Şimdi Ara

EDİT: Görüşmelere başladık, PS Store ekstra %25 indirim için destek ver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
14.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
195 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edit: Önüne gelen ahkam kesmeye başlamış, bi akıllı kendileriymiş gibi. Çoğunun mesajı prim kokuyor da neyse, ps store a uğramamış insanlar bile gelmiş kukla gibi size müstehak diyor. Hepsine diyecek çok lafım var ama neyse papağan olmuşlara ne anlatıyorsun ki ?

Öncelikle şunu belirteyim ben, ps store boykotuna da ilk katılanlardanım ps store ingiltere merkezi dahil olmak üzere onlarca adrese bir çok dilde mail attım. Kimse gelip burda bize tr psn destekçiliği suçlaması yöneltmesin.

HEPİMİZİN AMACI UYGUN OYUN ALMAK DEĞİL Mİ ? VE HİÇ BİRİMİZ DE ENAYİ DEĞİLİZ, US DEN EU DAN PAHALIYA OYUN ALALIM.
    BOYKOTUMUZUN EN BÜYÜK SEBEBİ NE OYUNLARI USA DAN AVRUPADAN DAHA PAHALIYA VERMESİ. E BAKIYORUM ABİ ŞAUN OCAK İNDİRİMİ İLE ÇOĞU AAA OYUN NEREDEYSE DÜNYANIN EN UCUZU OLARAK TR PSN DE. GAYET DE ALIRIM OZAMAN.
    EĞER US DEN PAHALIYA SATIYORSA ALMAYIN KARDEŞİM.
    KİMSE ENAYİ DEĞİL AÇIN BAKIN FİYATI KAZIK DEĞİLSE ALIN KAZIKSA BOYKOT EDİN. BÖYLECE EĞER SATMAK İSTİYORLARSA KAZIKLAMAMAK GEREKTİĞİNİ GÖRMÜŞ OLURLAR

LAFLARIMI GÜZEL DİLLE ELEŞTİRENLER ÜSTÜNE ALINMASIN. AMA O Bİ KENDİSİ AKILLIYMIŞ BİZ ENAYİ GİBİ KONUŞANLARA BENDEN BİR ÖĞÜT, HAYATTA HİÇ BİR ŞEYİN FANATİKLİĞİNİ YAPMAYIN SİZİ AHMAKLIĞA SÜRÜKLER.

BOYKOT ETMEMİZDEKİ EN BÜYÜK SEBEP OYUNLARIN USA DAN UK DEN PAHALIYA SATILMASIYDI.
    BUYRUN ADAMLAR ÇOĞU OYUNU EN DÜŞÜK SEVİYEYE GETİRMİŞ. NEREDEYSE Bİ DÖNEMLER KURUTTUĞUMUZ ENDODAN BİLE DAHA UCUZA OYUNLAR VAR.
    EĞER İŞİMİZE GELMİYORSA HEP BİRLİKTE BOYKOT EDERİZ. AMA ADAMLAR GERİ BASAR İŞİMİZE GELECEK FİYAT VERİRSE HALA BOYKOT EDİYORUM DEMEK...

Merhaba arkadaşlar bilenleriniz vardır Bkmexpress de müthiş indirimler oluyor. Bunlardan biri de steam de %25 indirim kampanyası. Gerçekten müthiş, yılbaşı indirimleri üstüne yüzde yirmi beş bindiğinde yok fiyata oyun alınıyor. BKM ekspress tüm steam de geçerli %25 indirim sağlıyor.

Peki neden yüzde 25 indirim PS STORE da da olmasın.

