Şimdi Ara

Edit/ Hopi Patlat Kazan Boyner 200/50 Paracık 200/30 oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
22
Favori
60.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok öyle bişey 1 hopi 1 TL sadece
    Ha nedir hopi hsblarina gelen teklifler var 5 paracigin 250 TL üzeri alışverişisde 10 kat değerli yani 50 hopiye deng gelir falan yada 10 paracigin su kadar alışverişe falan filan 2 kat degerli
    O kadar da iş görür şeyler değil çünkü Boyner bazı ürünlerde kodlu indirim olunca kodu düşürüyor normal fiyatatan hsblar
    Morhipo da da sepet indirimi varsa katlı hopi kullanımı sepet indirimini iptal eder
    Ha nedir sepet indirimi olmayan üründe ve boynerde kodlu olmayan ürünlerde iş görür bu
  • YarasaÇorbası kullanıcısına yanıt

Hayır değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_tsubasa

Geçilmiyor geçen varsa 8 i söylesin de boşa denemeyelim
    Geçildi
  • Ürün alan var ise atabilir mi? Bize de örnek olsun
  • 10. seviye gecemeynce saldm
  • arkadaşlar artis bir arkadaş bunun bir kolay yolu olduğunu söylemiş fakat ne olduğunu söylememişti. ben birazcık daha kolay yolunu buldum ve 13. bölümü böyle geçtim. öncelikle bilgisayara bluestack programını yükleyip hopiyi indirip kuruyoruz. sonra hopiyi tanıtıp oyuna giriyoruz. blustack programında sağ tarafta 3 nokta var( daha fazlası ) ona basıp eko mode var eko modu aktif ediyoruz ve böylelikle oyun neredeyse %75 yavaslıyo, isteyenler deneyebilir. bende yavasladığı için 13. bölümü kolaylıkla bitirebildim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

arkadaşlar artis bir arkadaş bunun bir kolay yolu olduğunu söylemiş fakat ne olduğunu söylememişti. ben birazcık daha kolay yolunu buldum ve 13. bölümü böyle geçtim. öncelikle bilgisayara bluestack programını yükleyip hopiyi indirip kuruyoruz. sonra hopiyi tanıtıp oyuna giriyoruz. blustack programında sağ tarafta 3 nokta var( daha fazlası ) ona basıp eko mode var eko modu aktif ediyoruz ve böylelikle oyun neredeyse %75 yavaslıyo, isteyenler deneyebilir. bende yavasladığı için 13. bölümü kolaylıkla bitirebildim :)

Önemli olan hilesiz gecmek.
    Kazandigin paracikta helal olsun :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracıkları aynı anda kullanabiliyor muyuz anlamadım. Başlıkta 200/50 yazılmış.

13. bölümde kaldım. Gelenler tamamen etrafınızı sardığı için istemediğim renkleri boşa sıkamıyorum, bu olsaydı telefonla geçilir büyük ihtimalle. Bütün topları tam istediğiniz yere sıkmanız lazım. Oyunu biraz hızlandırdı için en ufak hatayı kabul etmiyor son bölümde. 8 ve 9. bölüm 11 ve 12'den daha zor bu arada 40 paracıkla bitirdim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 17 Ocak 2021; 16:7:45 >
  • Hopide nerden giriliyo oyuna göremedim?
  • 13. Bölüm gerçekten zor ama hilesiz hepsini bitirdim, ugrasabilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wesile -- 17 Ocak 2021; 16:57:1 >
  • Durduk yere sinir stress oldum. Sonunda 13 ü geçtim güzel el gelene kadar oynayın yoksa çok zor.

• kolum koptu birşey alacagımda yok boş boş 1 saattır uğraşıyorum :)

• 30 paracik yeterli, yoruldum yaa. Tesekkurler.
  • Geçilmiyor bir türlü gıck etti

• Konuyu yanlış yere açmışsıniz oyun forumuna açılsa daha iyi olurmuş. Simdi paraciktan degil hırsımdan oynuyorum

• nYg42 kullanıcısına yanıt
    Ben pes ediyorum :)
  • Telefonunuzdaki tüm uygulamaları arkaplanda açın telefonun yavaşlamasını sağlayın. Telefonu güç tasarrufu moduna alın. Uygulamaya o şekilde girin. Oyun yavaşlıyor ve kolayca geçiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfawise

Telefonunuzdaki tüm uygulamaları arkaplanda açın telefonun yavaşlamasını sağlayın. Telefonu güç tasarrufu moduna alın. Uygulamaya o şekilde girin. Oyun yavaşlıyor ve kolayca geçiyorsunuz.

geçilmiyo kardeşim 5fps ye ayarladım oyunu oyun yavaşlamıyor sadece frame düşük aslında aynı hızda gidiyor

• resulalan kullanıcısına yanıt

Yöntem için teşekkürler ilk mesaja ekledim.

• resulalan kullanıcısına yanıt

Dediğiniz şeyi mac için kurulabiliniyormu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.