Şimdi Ara

Edit:GTA IV için 1.0.4.0'a kadar patchler + 1.0.4.0 TR Yama + GTA IV'e araba paketi + GTA IV SA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
2
Favori
29.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fulloyun gibi korsan paylaşım yapan sitelerden herhangi bir içerik paylaşmazsanız iyi olur. Sonra yöneticilerden ceza alırsanız kimse bizi uyarmadı ki demeyin. Benim umrumda değil fakat Donanımhaber kuralları böyle. Aklınızda bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler arkadaşlar.
    ben gta4 ü yüklemye çalıştım bi şekilde başardım ama türkçe altyazı bi türlü olmadı elimdeki gta 4 de 1.0.3.0 patchi var.onuda yükledim ama genede türkçe yama olmadı.acaba sorun nedir neyi eksik kuruyorum.şimdi burdaki patchlerden 1.2.4 ü indirdim 3.ü indiremedim ama zaten elimde 3 vardı.crackleri yok malesef elimde biri özelden gönderebilir mi yada çözüm söyleyebilir mi?
  • 1.0.1.0 indirip sonra 1.0.2.0'yi indirip en son 1.0.3.0 indirip ve sadece 1.0.3.0'ün crackını yapsak doğru olur dimi ? :D
    hortlattık biraz ama :/
  • hocam güzelde 1ç0.4.0 crack lazım bi pm atıver
  • patcleri yükleyince oyun açılmıyor sorun ne olabilir
  • bana özelden gta 1.0.4.0 crack atabilirmisiniz
  • çok sağol hocam işime baya yarıcak bu.
  • link kırıkmış :/
  • Kardesim 1.4 Patch küreğini Bulamadım Özelden Atabilirmisin
  • hortlatıcam ama acil. RAR ŞİFRESİNİ NE ARKADAŞIM ??? PARDON BURDAYMIŞ ÖZÜR ÖZÜR :dd:d:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n1zam -- 11 Ağustos 2014; 15:59:29 >
  • rar şifresi nedir
  • Patch 1.4 aynı zamanda oyundaki kasma sorunu yaşayanlar için çözümdür.
  • Vay be kaç sene olmuş hala arada sırada mesaj geliyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.