Şimdi Ara

(EDİT)Kocaeliye geldim,ailemi çok özlüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl keşfedebilirim başiskele,kullar beldesinde kocaeli myodayım :) bir adet motorsiklet alıp köyün içinde gezmek iyi gelir sanırım yoksa sigara başlayacağım diye korkuyorum felaket canım sıkıldı :D

Edit;allahım sen ailesinden ayrı kalmış bütün herkese sabır ver.bu kadar zor olacağını anlayamazdım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ben şimdi ne yapayım bilemedimki tek başıma kalmaktanda korkuyorum allahım sen bana yardım et hepimize yardım et.

Edit;ev arkadaşım geldi oturup bira sohbet ettik çok iyi geldi allahım sana şükürler olsun

Edit;şehir içinde gündelik hayatta koşturmak amaçlı illakı motorsiklet veya araba şart neden diye soracak olursanız bakın bugün kent kart almak için gittim ama birde ne göriyim sıra no 1748 kişi.olmayacak bu iş kocaeli güzel bir yer ama malesef imkanlar kısıtlı metro hattını getiremiyorlar ah bi getirseler 1 saatlik yol 10 dk olur herkes mutlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 18 Eylül 2017; 17:1:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• o taraflarda tabi hiçbirşey yok merkeze geleceksin
  • o taraflar boş,
    Çarşıya gelirsen; yürüyüş yolu,marina,seka park,fuar,symbol,arasta park,derince 60 evler sahil(Merkezde değil) rahatça gezebilirsin.
    41 burada da güzeldir öneririm.
  • PembePanjur kullanıcısına yanıt
    yarın fuara gelip kent card çıkartacam ve ordan aöf bürosuna gidicem umarım kaybolmam :D
  • Kullarda ne olmasını bekliyosun

Sana en yakın yer İzmit. Arkadaşlarımızın merkez dediği yerin adı İzmit. Başlığı yanlış anlaşılmasın diye kocaeli'ye geldim yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yelken klübüne git fırkatein muzesı var
  • allahım inşallah çabuk geçer sıkıntıdan patlıyorum ve birazda yanlız başıma kaldığım için korkuyorum açıkçası bu ilk ayrı eve çıkma deneyimim
  • Çok zor bir gün benim için yapacam birşeyler önerin

• Hakan sen misin

• ne kadar ana kuzusunuz ya.
  • İzmitte tek basina oturup rahatça 2 bira icilecek mekan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

İzmitte tek basina oturup rahatça 2 bira icilecek mekan var mı

Leman kültür var.Orada içerin kanımca
  • Neden ayrıldın evden üniversite için mi ?

• Up

• Ben de çok özlüyorum ya nasıl geçecek 1 sene bilmiyorum.

• Sen bu yaşta Kocaeliye geldin 2-3 yıl sonra gideceksin biz doğma büyüme buralıyız biz napalım.

Çok şeyin yapılabileceği gibi görünen ama hiç bir şeyin yapılamadığı şehir burası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

yarın fuara gelip kent card çıkartacam ve ordan aöf bürosuna gidicem umarım kaybolmam :D

Altı üstü 1 caddeden oluşuyor izmit merkez. ne kaybolacaksın bütün sokaklar yürüyüş yolunun olduğu caddeye çıkıyor.
  • Kocaeli = Çöp

umarım bıçaklanmazsın.
  • Yatay gecis yap umuttepeye

• Kardeş kullar falan hepsi cehennemin dibinde kocaeli yurt müdürlüğü ile umuttepe 15 dk umuttepeye geçmeye çalış diğer yerler cehennemin dibinde rahat edersin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.