Şimdi Ara

Edit/ Hopi Patlat Kazan Boyner 200/50 Paracık 200/30 oldu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
22
Favori
60.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl aldınız
  • rdydm kullanıcısına yanıt

hocam kendi tc ile öylesine denedim yani asla prime aboneliğim falan yok diye biliyorum ben o zaman tüm kodları alayım  

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Okullarla birlikte yarıyıl tatiline girildi.
  • hayır bari sadece 200/30 yapsaydınız. üstüne soruyu da kaldırmışlar.. tabi ölücülük ruhu hem 200/60 hem iki tane prime 200/75 kaçırmadık ...konu için teşekkürler

• Ay sonuna kadar gelebilir mi acaba sorular bekleyelim mi?
    Daha önce oldu mu böyle şeyler hatırlayan var mı acaba
  • tt internetim var fakat kod almaya çalıştığımda vermedi

• Arkadaşlar anladığım kadarıyla evde internet sahipleri 50mbs ve üzeri hız alanları prime üyesi olarak tanımlıyor. bu yüzden 50 ve üzeri hızı olanlar da kod alabiliyor

• Soru cevap ı kaldırmışlar
  • Bu patlat kazandan 30 kazanmıştım ama 10. ve 13. leveli geçersem gene totalde 50 verir mi yoksa 30 da kalır mı uğraşsam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recebiy

Bu patlat kazandan 30 kazanmıştım ama 10. ve 13. leveli geçersem gene totalde 50 verir mi yoksa 30 da kalır mı uğraşsam mı?

Ben geçtim hocam dediğiniz gibi 10+10 daha verdi 50 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 20 Ocak 2021; 1:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvimopan1

Bu mesaj silindi.

İnsanların yararına olacak tek bir iş bile yapmamış, 1 lira bile olsa çek satışta para peşinde koşan, senin gibi birinden mantık dahil öğrenebileceğim hiç bir şey yok. Forum kültüründen bihaber, seviyesiz kişinin tekisin ve seni blokluyorum.

• Haber verdiginiz icin tesekkurler hocam. Sayenizde 200/160 gibi olagan ustu bir deger yakalamis olduk.(50 patlat kazan+15 arkadas daveti+10 soru+10 gecen ay hediye carkindan gelen+ 75 tl prime kodu) Sorularda devam etseydi nerdeyse bedavaya gelecekti

• Hayrına şu oyunu tamamlayabilecek var mı? Başaramadık abi...

• TT prime kodu fazla olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kuultakılanzubbe

Haber verdiginiz icin tesekkurler hocam. Sayenizde 200/160 gibi olagan ustu bir deger yakalamis olduk.(50 patlat kazan+15 arkadas daveti+10 soru+10 gecen ay hediye carkindan gelen+ 75 tl prime kodu) Sorularda devam etseydi nerdeyse bedavaya gelecekti

Ödeme yaparken önce paracıklar,sonra kod kullanılıyor bildiğim kadarıyla.Onun için indirim 285/160 olmuyor mu?

• kuultakılanzubbe K kullanıcısına yanıt
    Hocam patlat kazanda 3. Oyunu dahi geçemedik yardımcı olma şansınız var mı
  • ahmet8152 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak nasıl bir şey yazdınız mesaja
  • bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt

Evet once paraciklar kullaniliyor ama boynerin sistemi oyle degil paracik kullansaniz dahi kullanmadan onceki sepet tutari uzerinden kupon uygulanir yani 200/160 oluyor hocam. Dun gece de siparisi gectim zaten 

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.