Şimdi Ara

Eds den ceza yediğim yol (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konu hortlatıyorum kusura bakmayın ayn yerde bende ceza yedım 488 tl aman dıkkat bunu yazabildiğim heryere yazıcam bildiğin tuzak dikkat edin arkadaşlar bu yola
  • O yolda 1.5 sene jandarma olarak görev yaptım. O kadar trafik kazası gördüm ki hepsi de hız ihlali sonucu olan kazalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

O yolda 1.5 sene jandarma olarak görev yaptım. O kadar trafik kazası gördüm ki hepsi de hız ihlali sonucu olan kazalardı
    bu yolun hakkı sizce 70 mi olmalı uyarı tabelası neden yok ? varsa ben niye görmedim sizce 488 tl ceza çok değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaxxx

bu yolun hakkı sizce 70 mi olmalı uyarı tabelası neden yok ? varsa ben niye görmedim sizce 488 tl ceza çok değilmi ?

Alıntıları Göster
    belli bölgeler 70 olmak zorunda tüm yol 70 değil zaten
  • iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

iyi olmuş
    Allah inşallah sanada yemeyi nasip eder
  • Ben bu sene aynı rotadan 3 kere geçtim hiçbirinde de ceza yemedim. Tabelaları yeterince takip etmiyorsunuz bence ancak bence de bu radarlar şaka gibi. Ama düşmek de zor açıkcası , yerlere bile eds diye kazımışlardı. Biraz daha dikkat lütfen.
  • Ya körsünüz ya da kuyruk acınızdan dolayı olayları farklı yorumluyorsunuz.

İlçe veya köylere girdiğinizi anladığınız için kafadan yavaşlamanız gerekiyor tabela olsun olmasın.Hayvan çıkar, küçük çocuk çıkar 120 ile giderken duramazsınız ömür boyu sen hapise o mezara 2 aile de ağlar durur.Yoook yavaşlanır mı hiç tabela eds ceza tabelasını görmen lazım yoksa bas 200 tutan yok seni.

Birisi de demiş ki o bölgede az ev var :D Yahu o bölgede az ev olması yavaşlamamanı gerektirmiyor değil mi ? O köydeki insanlarda senin evin sokağında 120 ile geçsin nasıl olsa orada az insan yaşıyor.

Ceza yenen yolun fotosunda az gerisinde yola bağlanma noktası var.hatta yüzde yüz emin değilim ama yaya geçidi sanırım o az gerisinde renk değişimi olan yer.Eğer öyleyse tek bir şey söylemek istiyorum yaya geçidinin olduğu yerde 70 kız sınırına uymuyorsanız Allahınızdan bulun daha da bir şey söylemiyorum.

Tabela kaçırıyorum diyenler.Yükleyin yandex navigasyonu anında size hızlı gidiyorsunuz diye sesli uyarı veriyor.Yol boyunca 50 olan yerde 50 ile gidiyorum 120 ise 120 tek cezam yok.Haktır müstahaktır size.Devletime tam destek veriyorum.60 yaşımdaki babam bile bu yaştan sonra kemer takmaya başladıysa doğru yapıyorlar demektir.

Geçen yaz istanbul'dan bafraya gittim.sıfır hata sıfır ceza.kayınpeder bile eleştirdi beni ama umurumda değil hem sevdiklerim, hem yoldaki diğer vatandaşların canı güvende adam gibi araba kullandım.1 saat 2 saat geç vardım o da benim kusurum olsun.Sizde 500-1000 tl ceza ödemeye devam edin sonrada dersiniz ki devlete para lazım.Allah sizden razı olsun :D

• Geçmiş olsun. Bomboş yolda soldan gidiyorsunuz. Ben olsam oradan da yazardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.0 turbosuz motor kullanmak gerek ceza yememek için yoksa o yol 70 olur mu kaç şerit yol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Allah inşallah sanada yemeyi nasip eder

Alıntıları Göster
    onu ALLAH bilir ama yesem bile senin gibi forumlarda gelip ağlamam merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

onu ALLAH bilir ama yesem bile senin gibi forumlarda gelip ağlamam merak etme

Alıntıları Göster
    sen hiç ağlamazmısın kardeş
  • quote:

sen hiç ağlamazmısın kardeş

Alıntıları Göster
    ALLAH kimseyi ağlatmasın kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.