Steam'e uygulanan bu indirimin Playstation Store da uygulanması için birlik olalım.
    iletişim maili olarak bunu buldum expressdestek@bkm.com.tr
    bkm@bkm.com.tr bkanbir@bkm.com.tr

Bahsettiğim kampanya da buhttps://bkmexpress.com.tr/kampanya/dijitalkod/

İletişim adreslerine talebimizi dile getirelim arkadaşlar. İsteyen olursa ortak metin hazırlarız.
    Konuyu öne çıkaralım lütfen

Edit ilk yazdığım mail adresinden ılımlı bir cevap geldi.
    Birlik olursak ilgileneceklerdir. EDİT: Görüşmelere başladık, PS Store ekstra %25 indirim için destek ver

ADMİNLER GÜZELCE RİCA EDİYORUM KONUYU LÜTFEN SİLMEYİN. BURDA BİR ŞEYLER YAPMAK İÇİN ÇABALIYORUZ İNSANLARIN CANINI YAKMAYIN
    TEŞEKKÜRLER.

ÖRNEK MAİL
    Merhaba, dijital kod indirim kampanyanız içim sizlere çok teşekkür ederiz. Bildiğiniz üzere oldukça talep görüyor ve iki taraf da memnun kalıyor. Sizden isteğim 'steam' platformuna uyguladığınız gibi 'Playstation Store' platformuna da kampanya uygularsanız inanılmaz talep göreceğinin garantisini veriyorum. Teşekkür ederim
    EDİT: Arkadaşlar en azından konuyu öne çıkarın daha fazla kişiye ulaşsın

NOT: BKM EXPRESSİN NE OLDUĞUNU BİLMİYORSANIZ EĞER TAMAMEN ÜCRETSİZ, YÜZDE YÜZ GÜVENLİ TÜM KARTLARIMIZIN BAĞLI OLDUĞU BİR BANKALAR ARASI MERKEZ. HERKES İNDİRİMDEN FAYDALANACAK.
    LÜTFEN KONUYU ÖNE ÇIKARALIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 26 Aralık 2018; 16:2:18 >

• Bizde bu işler böyle gidiyor maalesef. Tutumlu olmak ne savurganlık ne pek kavrayamadık. Hak arayan adama "amma ağladın" diyen de biziz. Yapsınlar ya oyunlar 1000Tl olsun "parası olan alır olmayan almaz" kafasındaki tüketici alsın. 800 Tl'ye dualshock 4 alsın 1000 TL 7.1 kulaklık. Ama hepsini yüzde 25 indirimle " Yanıyooorrrr" başlıklı sıcak fırsatlardan alsın :)
    Dostum illa alacaksanız Us psn üstünden alın, Sony şuan bu ülkeyi dikkate almıyor. Bir iki oyunda senin gözünü boyayacak fiyatlandırma yapıyor fakat büyük resme baktığında saçma sapan fiyatlar...

Bugün rdr2 470 tl ve 77 euro yapıyor, arkadaşım bu ne demek ya ? Bu oyun çok satar 470 tl olsun bu az satar kafanıza göre fiyatlandırma yapın demek oluyor. Senin istediğin indirim teklifi bütün bunları unutun demeye geliyor, siz yeter ki arada bir parmak bal çalın gerisi önemli değil gibi bir mantık...

Sony için en mantıklı yol satın almamak, bu kadar basit...Bugün oyunlar ne kadar olursa olsun gidip nakit alabilirim, fakat problem bu değil, problem bir ürünü ederinden fazla satmaları...

