Şimdi Ara

editt (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
58
Favori
61.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frozensoul

Laf ebeligi yapma bana facebook harici ozel mesaj atma sen daha vitaminken ben online us phone numbers isi ile ugrasiyordum veriyormusun gorutlulu konusma yapip buraya koyacagim yoksa zaten muhattap olamam vakit kaybisin

E gel facetime'den ara beni goruntulu konusalim, veya whatsapptan, tango'dan farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 8 Şubat 2017; 7:12:54 >
  • quote:

.

Ben kisisel bilgilerimi bu sekilde paylasmak istemiyorum? Inanmiyorsun madem bana cik git konumdan. Inanmak isteyen inanir, inanmak istemeyende inanmaz bu kadar basit. Onun senin oldugunu nerden bileyim, belki arkadasinin. Bilmek de istemiyorum kime ait.

Ben ozel mesajda sana telefonumu verdim, ara ulas bana dedim. Goruntulu ara beni dedim, whatsapp olur. Facetime olur, tango olur farketmez bana. Adres verdin, o adres bana 1 saat. Ben sana bir seyler ispatlamak icin neden 1 saat araba kullanayim? Ben adres vereyim sen oraya gel dedigim de cevap vermedin bana. Amacin gercekten bazi seylere emin olmak mi yoksa bir insani karalamak mi? Once buna karar ver kendince. DH halki bana inaniyor ki konu bu kadar populerlesti, samimiyetime inaniyorlar ki insanlar guzel tepkiler veriyor. Senin yerin bu konu degil hocam, lutfen cekip gider misin. Sen beni fake bil, ama konumdan gidersen sevinirim.

Bu arada bu arkadas ile aramizda gecen konusma DH halki;

editt
    editt
    editt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coutinho -- 15 Şubat 2017; 15:27:2 >

• muhattap olmuyorum vakit kaybisin, insanlara fake konumlar atip rahatliyorsun. Hicbir kimlik ya da tespit edici ibare atamadin, ben attim. O virtual numaralar her yerden aliniyor lütfen artik sinirlerimi daha cok germe, oraya gelmem buraya gelmem facebook vermem diyen de sensin.

inanan inansin daha konuna yazmam. allah akil fikir versin sizlere. Dün üye olmus adam dh halkı bana inanıyor diyor ya, sen kimsin fake profille burda konu acan zavallinin tekisin :) sana ruh hastaliklarinda basarilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 8 Şubat 2017; 7:20:56 >
  • quote:

muhattap olmuyorum vakit kaybisin, insanlara fake konumlar atip rahatliyorsun. Hicbir kimlik ya da tespit edici ibare atamadin, ben attim. O virtual numaralar her yerden aliniyor lütfen artik sinirlerimi daha cok germe, oraya gelmem buraya gelmem facebook vermem diyen de sensin.

inanan inansin daha konuna yazmam. allah akil fikir versin sizlere. Dün üye olmus adam dh halkı bana inanıyor diyor ya, sen kimsin fake profille burda konu acan zavallinin tekisin :) sana ruh hastaliklarinda basarilar

Ben sana dedim ki t-mobile resminde ki sansurledigim resmin sansursuz halini atip o numaradan seni GORUNTULU bak buyuk harf ile yazdim idrak edebilmen icin. Seni GORUNTULU (burda hem buyuk, hem de bold yazdim umarim yeterli olmustur) arayacagim. Ama senden ses seda cikmadi, bulmussun bi laf yok o numarayi herkes alabilir cart curt. Evet oraya buraya gelmem diyen benim bana 1 saat suren konum atiyorsun, ben vereyim onlar oraya gelsin dedigim de cevap vermedin. Neyse ne, hayatta basarilar.

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    Gördümde düzeltmeye üşendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coutinho

quote:

muhattap olmuyorum vakit kaybisin, insanlara fake konumlar atip rahatliyorsun. Hicbir kimlik ya da tespit edici ibare atamadin, ben attim. O virtual numaralar her yerden aliniyor lütfen artik sinirlerimi daha cok germe, oraya gelmem buraya gelmem facebook vermem diyen de sensin.

