Şimdi Ara

EDİT GELDİ: BEYLER KIZDAN NOT İSTEDİM, TERSLEDİ VE ENGELLEDİ (SS'LI WHATSAPP) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
3
Favori
5.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın hocam
  • günlerden pazar sabahın 5 inde selam sjsjs diye mesaj mı atıylır
  • Niye sabah 5.30da mesaj atıyorsun dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceans21 -- 12 Haziran 2016; 13:35:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klmung

Arkadaşlar, ben karar verdim. Bu kızlara güven olmaz. Aynı sınıfta olmamıza rağmen beni tanımadı. Valla iyi ego şişmiş. Beyler ben artık size bırakıyorum.
    Edit: Beyler üstüme gelmeyin ben nerden bilebilirdim böyle olacağını, size uyduk kızları farklı görmeyin diye. Alın sonucu görün.

l EDİT GELDİ: BEYLER KIZDAN NOT İSTEDİM, TERSLEDİ VE ENGELLEDİ (SS'LI WHATSAPP)

Bizdede böyle isteyince atıyorlar tüm kızlar senin mesaj attığın gibi bi yeri havada değildir
    Bu mesaja eklenen görseller:

EDİT GELDİ: BEYLER KIZDAN NOT İSTEDİM, TERSLEDİ VE ENGELLEDİ (SS'LI WHATSAPP) EDİT GELDİ: BEYLER KIZDAN NOT İSTEDİM, TERSLEDİ VE ENGELLEDİ (SS'LI WHATSAPP)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

Selam
    shjshsj
    Bu mesaja eklenen görseller:

EDİT GELDİ: BEYLER KIZDAN NOT İSTEDİM, TERSLEDİ VE ENGELLEDİ (SS'LI WHATSAPP)

Sen gidiyordun hocam ne oldu

• Selam yazdıktan 1 saat sonra not istemiş bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajan Poğaça -- 12 Haziran 2016; 13:42:49 >
  • SJJHSJHSJSHJSHJHSJHSJH
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:55:39 >
  • Up

• abi bunu niye yapıyorsunuz hasdhasdhahsdhadhsadhsahdsahdsahdhas cıldırıyorum ya bune abi asjdasjdjsadjsadjsa
  • +Ibo musait misin kanka
    -evet zaamqi noldu
    +gel iki dk isimiz var

• kız ağır kezban , sende ezik davranmışsın.

kıza inat yüksek al , yanında muhabbet et arkadaşlarınla 80 aldım de(80 al ama) dönüp bakar. ondan sonra seni tanır. yüz verme daha şu bihtere
  • Tamam saçmalamış da kıza böyle konuşma hakkı verecek bir şey söylememiş beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sekmelere bak

• lisede not sıkıntım olmadı hiç.suan üni 3sınıfım hiç tanımadığım kızlardan erkeklerden not istiyorum,derslerde falan uyuduğum için hiç notum olmuyor.Vermek istemiyorlar ama birşeyde diyemiyorlar yani genel olarak kolay şekilde alıyorum
    gelelim senin sorununa bende mesaj atsam banada vermek istmeiyorlar geçiştiriyorlar.buradaki yapman gerekn yüzyüze istemek ve hafif pi.öç havası katman lazım kendine yani vermicem dese bile arkanı dönüp gitmen lazım takmaman lazım o zman kesin veriyorlar yani sorun sende dostum
  • LesAnders kullanıcısına yanıt
    Oglum senin minik adem elmani istiririm lan ne tatli low yapistirmişsin hala guluyorum

• O shjshj yi bana da atsan ben de terslerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan kız iyi yapmış sabah 6 da not mu istenir.ayrıca çok "gevşek" davranmissin.merhaba demek çok mu zor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.