Bu saçmalığı avrupada yapsalar anında radikal kararlar alırlar, hatırlayın battlefront 2 çıktığında oyun içi satın almalar yüzünden bir isyan çıktı firma ne halt edeceğini şaşırdı. Biz burada devlete şikayet ettik, adamlar hala ağırdan alıyor.
    Tamamen katılıyorum. Biz Türk oyuncusuna dalga geçer gibi "kime göre neye göre pahalı" diyen bir ürün müdürü varken, kafasına göre oyunun hype durumuna göre fiyat belirleyen ps TR varken, hakkını arayan bizlere ağladın vs ile başlayıp ağır hakaret eden bir kesim varken (hadi yalaka sözde yayıncılar neyse de kullanıcılar da körü körüne savunuyor), durum bu kadar vahim iken boykot edip tepki göstereceklerine %25 indirim kovalayıp bundan medet umuyorlar.
    Yahu %50 olsa ne yazar. TRden dijital kutulu hiçbirşey almayıp aldırtmamak, bu bilinci ve tepkiyi oluşturmak gerekir diye söyledikçe insanlar hâlâ bilinçsizce sıcak fırsat kovalıyor akıl alır gibi değil. O indirim kuponunu istediğimiz ülkenin storeunda kullanabilseydik bir işe yarardı ama TR psnden tek kuruş birşey almamak, kan emicileri beslememek gerekiyor.
  • Gönderdik bir mail. Hadi bakalım. Öne çıkara tıklayalım arkadaşlar.
  • Öne çıkar butonuna bastım, müsait olduğumda da maili göndereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Öne çıkar butonuna bastım, müsait olduğumda da maili göndereceğim.
    En kısa zamanda gönderin hocam, ben oldukça umutluyum. Çok ilgileniyorlar
  • %25 indirimli hali zaten şu anki kurla olması gereken fiyatlara tekabül ediyor. Ben olsam bu kampanyayı yapar fakir sevindirirdim övgü de cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageofTurk

%25 indirimli hali zaten şu anki kurla olması gereken fiyatlara tekabül ediyor. Ben olsam bu kampanyayı yapar fakir sevindirirdim övgü de cabası
    Yok hocam şuan Ocak indirimleri ile birlikte çoğu büyük oyun kurdan ucuza geliyor bide yüzde 25 gelse müthiş olur
  • 470 liraya oyun satan Psn Tr'yi protesto etmek yerine hala bu adamlara para kazandırmaya çalışıyorsunuz. Demekki i adamlar 700 TL yapsa bile kabullenip indirim bekleyeceksiniz . Arkadaşlar bu işin kökten çözümü boykottur.Oyun almayın buradan sizi dolandıranları zengin etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

470 liraya oyun satan Psn Tr'yi protesto etmek yerine hala bu adamlara para kazandırmaya çalışıyorsunuz. Demekki i adamlar 700 TL yapsa bile kabullenip indirim bekleyeceksiniz . Arkadaşlar bu işin kökten çözümü boykottur.Oyun almayın buradan sizi dolandıranları zengin etmeyin.
    Hocam kafadan sallamak yerine rasyonel konuşalım, Şuan dünyanın en ucuz ps4 BFV si Rusya ve Tr de. bu yüzde 25 indirimle birlikte Dünyanın en ucuzu olarak oyuna sahip olacağız.
    Ben cebimi düşünürüm. En az parayla nasıl elde edilir onun peşindeyiz. Şu saatten sonra da paranın kime gittiğinin önemi yok. Sen tr psn den almayıp us den alman bi takım pisliklerin maaşını etkilemeyecek
  • ahmtayd kullanıcısına yanıt
    1 oyuna bakarak Psn Tr'nin diğer ülkelere göre ucuz olduğunu söylüyorsunuz. Geri kalan binlerce oyuna bakalım o zaman daha gerçekçi bir bakış açısı olur.

Siz günü kurtarmaya çalışıyorsunuz pek haksız değilsiniz ama genel anlamda fahiş fiyatları sineye çekiyorsunuz.

Ayrıca başka ülkelerden oyun almamın Tr Psn'i etkilemeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu şekilde bir boykot hareketiyle şirket zarar ettiği zaman Sony değil Tr Psn'in başındaki zatı babasını tanımaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

1 oyuna bakarak Psn Tr'nin diğer ülkelere göre ucuz olduğunu söylüyorsunuz. Geri kalan binlerce oyuna bakalım o zaman daha gerçekçi bir bakış açısı olur.

Siz günü kurtarmaya çalışıyorsunuz pek haksız değilsiniz ama genel anlamda fahiş fiyatları sineye çekiyorsunuz.