Ben sana dedim ki t-mobile resminde ki sansurledigim resmin sansursuz halini atip o numaradan seni GORUNTULU bak buyuk harf ile yazdim idrak edebilmen icin. Seni GORUNTULU (burda hem buyuk, hem de bold yazdim umarim yeterli olmustur) arayacagim. Ama senden ses seda cikmadi, bulmussun bi laf yok o numarayi herkes alabilir cart curt. Evet oraya buraya gelmem diyen benim bana 1 saat suren konum atiyorsun, ben vereyim onlar oraya gelsin dedigim de cevap vermedin. Neyse ne, hayatta basarilar.

Hocam bi coutinho yaz ss cek şehirle ilgili herhangi bir şeyle.Herkesin çenesi kapansın.

• bir foto çek telefon elinde dh açık olsun birde elinde kağıt.

tamamdır gerisi
  • Yeni üyelik = fake konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu nasıl geldi buraya anlamak güç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compasst -- 8 Şubat 2017; 8:53:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feslehan

quote:

quote:

Hocam bi coutinho yaz ss cek şehirle ilgili herhangi bir şeyle.Herkesin çenesi kapansın.

bu tarz seyleri yapmak tarzim degil aslinda, bu kadar ugrasmam boyle seylere. ama sirf su arkadasa sinir oldugum icin evden cikip 1-2 dakika'da resimler cektim. telefonum harici ekstra fotograf cekebilen bir cihazim olmadigi icin dh'yi acamadim ayni zamanda. her neyse, bunlar umarim arkadasin ve konunun fake oldugunu dusunen arkadaslar icin guzel bir cevap olur. gerci bu tarz insanlarin amaci insan karalamak, konu baltalamak hocam. ben plaka resimleri, street isimleri cektim. biri cikip der ki bu turkiye'de de var. beklerim bu tarz insanlardan :) neyse bunlar ispat amacli atacagim son goruntuler. isteyen inaniiiiiiir, isteyen inanmaz. umrumda degil. daha fazla caba sarfetmeyecegim bu konuda. bu resimeri cekme amacim, bilgi verdigim arkadaslar tereddute dusmesin "biz fake konudan mi bilgi aldik" diye kuskuya dusmesinler istedim.

editt

editt

editt

editt

• florida da mı yaşıyorsun?

• hocam aerospace.engineering icin en iyi egitim alinabilecek okullar nerede bulunur,hangi eyalette?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jhiy

hocam aerospace.engineering icin en iyi egitim alinabilecek okullar nerede bulunur,hangi eyalette?

bilgim yok. bizim bu eyalette havacilik ve spor konusunda iyi egitim alabilirsin. benim bildigim bu.

• Coutinho kullanıcısına yanıt
    3. Resimdeki sokak türkiyede hiçbir yerde yok

• Youtube ' da bir kanal açıp boş vakitlerinde Vlog eklersen çok iyi olur.
    günlük hayat, market fiyatları , ikinciel - sıfır araba fiyatları , okullar (eğer çekebiliyorsan okul içi - sınıf içi görüntüler , öğrenciler ile okul hakkında konuşmalar,
    beach lar , partiler , yapılabilecek işler vs. bir sürü başlık altında Vlog atarsan çok çok iyi olur.

Birkaç Vlogger ı takikp ediyorum gerçekten çok iyi oluyor. Amerika Yüzeysel olarak da çok büyük ve eyalet eyalet farklı olduğundan florida dan
    da bilgi almak çok iyi olur.
    Mesela geçen gün bir Vloggerdan market alışverişi videosu izledim. Paranın alım gücünü bir daha gördüm.
    Temel Besin maddelerinden biri ile örnek vereyim
    kıymanın poundu 1,99 USD ( kilosu yaklaşık 4 USD ) geliyor. Yanı oradaki asgari ücrete 8,5x 40 saat x 4 hafta dersek = 1.360 USD
    Asgari ücretli maaşının %1 i ile 3 kilo kıyma alabiliyor.

