Şimdi Ara

eee pcye ram takviyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkese selamlar arkadaşlar asus eee pc 700 serisi bir netbook um var.üzerinde stock olarak 512 mb ddr2 667 mhz ram var.buna ram takviyesi yapıcam 2gb ddr2 667 mhz almayı düşünüyorum üzerinde xp homde edition var.2 gb ramin ne gibi yararları olur?msn,ie,winamp gibi programların açılış sürelerinde ve hepsi çalışırken kasma olaylarında azalma olur mu?
    bir de marka olarak ne tavsiye edersiniz alabileceğim markalar:ocz,kingston,corsair fiyatları hemen hemen aynı...
    şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

Edit:ekleme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0Mæ® -- 24 Eylül 2008; 16:50:19 >

• aynı anda daha seri program daha çok program açarsın hızlanırda ama uömayı bekleme işlemcide destek wermezzse tek başına ram bi yere kadar..
  • Tabi ki pc nin biraz rahatlaması lazım ama işlemciden dolayı fazla bi performans artışı olmaz.
  • Programların çalışma hızında birsürü etken var ram'inden işlemcisine ve İşletim sistemine kadar. Ram olarak kısıtlayamazsın performans artışını.
  • merhaba arkadaşlar ram alınca öyle aman aman bişey beklemiyorum ama sistem rahatlasın istiyorum bu arada üstünde ssd bellek var herhangi hareketli bi parça yok üzerinde,flash disk gibi bu yüzden hızlı...
    işlemcisi celeron ulv şu anda 630 mhz hızında çalışıyor bunuda bi program vasıtasıyla 900 mhz e çıkarabiliyorum ram alınca bunuda yapmayı planlıyorum sanırım yeterli olucak ...işletim sistemi de xp home gayet stabil çalışıyo şu anda,ama serilik istiyor insan biraz daha ...
    bu arada cevaplarınız için teşekkür ederim,iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.