Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Efe hakkinda suç duyurusunda bulunacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
29
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Efe hakkinda suç duyurusunda bulunacağım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    63 Mesaj
    Bazı paylaşımlarında suç tespit ettim

Yakın zamanda İzmir Cumhuriyet başsavcılığina suç duyurusunda değil suç duyuruların da bulacağım

Ondan nefret etme nedenim hem kanunu ciddiye almıyor hem herşeyle dalga geçiyor hem de yakın geçmiş zamanda benim davalarımla dalga geçmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolineam -- 12 Ocak 2020; 1:12:46 >

|
    |
  • Efe aydal şu küçükken camide gürültü yaptığı için imamdan azar işitince ateist olan kertenkele değil miydi

ben de forumda olan bir yarım akıllıyı dava edeceğim hatta kendisi de davalarla yakından ilgilenen birisiymiş yakında o düşük zekalı andavalı dava edeceğim ismi lazım değil tam bir lümpen ahhahha ismini söylemediğim için benden şikayetçi olamaz ama kendisi bunu okuduğunda bayağı sinirlenmiş olacak hhhaha kudur maldonado senin ta alüminyum ben

Adam sizin inandığınıza inanmıyor diye sevmiyorsunuz ve bu çok komik 😂😂 dnsjsj demek ki kim sizinle aynı fikirde olmasa onu da sevmeyip böyle yaftalayacaksınız.

Görüşlerin ayrıysa, düşüncene uygun değilse takip etme, dinleme izleme bu kadar basit ama ben inanıyorum ki burada sevmeyen, laf atanlar tam tersini yapıp izleyip dinliyorlardır. 😂😂

Kanunu ciddiye almamak derken? Somut bir örnek verir misiniz?

Kanunla dalga geçmek derken hangi kanunla dalga geçiyor?

Sizin davanız neydi de dalga geçiyor? Siz kimsiniz?

Efe aydalı diyor. İsim vermedi ki adam anlatırken sen niye üstüne alınıp dava açıyosun adama. Uğraşma insanlarla artık. Kimse sana hakaret etmiyor.

• Teğmen
    118 Mesaj
    efe kim hocam
    Bu hesap tamamen hayal ürünüdür; belirtilen görüşler belirli bir şahsa değil, kozmosun derinliklerinde yaşayan bir Reptilian kabilesine bile ait olabilir. Bu hesap zamanı geldiğinde kendini imha edecektir.
  • Çavuş
    63 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: InnocentHate

efe kim hocam
    Tanınmış biri forumda bazıları iyi tanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: turbolineam

Tanınmış biri forumda bazıları iyi tanır

Alıntıları Göster
    ben tanımıyorum hocam nicki ne
    |
    |
    Bu hesap tamamen hayal ürünüdür; belirtilen görüşler belirli bir şahsa değil, kozmosun derinliklerinde yaşayan bir Reptilian kabilesine bile ait olabilir. Bu hesap zamanı geldiğinde kendini imha edecektir.
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    Efe aydalı diyor. İsim vermedi ki adam anlatırken sen niye üstüne alınıp dava açıyosun adama. Uğraşma insanlarla artık. Kimse sana hakaret etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

• Binbaşı
    1233 Mesaj
    Kalbimiz seninle turbo, tam destekliyorum seni.

Ona turbonun gücünü göster

|
    |
    ben de forumda olan bir yarım akıllıyı dava edeceğim hatta kendisi de davalarla yakından ilgilenen birisiymiş yakında o düşük zekalı andavalı dava edeceğim ismi lazım değil tam bir lümpen ahhahha ismini söylemediğim için benden şikayetçi olamaz ama kendisi bunu okuduğunda bayağı sinirlenmiş olacak hhhaha kudur maldonado senin ta alüminyum ben

Orijinalden alıntı: Go All The Way

Efe sen misin

|
    |
    ”Zihnini boşalt. Su gibi formsuz, şekilsiz ol. Şimdi, suyu bir bardağa doldurursan, su bardak olur. Onu çay demliğine doldur, o zaman su çay demliği olur. Bak, su akar, yayılır, damlar ya da parçalanır. Su gibi ol dostum.”
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Bir gun sirf bana da suc duyurusunda bulun diye sana ana baci sovecegim varya. Sovmek istedigimden degil, sadece o duyguyu yasamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noobmaster69 -- 12 Ocak 2020; 6:51:8 >
    |
    |

Ne yapmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Our Way -- 12 Ocak 2020; 9:23:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: mor yakut
  • Teğmen
    166 Mesaj
    sen otorite misin de bazı paylaşımlarında " suç " tespit ediyorsun. adama bak sanarsın hukuk profesörü. istediğin kadar dava et tabi seninle dalga geçecek yaptıkların öyle şeyler çünkü.
    |
    |
    [20 Ocak 2020 23:47:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Bir gün herhangi bir sebepten hayatın riske girdiğinde o cumhuriyet başsavcılığı yanında oluyor mu bakalım

|
    |

Suç uydurma suçu, işlenmediği bilinen bir suç nedeniyle adliyenin meşgul edilmesini cezalandıran bir soyut tehlike suçudur TCK md.271

Orijinalden alıntı: sioux

suç uydurmak bir suçtur kardeşim bilgin olsun. yetkinliğin olmadığı bir konuda insanları zan altında bırakırsan karşı tarafta senden şikayetçi olabilir böyle bir durumda hüküm giyersin tck md 271

Suç uydurma suçu, işlenmediği bilinen bir suç nedeniyle adliyenin meşgul edilmesini cezalandıran bir soyut tehlike suçudur TCK md.271
    Fail, polis, jandarma veya savcılık gibi yetkili makamlara işlenmediğini bildiği bir suçu işlenmiş gibi ihbar veya şikayet ederse, suç uydurma suçu meydana gelir. Suçun bu biçimine “şekli suç uydurma” denilmektedir. Çünkü, fail suça dair hiçbir delil uydurmadan sadece şeklen suçun işlendiğini ileri sürmektedir.

Fail, işlenmemiş bir suçun delil veya emarelerini soruşturma yapılmasını sağlayacak biçimde uydurursa, yine suç uydurma suçu meydana gelir. Suçun bu biçimine de “maddi suç uydurma” denilmektedir. Çünkü, bu halde fail suça dair delil veya bazı belirtileri kendisi uydurmaktadır. Örneğin, dış kapı kilidini kırarak evinde hırsızlık suçu işlendiği iddiası ile şikayet eden fail, suçun bu şeklini işlemiş olur.

Adamın paylaşımlarında suç var yani ona iftira etmiyorum

Suç uydurma şudur adamın yapmadığı bir olayı ihbar edersem suç uydurma olur ve bu suçu ona karşı benim yaptığım belli olursa suç uydurma olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolineam -- 12 Ocak 2020; 9:3:10 >
    |
    |

• Yarbay
    4259 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    marantz

bu forumun delisi biter mi ya
    <gariban AMD fx8320@4.2ghz-asus M5A97-gskill 16gb ddr3-AMD r9 280x-kinston 240gb ssd-Seagate 500gb hdd-CoolerMaster 700 Elite psu-Xigmatek Loki cpu cooller- HP pavillion 23cw> (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500+ / epox 8rda3g/2x256mb dual ddr400/nvidia msi fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
  • Çavuş
    63 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: focusrite

bu forumun delisi biter mi ya
    Hakaret detected.

|
    |

Görüşlerin ayrıysa, düşüncene uygun değilse takip etme, dinleme izleme bu kadar basit ama ben inanıyorum ki burada sevmeyen, laf atanlar tam tersini yapıp izleyip dinliyorlardır. 😂😂

|
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.