Şimdi Ara

eDreams-Jetcost Uçak Bileti Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
44
Favori
16.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anadolujet'in sitesinde 148 TL çıkan bilet 98 rand yani 39,5 tl alınabiliyor tabi ödemede sorun çıkmazsa fiyatlar gayet uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biletleri tek yön alırsanız fiyat uygun olur.

TC kimlik no ya gerek yok check in yaparken zaten isteniyor pnr ı havayolunun sitesine ekleyip hesabınıza işleyebilirsiniz.

1 kartla 1 bilet alabilirsiniz.

• Lütfen 2. Mesajdaki konuları okuyun çoğu sorunun cevabı var

• Cenazemiz vardı. Daha önceki indirim fulyasında bende jetcost üzerinden edeams ile 5 dolardan uçak bileti aldım. Hiç birinde tc falan yazmadım. O zaman entropay ile tek hesaptan farklı kartlar oluşturarak 4 bilet alına biliyordu. Her hesaptan 4 farklı kişiye bilet alarak 9 tane uçak bileti aldım. Thy pegasus ve onurair le uçtu yolcular. Hiç birinde bir problem çıkmadı. Tekrar tekrar o zaman da haber veren Limitless arkadaşa çok çok teşekkürler. Hakkını helal etsin kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justdieforme -- 11 Ekim 2018; 23:35:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Şanlıurfa için hiç bir tarihte uygun fiyat göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konuyu uzun süredir yapıyorum bende indirimli olarak bilet alıyorum. Biraz jetcost uzantıları ile bakmak gerekiyor sadece. Tr fiyatlarından çok ucuz pegasus, thy biletleri almak mümkün oluyor. Site bazen maestro kart ile kabul görürken. Bazen visa electron ile indirimli bilet sağlıyor. Google Güney afrika randı tl çevir dediğinizde coinmill sitesinden fiyatına bakabilirsiniz ve facebookta onla ilgili bir grupta var oraya başvurup önceki konuları okuyarak bilgi alabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/travelhacksturkiye/
  • Aynı şekildehttps://www.rumbo.es/ bu siteyide kontrol edebilirsiniz Trden ucuza bilet geliyor.
  • Tek kart ile 3 ay süreyle tek biletleme hakkınız olduğunu biliyorum. Bilet alıp başkasına aynı kartla alamazsınız fiyat yükseliyor. Bunla ilgili entropay gibi site olsa da rahat rahat bilet alsak ama bulamadım :D
  • Bilet almayı başaran oldu mu?

• 2 hafta sonra lazım olacak

Yurt içini %80 indirimli veriyor, örneğin normalde 200tl olan bileti 40tl ye satıyorlar. Bu ve bunun gibi ucuz bilet konularından nereden haberim olur acaba? Benim gibi ayda en az 2 defa yolculuk yapanlar için büyük nimet.

• Allah razı olsun. Hatay istanbul gidiş dönüşü 89 tlye aldım. maiilime direk pagasustan pnr bilgileri geldi. İnanılmaz..
  • 10'a yakın kart denedim, hiçbirini visa electron olarak görmedi...

almayı başaranlar hangi banka hangi kart ile aldı acaba?
  • visa electron olsa 120 tl lik bileti 45 tl ye alacaktık. lakin yok. visa debit ya da visa kredi kartı kabul etmiyor.
  • Hocam beni takip et ve üstte arkadaşın verdiği facebook grubuna üye ol paylaşıyoruz zaten ;)

• İyi uçuşlar hocam , tebrikler

• önümüzdeki ayın 1 i için istanbul antalya 102 zar a bulduğum bilet ödeme ekranına geldiğimde 703 zar diyor ekstra bir servis eklemediğim halde nasıl oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın dostum, tamda yurtdışına bilet alacaktım. Entropay ile ödemeyi deneyeceğim
  • Teşekkürler hocam. İzmir-İstanbul 35 TL çok iyi.
  • visa elektron hangisi oluyor ? her banka visa elektronu olmuyor zannedersem, daha önce denemiştim ben, iş bankası ya da denizbank oluyor diyorlardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

10'a yakın kart denedim, hiçbirini visa electron olarak görmedi...

almayı başaranlar hangi banka hangi kart ile aldı acaba?
    iş bankası maaş kartım vardı onunla aldım hiç sıkıntı çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.