Şimdi Ara

Eds den ceza yediğim yol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızım 107 yol 3 şeritli hız sınırı 70 miş kameradan 10 mt önce tabela koymuşlar şaka gibi yedik tabi 488 tl 51/2-b den siz bari düşmeyin bu tuzağa kırıkkale balışeyh ceza yediğim yer
    sizlerde nerde tuzaklı eds yada buna benzer ceza uygulamaları var yazarsanız öğrenmiş oluruz
    Eds den ceza yediğim yol
    Ülkemizde eds haritasıhttp://www.trafik.gov.tr/Sayfalar/diger/EDSHarita.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkırınoğlu -- 29 Temmuz 2018; 2:1:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun,mutlaka hız sınırları güncellenmeli..Bu yolda 70 km limit mi olur Allah aşkına?

• Komik olanda bu hocam böyle yol yap hız sınırını 70 yap ceza kes güzel taktik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hız sınırı 70 ise 76 ya kadar ceza kesmiyor dimi bu eds denen dalga?

• Geçmiş olsun aynı yerde 93 le geçmişim pazartesi günü 366 lira ödedim hemen önümdeki ceza yatıran vatandaşta aynı yerde 92 ile aynı cezayı ödedi. Son bir yılda ödediğim ikinci ceza oldu bundan önce hiç trafik cezası yememiştim veznedeki memura özellikle sordum trafik cezalarının sayısında bi artış mı var diye evet son zamanlarda fazlalaştı dedi.

• geçmiş olsun, satacak bişey kalmadı para da kalmadı normaldir. Bence çoğu cezayı henüz göndermiyorlar bile biriktirip seçimden sonra toplu yapıştıracaklar...
  • Ödeme kardeşim ödeme illaha ki af çıkar ödeme

• Bu yoldan sık geçiyorum. EDS tabelasını gördüğüm an hızımı yetmişe düşürüyorum. Geçmiş olsun. Ceza internette görünüyor mu?
  • Ben ödeyecem hocam ama mtv ceza vergi vs hiç birini ödemeyip onları affeden zihniyetede hakkım haramdır ben doğru vatandaş olarak vergimi cezamı kuruşu kuruşuna ödeyim ödemeyene af getir dürüst vatandaşın suçu ne anlamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkırınoğlu -- 11 Mayıs 2018; 14:1:46 >
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam e devlettende mesaj geldi bıgünde tebliğ geldi

• Aynı yıl aynı kameradan 96 ile 488 TL ceza yedim . Tamamen soygun küçücük ilçe etrafta doğru düzgün ev yok

• quote:

Orijinalden alıntı: LiteraryN

Ödeme kardeşim ödeme illaha ki af çıkar ödeme
    Af çıksa bile gecikmesini faizini siliyorlar anasını ödüyorsun,
  • Bir kaç ev bile olsa meskun mahal diye cezayı yazıyorlar, bir de kavşaklara yaklaşırken hızı 50 veya 30 a kadar düşürüyorlar, yol boşsa basıp gidiyoruz o noktada eds veya ekip varsa oradan da ceza kesiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: degobar

Af çıksa bile gecikmesini faizini siliyorlar anasını ödüyorsun,

Alıntıları Göster
    O zamana kadar paranın değeri kaybolur çerez parası ödersin babam 20 yıl hiç vergi ödemeden kullandı 2 yıl önce 780 lira ödedi af çıkınca

• Arkadaşlar bunlari belediyeler koyuyor. Bir kismi hazineye bir kısmı da belediyeye kalıyor. O yüzden böyle tuzak şeklinde. Acayip gelir kapisi

• 120 den bir anda düşen yerler var , ya da 4 şerit 80 le gidilmesi gereken yerler, sorun yok ben hep 50 TL lik ceza yiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiteraryN

O zamana kadar paranın değeri kaybolur çerez parası ödersin babam 20 yıl hiç vergi ödemeden kullandı 2 yıl önce 780 lira ödedi af çıkınca

Alıntıları Göster
    vergi borcun varsa muayene olamazsın, muayene yoksa trafik ve kasko yaptıramazsın, trafik yoksa yola çıkamazsın; araç 20 yıl muayenede mi olmadı. En fazla 2 yıl sallarsın, 20 yıl bana abartılı geldi...
  • Yozgat’a giderken çok geçerim belki bende düştüm

Balışeyh Çerikli daha yola yapılacak yerlerde var

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 2:8:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: degobar

vergi borcun varsa muayene olamazsın, muayene yoksa trafik ve kasko yaptıramazsın, trafik yoksa yola çıkamazsın; araç 20 yıl muayenede mi olmadı. En fazla 2 yıl sallarsın, 20 yıl bana abartılı geldi...

Alıntıları Göster
    Ne muayene ne sigorta ne vergi hiçbir şey yapmadan 20 yıl kullandı babam ne bı cevriymeye ne bı trafik polisi durdurdu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.