Şimdi Ara

Editör neden mutlu? Nasıl bu kadar iyi? “Steelseries Arctis Nova Pro incelemesi”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Steelseries Arctis Nova Pro Hi-Fi hem oyuncu hem de müzik kulaklığını inceledik. ESS Sabre yongalı GameDAC, 10Hz-40kHz yüksek çözünürlüklü sürücüler, Türkiye'deki en dolu en başarılı paket budur, net.

• Hocam güzel güzel de fiyatı da güzel 8000 TL kaliteli de olmayıversin yapacak bir şey yok.

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Blon 01, 15 dolar ve bunun kadar yüksek fiyatlı olmayan her kafa üstünü yer.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O 8000 lirayı alsın da... gerisini söylemeyeyim. Anker Soundcore Q10 Kullanıcısı...

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    bende q10 kullanıcısıyım ve katılıyorum. sadece biraz daha sesi yüksek olsa dehşet birşey olacak

• Mnogi v stranki upajo, da bo zamenjava Trussove preprecila zagon laburisticne stranke in pomagala konservativcem dolgorocno ohranitihttps://smsonline.pt/ nadzor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaseyskio -- 2 Kasım 2022; 17:54:35 >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt

bu kulaklığı sürekli görüyorum ne kadar iyi yorumunzu merak ediyorum

• renega kullanıcısına yanıt

sen ne zaman aldın bilmiyorum ama yeni seride sesi biraz kısmışlar. Ben önceden aldığım için ses yüksek.

Yeni satılanlarda ses daha azmış...

• Editör'ün fiyatlardan haberi olmayınca mutlu olur tabi, yurt dışında yaşıyorsunuz muhtemelen.

• merhaba steelseries arctis nova pro sahibi oldum bana oyun için aq ayarı lazım yardımcı olabılır mısınız en ıyı oyun sesı nasıl alabılırım

• Valka b n aldım bu arkadaş yutup tanıtımında beni yaktı 15 TL bayıldım kulaklığı da attım bir köşeye yoksa kuracam sinirden .abi herşeyi anlatıyor iyi güzel şöyle biyke fenaaaa bomba 40 sürücüler filan akustik sesler 360 derece sesler abi yok yok eee ya kardeşim hade ben ses delisiyim oyun hastasıyım aldım yandım abi o kadar durumu olmayan harçlığını zar zor biriktiren kardeşlerimiz var .kokahmi abi eski parayla su an14 milyar ya bir insan derki bunu p5 de kullanan yanar ham jullanirsiniz almayın vasat bir ses veriri vasat bir ses veren 300 TL bir kulaklık alın bunun yazılım var ps5 indiremessin yok abi onlara değin mi yor milleti yakın ayıp ya .al elimde battkadi ya kablolu bagliya bilsem daha iyi ses Alaçam.oda bilen varmı bu Steelseries Artics Nova Pro Wireless kablo bağlantısını kullanan varsa bir yazsin saygılar kardeslerim

• nufyat19 N kullanıcısına yanıt
    Nova Pro ve Nova Pro Wireless modeli birbirinden tamamen farklı sürücülere sahip... Deneyimlerim ve yorumlarım Nova Pro için geçerli, Nova Pro Wireless için değil. Rica ediyorum beni incelediğim üründen mesul tutun, aldığınız üründen değil, ben Nova Pro'yu anlatıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.