Şimdi Ara

editt (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
58
Favori
61.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Coutinho

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

quote:

ve hala hiçbir moderatör gelip de arkadaşa şu şu sebepten ötürü 1 hafta ban attık demiyor.

takip ediyorduk konuyu kardeşim, bir şeyler öğreniyorduk. neden banladınız adamı söylesenize?

fake mi diyeceksiniz? kanıtlayın adamın fake olduğunu madem.

cok coooook tesekkurler hocam destegin, ilgin icin. moderator arkadaslar beni sansurlu kufur kullanmaktan 1 hafta uyari dahi atmadan banladilar. arkadasin biri sen cok :PP kullaniyorsun, 20 yasina gelmissin adam olmamissin demisti, bende adamlik boyle oluyorsa yemisim adamligi tarzi bisey yazdim. tabii yemisim yazmadim oraya sansurlu bir kufur yazdim. kufur sahisa edilmis bir kufur degildi. ama yinede yedik bani

olabiliyor böyle şeyler ben de çok komik banlar yedim bu forumda hemde hep 1er hafta olmak üzere. sonradan alışıyosun

su cok guzeldi hocam, gelmeliydiniz :(

merak etme kardeşim yakında gelicem. hem amerikaya hem banlar listesine genelde ayda bir ya da 2 ayda bir yiyorum 1 hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: JEREMAIN LENS

Amerika'lılar Türk'lere benziyor mu? Sıcakkanlı vs. konular için soruyorum.

yok benzemiyorlar. bazisii bizden daha sicakkanli ama yinede benzemiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ve hala hiçbir moderatör gelip de arkadaşa şu şu sebepten ötürü 1 hafta ban attık demiyor.

takip ediyorduk konuyu kardeşim, bir şeyler öğreniyorduk. neden banladınız adamı söylesenize?

fake mi diyeceksiniz? kanıtlayın adamın fake olduğunu madem.

cok coooook tesekkurler hocam destegin, ilgin icin. moderator arkadaslar beni sansurlu kufur kullanmaktan 1 hafta uyari dahi atmadan banladilar. arkadasin biri sen cok :PP kullaniyorsun, 20 yasina gelmissin adam olmamissin demisti, bende adamlik boyle oluyorsa yemisim adamligi tarzi bisey yazdim. tabii yemisim yazmadim oraya sansurlu bir kufur yazdim. kufur sahisa edilmis bir kufur degildi. ama yinede yedik bani

olabiliyor böyle şeyler ben de çok komik banlar yedim bu forumda hemde hep 1er hafta olmak üzere. sonradan alışıyosun

su cok guzeldi hocam, gelmeliydiniz :(

merak etme kardeşim yakında gelicem. hem amerikaya hem banlar listesine genelde ayda bir ya da 2 ayda bir yiyorum 1 hafta

rutin diyorsun, aliskanlik olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Gul

quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Fotoğraflar ve ban sebebine bir aciklik olur umarim + layin beyler mesaji en begenilenlerde gorunsun konunun ilk mesajindan sonra.

editt

editt

editt

Göremeyenler için bende alıntılayayım da arka sayfalarda da gözüksün. Bilgilendirme için teşekkürler ^^

Supersin hocam, cok tesekkur ederim destegin icin. Gecti gitti

• Coutinho kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeşim, adamsın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Prankinvasion durumu yasaniyor mu hocam,yoksa bu bir kurmaca mi😂

https://youtu.be/5C0OMNlsi0A

gercekleri de var. ama bir cogu kurmaca.

• quote:

Orijinalden alıntı: xboxmeraklisi

quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Fotoğraflar ve ban sebebine bir aciklik olur umarim + layin beyler mesaji en begenilenlerde gorunsun konunun ilk mesajindan sonra.

editt

editt

editt

Neticede din kardeşiyiz Coutinho. Madem mesajları okumaktasın. Ben de fotoğraf konusundaki yorumumu burada değiştirerek sana inanıyorum kardeşim. Cezan biter de forum hareketlenir inşallah. Eyvallah Emir M.

eyvallah hocam, bu mesajini gormemistim. tekrar tesekkurler. adamsin!

• quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Aynı olayı ben de yaşamıştım. 7 dolar tutan bir şeye 12 dolar verince aval aval bakmıştı zavallı

Pratik zeka 0

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

konuyu açan arkadaş ban yemiş 6 gün daha cevap gelmez sanırım,başka hesapdan girmezse tabi

evet ama cezam bitti. baska hesabim yok. acmam da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Earl Sweatshirt

Edit: konu sahibinin bani hakkinda da gecmis olsun

Cok fazla fotograf ceken biri degilim ama bi fotograf galerimde dolasip birkac fotograf yakaladim, odev disinda hepsinin fotografi var

editt

editt

editt

editt

editt

editt

editt

editt

editt

tesekkurler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flagyy

Normal hocam bana da oldu ama destek yardımcı olmuştu ...

Ekran görüntüsü vardı orda ki telefon numarası sizin dimi

evet benim. onu sansurlemeyi unutmusum. hemen halledeyim

• 250 bin dolar civarına ev alıp kiraya versek brickell- downtown tarafında acaba yatırımcı vizesi alabilir miyim ? yıllık vergisi 1900 dolar bu fiyatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

250 bin dolar civarına ev alıp kiraya versek brickell- downtown tarafında acaba yatırımcı vizesi alabilir miyim ? yıllık vergisi 1900 dolar bu fiyatta

bilgim yok. tek bildigim bu sekilde bir is yatirimci vizesini kapsamiyor. ama amerika'da belirli bir yerde ev aldigin zaman devletin green card vermesi tarzi bir haber okumustum. ne kadar dogru bilemem.

• ETW de güney batı Florida'da İspanya himayesindeyken tütün ambarı vardı. Bir bakar mısınız hâlâ orda mı diye?

• Hocam şu sıralar forumda takılmaya vaktim olmamasına rağmen takip ettiğim ender konulardan seninki, teşekkürler bir yükümlülüğün olmamasına rağmen bilgilendirici bi konu açtığın için. Sormak istediğim birkaç konu vardı, yardımcı olursan sevinirim.

Mavi diploma veren bir ünv'nin Edebiyat Fakültesi mezunu olarak orada bölümle ilgili iş bulma ihtimalim var mıdır?
    Bitirdiğim bölümün/okulun Abd kabulüne etkisi olur mu?
    3,2 ortalamam var 1. sınıftan, 3,5 civarına çekme hedefim var, bu ortalama ve upper intermediate İngilizce ile burslu yüksek lisans kabulü alabilme ihtimalim nedir?
    Asgari ücretli Amerikan vatandaşı ne düzeyde refahtır? Türkiye şartlarına alışan birisi için nasıldır?

Yurtdışı düşüncem yeni yeni filizleniyor o yüzden pek bilgim olmayan konular, aydınlatırsan sevinirim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 15 Şubat 2017; 14:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isimsiz2343

ETW de güney batı Florida'da İspanya himayesindeyken tütün ambarı vardı. Bir bakar mısınız hâlâ orda mı diye?

etw neresi?

• Coutinho kullanıcısına yanıt
    Aman hocam forum da ayrıntıya cok dikkat ederiz unutma

• quote:

quote:

ETW de güney batı Florida'da İspanya himayesindeyken tütün ambarı vardı. Bir bakar mısınız hâlâ orda mı diye?

etw neresi?

Empire Total War hocam. İspanya himaye toprağı Florida. Güney batısında bir tütün ambarı var. Yanılmıyorsam bol verimdi.

Sene 1700 :)

Hâlâ orda mı bir bakar mısınız diyecektim.

• quote:

quote:

quote:

etw neresi?

Empire Total War hocam. İspanya himaye toprağı Florida. Güney batısında bir tütün ambarı var. Yanılmıyorsam bol verimdi.

Sene 1700 :)

Hâlâ orda mı bir bakar mısınız diyecektim.

florida tobacco warehouse yazdigim zaman eski resimler cikti. ama net bir sey yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Hayat çok mu güzel?

evet. ehliyet icin saglik raporuna 80 lira vermiyoruz. ehliyet icin aylarca karakolun ehliyet vermesini beklemiyoruz. ehliyet mi almak istedik bizden istenen belgeleri toplayip dmv'ye gidip gun icinde yazili ve uygulamali sinava girip gun icinde ehliyeti bastirip ehliyet sahibi oluyoruz, kapis?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.