Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durumdayız. Hatta şuan diyorum ki fiyat düşmüşken alaam mı başka hesap. 60a aldım ben diğeri 75di sanırım keşke dedim 75 verseymişim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gençler herkese merhaba..Ben pes başkanı..Dh ye uzun zaman olmuştu girmeyeli..Pes konusunu görünce bende birşeyler yazmak istedim... Öncelikle tweettır da daha aktifim..Bir arkadaş lisans yaması sormuş..Aşağıya link bıraktım..

Ayrıca youtube kanalıma da beklerim..Vaktim oldukça birşeyler paylaşıyorum arada geyik yapıyorum vs.. :)) Abone olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferithhh -- 24 Kasım 2020; 1:1:28 >
  • beyler pes 2021 juventus aldım. oyunfor yarı yarıya indirmiş sürümleri. 36 tl hepsi.

https://www.oyunfor.com/steam-oyunlari/efootball-pes-2021-1259970

• 65 e normalini aldığıma o kadar pişman edilmez bi insan. Heö bilmiyordum avantajını hem fiyatlar düştü 😃
  • Online oynayan var mı indirimdeyken pes'i alayım ne dersiniz?

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Var hocam bazen geç buluyor maçları ama olsun. Online oynaya oynayan baya kitle var gibi. Hiç aynı oyuncuya denk gelmedim ben
  • Arkadaşlar 36tl'ye normal almayı mı önerirsiniz 43e juventus veya barça paketli almayı mı? Eklentili aldığımızda oyuncuları illaki o takım içinde mi kullanabiliyoruz yoksa örneğin ronaldoyu temsilcilerden çıkan farklı oyuncularla kurduğumuz kişisel takıma koyabilir miyiz?

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    Sana zaten sıfırdan rastgele kadro veriyor hocam. Kesinlikle ve kesinlikle edition al. Ben almadım gerek yoktur yaa dedim. Hem coin fazla veriyor hem icon topçu veriyor artıları aradaki farkı 50 ile çarpar. Gidip bi icon beckham alamazsın hiç bir şekilde kendi isteğimle ama oyun başında böyle bir şansın var. Hangi editionu alırsan ona göre iconlar veriyor. Onu araştır hangi takım versiyonunda ne veriyor sana hangisi uygun. Takımını istersen Çemişgezek seç sonra. Zaten rastgele kadro veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 27 Kasım 2020; 22:21:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Sana zaten sıfırdan rastgele kadro veriyor hocam. Kesinlikle ve kesinlikle edition al. Ben almadım gerek yoktur yaa dedim. Hem coin fazla veriyor hem icon topçu veriyor artıları aradaki farkı 50 ile çarpar. Gidip bi icon beckham alamazsın hiç bir şekilde kendi isteğimle ama oyun başında böyle bir şansın var. Hangi editionu alırsan ona göre iconlar veriyor. Onu araştır hangi takım versiyonunda ne veriyor sana hangisi uygun. Takımını istersen Çemişgezek seç sonra. Zaten rastgele kadro veriyor

:D teşekkür ederim hocam. hediye iconu kendimiz seçebiliyor muyuz yoksa rastgele mi veriyor acaba? münih ile juventus arasında kaldım.

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ben gittim düz sürüm aldım bide 4 5 saat oynadım. Sonra dedim karşılaştığım tüm kadrolar neden böyle. Meğerse nasıl hata yaptığımızı sonradan fark ettik iade de etmedim. Hatta buraya yazdım senin gibi 1 buçuk saat oldu iade etmeyi düşünüyorum diye kimse demedi edition mu aldın almadıysan iade et edition al falan.

Araştır bak hangini alırsan hangi iconu veriyor falan vardır videolu veya forumlarda falan
  • daquied kullanıcısına yanıt

juventusu aldım gitti bakalım ne olacak. inince sonucu yazarım başkaları için de aydınlatıcı olması açısından. ilginize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elitforce -- 27 Kasım 2020; 23:35:16 >
  • İade süreci nasıl başlıyordu oyuna girdiğimizden itibaren mi satın aldıktan sonra mı?

kaç saat deneme şansımız oluyor iade için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

İade süreci nasıl başlıyordu oyuna girdiğimizden itibaren mi satın aldıktan sonra mı?

kaç saat deneme şansımız oluyor iade için?

Aldıktan sonra sanırım 2 saat içerisinde iade edebiliyorsun..Kesinlikle ve kesinlikle club edition alın..standart sürümü almayın..

Steam destek den oyun iadesini bulun..oradan iade işlemlerinizi yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Arkadaşlar 36tl'ye normal almayı mı önerirsiniz 43e juventus veya barça paketli almayı mı? Eklentili aldığımızda oyuncuları illaki o takım içinde mi kullanabiliyoruz yoksa örneğin ronaldoyu temsilcilerden çıkan farklı oyuncularla kurduğumuz kişisel takıma koyabilir miyiz?

YA BARÇA YA MANCHESTER YADA JUVE AL.. MESSI 46 SEVİYE DE FULLENİYOR..YAPAMAM DERSEN MAN.UTD,VEYA JUVE AL...

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Key aldıysanız nasıl olur bilmem steam gibi platformdan alırsanız 2 saat oyun çalışıyor olmaması lazım
  • Veli05 nickli EXVİSİON FC takım adlı ezikyus. 24/24 gidiyorsun öylemi hile yapacagını fark ettim de kaçıncı dk da olacagını bekliyordum daha 50 de 3 lük olunca ezikliğin bastırdı demi öptüm kib by

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]
  • iso0606 kullanıcısına yanıt
    Nasıl şikayet ediliyor benim liste baya şişti
  • XSimurgX kullanıcısına yanıt
    https://www.konami.com/wepes/2021_support/report/0/eu/en/

Hocam gmt saatini gir normal saat değil yani google yaz çıkar
  • iso0606 kullanıcısına yanıt
    Oyun içi raporlama olsa iyiydi bununla çok uğraştırır
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.