada yok yok acılır tavan ,koltuk ısıtma , klima , abs, deri koltuk, daha ne olsun bundan daha iyisi 2008 modeldir ama ben biniyom ne hafta sonu nede arada bir devam üstündeyim zaten hiç inmek gelmiyor ama mecbur acıkıyor ve uykum geliyor yoksa ınmem ank sokakları benım için acılmış gezip duruyom yani alıpda binmiceksenız hiç almayın yazık boşa çürümesin ha illede çürüsün diyorsanız gümrükden yada kazalı bir tane alında çürüsün degilmi .aslında bana kalırsa mercedes -benz bu kasayı efsane oto diye cıkarcak süper olur sadece kasa w126 içi günümüzün teknolojisi olsa bak almayan kalmaz bence ben alırım ama elımdekını satmam parça konusuna gelınce sizi bir örnek balata öndisk 130 ytl tofaşdan ucuz parçaları var ha tofaşı kötülemiyom ama ben sevmıyom tofaşa bınecegıme eşşege bınerım daha ıyı onun ıçın ıyı düşünün bence alın ve bının paranız varsa
    yaşasın w129 cumhuriyetı

• quote:

Orjinalden alıntı: hakanaris_06

slm arkadaş kusura bakmayın ama ben söyledıklerınıze hıç katılmıyom (w126 280se ) bende var parça sorunu desenız hıçde pahalı degıl yakıta gelınce 280 yada 290 yakan bır araba cüşsesıne ve motor gucune bakarak bence hiç bişey kıytırık şahın 250 ykr yakıyor bıde ne konforu var benım arabada yok yok acılır tavan ,koltuk ısıtma , klima , abs, deri koltuk, daha ne olsun bundan daha iyisi 2008 modeldir ama ben biniyom ne hafta sonu nede arada bir devam üstündeyim zaten hiç inmek gelmiyor ama mecbur acıkıyor ve uykum geliyor yoksa ınmem ank sokakları benım için acılmış gezip duruyom yani alıpda binmiceksenız hiç almayın yazık boşa çürümesin ha illede çürüsün diyorsanız gümrükden yada kazalı bir tane alında çürüsün degilmi .aslında bana kalırsa mercedes -benz bu kasayı efsane oto diye cıkarcak süper olur sadece kasa w126 içi günümüzün teknolojisi olsa bak almayan kalmaz bence ben alırım ama elımdekını satmam parça konusuna gelınce sizi bir örnek balata öndisk 130 ytl tofaşdan ucuz parçaları var ha tofaşı kötülemiyom ama ben sevmıyom tofaşa bınecegıme eşşege bınerım daha ıyı onun ıçın ıyı düşünün bence alın ve bının paranız varsa
    yaşasın w129 cumhuriyetı

arkadaşlar kusura bakmayın burda bır yanlışlık yapmışım çok çok özür dilerim ( YAŞASIN W126 CUMHURİYETİ )

• VALLA ÖYLE TOFAŞA BİNCEĞİME BENDE EŞEĞE BİNERİM Demir Mert abi sana selam ederim kafaya koydum alacam gülü seven dikenine katlanır ! Zaten bende şirket arabası var anca hafta sonu keyfe binerim inşALLAH çok sorun çıkmaz. Yine de herkese duyurum olsun iyi bir 300 sel olursa haberimiz olursa dua ederiz . Tüm balinacılara sevgiler ve saygılar !!
  • quote:

VALLA ÖYLE TOFAŞA BİNCEĞİME BENDE EŞEĞE BİNERİM Demir Mert abi sana selam ederim kafaya koydum alacam gülü seven dikenine katlanır ! Zaten bende şirket arabası var anca hafta sonu keyfe binerim inşALLAH çok sorun çıkmaz. Yine de herkese duyurum olsun iyi bir 300 sel olursa haberimiz olursa dua ederiz . Tüm balinacılara sevgiler ve saygılar !!

Allah hayırlısını versin kardeş. Alırsan kazasız belası kullanmak nasip etsin. Allah gönlüne göre verir inşallah. Alırsan resimleri bekleriz ona göre...

• cümlemiz için inşALLAH ! Alırsam tabi koyarım resimlerini inşALLAH . Herkese selamlar !

•  Efsana Kasa W126 Balinacılar
  • mehmetçiğe can feda ! VATAN SAĞOLSUN
  • işte buda benım mercedes nasıl duruyor yorumları bekliyom

Efsana Kasa W126 Balinacılar

• quote:

Orjinalden alıntı: hakanaris_06

işte buda benım mercedes nasıl duruyor yorumları bekliyom

Güzel duruyor kardeş öncelikle GÜLE GÜLE kullan.Fakat bilgi vermemişsin bilgi verirsen biraz yorum yapma imkanımız olur kanısındayım.

• gecen sayfadalarda vermıştım ama gene vereyım arabam 1982 model 280se abs ,klima ,ısıtmalı koltuk,acılır tavan,var sehır ıcı 280 yenı kuruş yakıyor sehır dışı 230 kadar düşür daha ne anlatayım ben oldukca memnum herkese tavsıye ederım hem parcalarıda ucuz pahalı dıyen halt etmış tofaşa bınecegıme eşege bınerım daha ıyı bu arada begendıgın ıcın çok tşk ederım darısı olmayanlara
  • Maşallah Ok gibi duruyor arabanız. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...
  • ALLAH kaza bela vermesin çok temiz duruyor.!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.