Türkiyede asgari ücretli Maaşının %1 ile yarım kilo kıyma bile alamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 8 Şubat 2017; 9:28:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: feslehan

3. Resimdeki sokak türkiyede hiçbir yerde yok

hocam bi zahmet de olmasin, dalgasina yazdim. karalamak isteyen insan ben tr'de bu sokakda yasiyorum bile der.

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Youtube ' da bir kanal açıp boş vakitlerinde Vlog eklersen çok iyi olur.

günlük hayat, market fiyatları , ikinciel - sıfır araba fiyatları , okullar (eğer çekebiliyorsan okul içi - sınıf içi görüntüler , öğrenciler ile okul hakkında konuşmalar,

beach lar , partiler , yapılabilecek işler vs. bir sürü başlık altında Vlog atarsan çok çok iyi olur.

Birkaç Vlogger ı takikp ediyorum gerçekten çok iyi oluyor. Amerika Yüzeysel olarak da çok büyük ve eyalet eyalet farklı olduğundan florida dan

da bilgi almak çok iyi olur.

Mesela geçen gün bir Vloggerdan market alışverişi videosu izledim. Paranın alım gücünü bir daha gördüm.

Temel Besin maddelerinden biri ile örnek vereyim

kıymanın poundu 3 USD ( kilosu yaklaşık 6 USD ) geliyor. Yanı oradaki asgari ücrete 8,5x 40 saat x 4 hafta dersek = 1.360 USD

Asgari ücretli maaşının %1 i ile 2 kilo kıyma alabiliyor.

Türkiyede asgari ücretli Maaşının %1 ile yarım kilo kıyma bile alamıyor.

Florida'dan hic vlog ceken gormedim ben. Bunu dusunmuyor degilim, olursa boyle bir sey duyururum burada hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hukuk Öğrencisi

Canım Memleketim dediğin anlar hiç oldumu üstad belkide forumdaki çoğu insanın hayalini yaşıyorsun tebrik ettim cesaretini

Oldu hocam. Hemen anlatayim. Gas Station'a gittim, sigara almaya. 2 sigara 12$ ediyor. Bende kasada ki adama 20 + 2$ verdim. Adam bana demez mi bu ekstra 2$ dolari bana neden veriyosun? Dedim eyvaaaaah!

bozuk para almıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: disci2017

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Areyouradyo

Bizim ülkeye bakıp guluyormusunuz

Ben degil, bazen arkadaslara bizim ulkeyi anlattigim zaman gozlerinden yas akana kadar guluyorlar. Mesela arkadaslarla toplanip cim sahada mac yapmamiz icin halisaha'ya saatlik 100 TL verdigimizi anlatinca bayaa bi gulduler, adana'da hava cok sicak diye gunese ates eden adami anlatinca da gulduler :p daha neler neler...

sadece kötü yanlarını anlatmıyorsundur umarım.

bana iyi bir yan soyle hocam gidip anlatayim, ben de onlarin karsisinda gulebileyim :)

Sağlık hizmetlerini ve bankacılık hizmetlerini anlatıp homeless durumlarına gülebilirsin eğer çok lazımsa

Onlarin homeless'i bizim fakirimizden daha mutlu hayat suruyor buna inanabilirsin :) Saglik hizmetinin neyini anlatayim? 2017 yilina gelindigi halde hala adam akilli randevu sisteminin oturtulamadigini mi? Yoksa randevu almak icin randevu almayi mi? (Gecen fatih portakal'i izlerken gordum)

bankacilik olarak ne var?

Buna verilecek çok fazla cevap var ama anlatacak enerjim yok, merak ediyorsan kendin araştırabilirsin

(cevap veremedi)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.