Şimdi Ara

eFootball PES 2020 lite yayında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
6.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir şey değişmez mi? Oyun dosyalarını indirsen dahi tam sürüm lisansın yoksa limitli bir erişimin yada F2P kısmını oynama hakkın olur. Hesaba eklenen şeyin açık biçimde F2P paketi olduğu yazıyor zaten, sadece henüz mağaza sayfasına Lite ya da Demo yazmamışlar gibi duruyorlar.
  • Ps4 de olmuyor sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirme bitti. myclub ve matchday açık sadece. Boşuna indirmeyin. Lite çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

İndirme bitti. myclub ve matchday açık sadece. Boşuna indirmeyin. Lite çıktı
    Ben de full sürüm vardı başka hesaptan ekledim açıldı full sürüm olarak açtı
  • Şimdi indireyim mi indirmeyim mi 24gb boşa harcamayım gb kerimi

• madem öyle neden 199 tl lik olanı sepete ekleyince sahipsiniz diyor çok saçma değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Ben de full sürüm vardı başka hesaptan ekledim açıldı full sürüm olarak açtı

Alıntıları Göster
    Aynı klasöre yüklendi diye mi acaba?

• Lite çıktı :(
  • Bug var su anda buyuk ihtimalle birkaç saate düzelir.Ama oyunu satın almaya calısınca zaten kütüphanede alamazsınız diyor.Oyun dosyalarını full unlocked olarak indirip o dosyaları tanıtsak nolur acaba
  • Oyunu almadım geçen seneden biliyorum ama şu var ki illaki lite olacaktır arkadaşlar, kimse size 200 TL lik 25gb oyunu beleş vermez.

Ha bence Lite versiyonda fena değil, myclub baya eğlenceli, geçen yıl aynısını yapmışlardı , myclub verip coin satacaklar , pay to play ayağına, bu sene lite erken çıktı sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu saçmalığı sövüp durdukları epic games dahi asla yapmaz.
    Fake haber vererek full oyunu ücretsiz gösterip demo/lite sürüm yollayarak sayısız etkileşim aldın steam, tebrikler.
  • Girdim online maç bile yaptım. Normalde lite sürümünde yapılıyor mu online maç?

• quote:

Orijinalden alıntı: thes1nner

Girdim online maç bile yaptım. Normalde lite sürümünde yapılıyor mu online maç?
    Evet yapılıyor. Sadece bazı modlar yok lite versiyonunda. Onun harici birebir aynı özelliklere sahip.
  • Steam remote play de olsa efsane olur 😀

• 2016 2017 de de yaptılar. Adam niye versin oyunu sana. My club için yapıyorlar.
    Yeniler gelsin de coin alsın.
  • arkadaşlar myclup dediğiniz kariyer modu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

arkadaşlar myclup dediğiniz kariyer modu mu?
    Sayılır. Sıfır takımla başlıyorsun, top açtıkca takımın oluşuyor.

Kupalara katılıyorsun veya oluşan takımla başkasının oluşturduğu takımlarla karşılaşıyorsun.

Tam kariyer sayılmaz.
  • oyunu yıllardır oynanamış biri olarak kütüphaneye ekledim deneyeceğim. diğer dlc ler alınırsa myclub-ac milan gibi farklı takımlarla da mı oynanıyor?
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    offline exhibition maçı yapılıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

offline exhibition maçı yapılıyor mu ?
    MYCLUB hariç geri kalan her şey var yanlıs bilmiyorsam offline exh. olması lazım ps4te varsa indiririm ben de
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.