Şimdi Ara

Eds hiz limiti altinda flash patlamasi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
156.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuda bahsi gecen yer duzelmis patlatmiyor artik gonul rahatligiyla gecebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı yerden bende yazın gectim flaş patladı ama ceza gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

07.12.2018 tarihinde bende bu kameranın önünden geçtim.(Sanıyorum aynı kamera.)

EDS tabelasında 110 yazıyordu. Sağ şeritteki kamyonu 91 ile solladım.Tam o sırada kırmızı bir ışık parladı.

Yol olarak aşağı eğimli sola kıvrımlı bir yoldu.Kamera sağ şeritte direk üzerinde olanlardandı.

Kamyon ile hızlarımız yakın sayılırdı.110 tabelası olan yolda 91 kmh ile seyrederken ışık neden patlamış olabilir diye düşündüğümde iki ihtimal geliyor aklıma,

1-Kamera kamyonun hız limitini algıladı ve ona ceza kesti.

2- Kamera tabelada 110 yazmasına rağmen cezayı bana kesti.

Düşünceniz nedir?
  • Aynı yerde 110 ile kırmızı flash patladi

• onr4249 kullanıcısına yanıt
    Konuda bahsi geçen kamera sanırım herkese bir patlıyor.sonra içlerinden seciyor.kamyonsan normal tasitsan diye.90 in altı patlamiyor

İlk geçerken bende eyvah demiştim.ama şimdi geçerken hanımla el felan salliyoruz

• Cevap için teşekkürler,

Güncellemek gerekirse halen bana ceza gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haziran ayında bilecik bozüyük'ten istanbul yönüne doğru dönerken benim de başıma geldi o flash patlaması olayı. hem de 90 ile giderken sonuç? ceza filan yok...
  • Tahminim aynı yer ekim sonunda bana da patladı flash (etrafta başka araç yoktu), tabela 110, hız 95 civarı. Henüz bir ceza falan yok.
  • Bana haziranda patlamıştı. Hızım 90-100 arasıydı. Dönüşte 90 alrıydı patlamadı. Henüz bir ceza gelmedi.

• Bana da Gerede otoban girişinde HGS öncesinde flash patladı.18.01.2018.Levhalar 110Km/s olmasına rağmen 102 de flashı gördüm :) Bakalım beklemedeyim.
  • konuyu actiktan sonra iki kere daha gectim. ikincisi bugundu tam 110 a sabitlemistim yine patladi. gunes isigida vurmus olabilir ama patlatti diye tahmin ediyorum. duzelmemis patlamasini istemiyorsaniz 90 ustunde gecmeyin. patlasa da 122 degilse hiziniz iciniz rahat olsun patliyor meret durduramiyoruz.

ilk patlama haziran'daydi ceza gelmedi yine gelmeyecek ama bi anormal durum olursa paylasirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghiscar -- 10 Mart 2019; 20:0:53 >
  • Bilecik tarafından geçerken banada patladı gece vakti.Arkadaşlara teşekkür ediyorum bilgilendirdikleri için.Hızım 100-110 arasıydı.
    Flaşın patladığı bölge haritada 3-4 km geride.(İstanbul yönüne gidiyorum)

Eds hiz limiti altinda flash patlamasi

• Eds bile troll ülkede

• Az once bana da oldu. 100le giderken patladı. Ceza gelirse saglam bir kanıtla şirketin avukatına verecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Bana da Gerede otoban girişinde HGS öncesinde flash patladı.18.01.2018.Levhalar 110Km/s olmasına rağmen 102 de flashı gördüm :) Bakalım beklemedeyim.
    Bana da ayni yerde dün gece 100 km yoktu hzim,kirmizi flash parladi. Ceza geldi mi size?

• Bende Bilecik'te ikamet ediyorum. 85km üzeri bütün araçlara patlıyor sistemden araç sınıflarına göre eliyorlar. Bana da patladı daha sonra polis çevirdi sordum bunu demişti. Rahat olun.

• Hayır gelmedi .Levha zaten hız limitlerini gösteriyor otoban limitleri geçerli sayfasında dilek şikayet adresi var. mail atmadan veya karayollarına bildirmeden düzelmeyecek.

Ama bir yandan da iyi yol boyu bir daha gaza basılmıyor tabii ceza olmadığını öğrenene kadar :)
  • Geçen pazar günü Gerede çıkışında 90 la giderken patladı.
  • Emniyet kemeri takılı değilse sizde veya yanınızdaki diğer araçlarda ona da ceza yazıyo olabilirler
  • karbeyaz34 K kullanıcısına yanıt
    Aynı yerde gecen hafta bana da patladı. Bakalım ceza gelecek mı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.