Ayrıca başka ülkelerden oyun almamın Tr Psn'i etkilemeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu şekilde bir boykot hareketiyle şirket zarar ettiği zaman Sony değil Tr Psn'in başındaki zatı babasını tanımaz.
    Haklısınız hocam katılıyorum söylediklerinize.
    Ama ne yapılması gerektiğine de karar vermek çok zor. Almasak oyunsuz kalacaz, alsak dediğiniz durum olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 24 Aralık 2018; 0:29:34 >
  • Yok ya biz duzelmeyiz adamlar dolar kurunu 7 nin ustudne aliyorlar hala yuzde 25 indirimin pesindeyiz , seneye 750 tl olur oyunlar 500 e alip seviniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Haklısınız hocam katılıyorum söylediklerinize.
    Ama ne yapılması gerektiğine de karar vermek çok zor. Almasak oyunsuz kalacaz, alsak dediğiniz durum olacak...

Alıntıları Göster
    Dostum illa alacaksanız Us psn üstünden alın, Sony şuan bu ülkeyi dikkate almıyor. Bir iki oyunda senin gözünü boyayacak fiyatlandırma yapıyor fakat büyük resme baktığında saçma sapan fiyatlar...

Bugün rdr2 470 tl ve 77 euro yapıyor, arkadaşım bu ne demek ya ? Bu oyun çok satar 470 tl olsun bu az satar kafanıza göre fiyatlandırma yapın demek oluyor. Senin istediğin indirim teklifi bütün bunları unutun demeye geliyor, siz yeter ki arada bir parmak bal çalın gerisi önemli değil gibi bir mantık...

Sony için en mantıklı yol satın almamak, bu kadar basit...Bugün oyunlar ne kadar olursa olsun gidip nakit alabilirim, fakat problem bu değil, problem bir ürünü ederinden fazla satmaları...

Bu saçmalığı avrupada yapsalar anında radikal kararlar alırlar, hatırlayın battlefront 2 çıktığında oyun içi satın almalar yüzünden bir isyan çıktı firma ne halt edeceğini şaşırdı. Biz burada devlete şikayet ettik, adamlar hala ağırdan alıyor.

• Bu kafayla oyunlar 1000tl olacak yakında indirimle 750tl ye alacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Bu kafayla oyunlar 1000tl olacak yakında indirimle 750tl ye alacaksınız
    Yorumundan buram buram kokuyor belli ki Playstationcu bile değilsin.
    Kaç farklı ülkenin ps store una girip analiz yaptın. Kaç günde bir mağazalara girip inceleme yapıyorsun ?
    Hangi oyun hangi ülke store da özel fiyatlandırılıyor biliyor musun ?
    Ben biliyorum, her allahın günü analiz yapıyorum

peki sen ?

Hayır, gelmiş burda ezbere tatava yapıyorsun. Merak etme bi akıllı siz değilsiniz biliyoruz bizde neyin neyi doğurduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 24 Aralık 2018; 16:54:10 >
  • Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Türkler bencil hocam. Kendisi alabiliyorsa başkasının alamadığına bile sevinebilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enpara gibi birisi kampanya yapsa paraya para demez ama akıl yok bunlarda.
    enpara gibi yüzde 50 değil.yüzde 20 bile yapsan yeter.
  • Oyunlari yuzde 25 indirimle alsak bile eski fiyatlara gore daha pahaliya geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

enpara gibi birisi kampanya yapsa paraya para demez ama akıl yok bunlarda.
    enpara gibi yüzde 50 değil.yüzde 20 bile yapsan yeter.
    Enpara yüzde 50 mi veriyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Oyunlari yuzde 25 indirimle alsak bile eski fiyatlara gore daha pahaliya geliyor
    Hocam artık orasını Ekonomi bakanına filan şikayet edersin, dolar böyle yapacak bir şey yok.

Şuan en mantıklı karşılaştırma yöntemi psn4.com.

Eski ile yeniyi karşılaştırarak bir yere varamazsınız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.