Şimdi Ara

EDİT: FİYAT ARTTI HEDİYELER BİTTİ - 5899TL - R5 3600 RX 5600 XT 6G 16GB DDR4 480GB SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • asko56 (5 mesaj) Muten Baba (3 mesaj) e_capkan (3 mesaj) TulparHAN (3 mesaj) dodofran (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (6 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> EDİT: FİYAT ARTTI HEDİYELER BİTTİ - 5899TL - R5 3600 RX 5600 XT 6G 16GB DDR4 480GB SSD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1367 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    5899 dan 6300 e çıkmış. kararınızı ona göre verin.

şu dolar kurunda fena gibi gelmedi bana. alacak olanlar kaçırmasın dolar yükseliyor fiyatlar yükseliyor. bu sefer sorunlu itopya yerine daha güvenilir incehesapla çalışması da iyi olmuş donanım arşivinin. üstelik ilk alanlara hediye de var.
    https://www.youtube.com/watch?v=UG1HjMpAxoU
    https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-rx-5600-xt-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-pc-fiyati-45726/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 21 Nisan 2020; 21:29:4 >

|
    |

• Bu fiyat bandında sistem bakan düşünmeye gerek yok direk alabilir sistem güzel. Firma da kaliteli firma rahat olun.
    ne alakası var hocam :DD parayı sisteme veriyoruz donanım arşivine değil. itopyayla vs. çalıştığında sorunlar olmuştu ben de duydum itopya sitesi biraz sıkıntılı. ama incehesaptan daha geçen haftalarda imzamdaki sistemi aldım sorunsuz geldi. e fiyat olarak da bu sistem ayrı ayrı toplandığındaki halinden daha uyguna geliyorsa veya birleştirme zahmeti istemeyenler için benzer hazır sistemler arasından en az paraya en çok performans sunuyorsa bence gayet de alınabilir. para kaptırmak olmaz o. para kaptırmak çiftlik bank olayında oldu mesela.
    Mevcut sisteme 350 TL fark verdiğinde xfx 5700 dd alabiliyorsun. Onunda qhd daha iyi oynanır., 5600xt 6gb vramden dolayı bugün birtakım oyunlarda yarın ise daha fazla oyunda sıkıntı çıkarabilir. Aslında ultra değil de high ayarlarda oynarsan 5600xt de bayağı iş görebilecek bir gpu. Ancak 1080p 5600xt için daha uygun. 1080p için de 24 inclik monitörün üstüne çıkma pikselleri sayarsın.

Bu arada genel söylüyorum. Sistemin fiyatı gayet uygun. Yok çıkma kartları takıyorlar, yok başkaları para kazanıyor falan bunlar söylenince aklıma kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş sözü aklıma geliyor. Kendi komplo teorilerinizi kendinize saklayın. Adamlar bugün muhtemelen ikibinin üstünde sistem sattılar. Çok da iyi para kazandılar. Alanlara da kazandırdılar.
    neden reklam yapmasın ki adam? sıkıntılı, kırık çıkık parçalar mi kullaniyor da almayalım sistemi? 7 TL olan dolar kurunda 10 numara sistem yapmış. o adamın cebine de para girse ne olacak yani onu anlamadım. 5899tlye daha iyi toplanabiliyor mu?

ne değişik ülkeyiz ya. cebine para girsin istemem diyor manyak midir nedir
  • Kurmay Yarbay
    20663 Mesaj
    Bu fiyat bandında sistem bakan düşünmeye gerek yok direk alabilir sistem güzel. Firma da kaliteli firma rahat olun.
    |
    |
  • Yarbay
    3475 Mesaj
    harika sistem bu dolar kurunda... hediyeler tükendi alacak olanlar yine de kaçırmasın
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    11383 Mesaj

konuyu benmi açsam diye düsnürken dodofran açmış :D güzel sistem kaçırmyın :D
    |
    |
    Bahsedilenler: dodofran
  • Yarbay
    19204 Mesaj
    5600XT iki çeşit
    12gbps
    14gbps % 10 hızlı
    |
    |
  • Yarbay
    6197 Mesaj
    Bu sistemi alıp donanım arşivine para kaptırmayın.
  • Binbaşı
    1367 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ne alakası var hocam :DD parayı sisteme veriyoruz donanım arşivine değil. itopyayla vs. çalıştığında sorunlar olmuştu ben de duydum itopya sitesi biraz sıkıntılı. ama incehesaptan daha geçen haftalarda imzamdaki sistemi aldım sorunsuz geldi. e fiyat olarak da bu sistem ayrı ayrı toplandığındaki halinden daha uyguna geliyorsa veya birleştirme zahmeti istemeyenler için benzer hazır sistemler arasından en az paraya en çok performans sunuyorsa bence gayet de alınabilir. para kaptırmak olmaz o. para kaptırmak çiftlik bank olayında oldu mesela.
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    20663 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Bu sistemi alıp donanım arşivine para kaptırmayın.
    Ben söylediğine ihtimal vermiyorum ama hadi diyelim satılan sistem başı bir prim alıyor diyelim , bak tekrar diyorum ihtimal vermiyorum ama velevki öyle , bunda ne sakınca var ? Ben sistem tavsiyesi verirken bu youtube kanallarının hiç birisi yoktu, açık ve net söylüyorum gayet güzel ve orantılı bir sistemi piyasadan uygun fiyata çözümlemişler. Benim ihtiyacım olsa düşünmeden alırdım.

Bu tip sistemlerde markalardan toplu indirim istenir. Mesela toplamda 1000 tane kasa satılacaksa 1000 tane anakart kullanılacağı için gigabyte daha uygun fiyat verir, yada asus ekran kartı kullanılacaksa asus daha uygun fiyat çıkarır. Bu oranlara göre de alan kişi bir kar elde etmiş olur. Müşteri olarak mantıklı bir insan araştırır hesabını kitabını yapar işine geliyorsa alır gelmiyorsa almaz.

Firma konusunda da benim uzun süredir alışveriş ettiğim bir firmadır. Hatta daha dün 2 adet all in one pc aldım msi , rahat olun güvenilir firma.
    |
    |

• Yüzbaşı
    681 Mesaj
    200 daha verince anakart gaming modele yükseltilebilir bence çok iyi gerçekten ben vatandan sistem sipariş etmemiş olsam hiç düşünmeden bunu alırdım ama geçti işte ne yazık ki cidden çok güzel sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6197 Mesaj

Reklam + satılan sistem başına ücret aliyorlar ben şahsi olarak söyleyim para kazanmalarını istemem.
    |
    |
    dodofran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    19204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Reklam + satılan sistem başına ücret aliyorlar ben şahsi olarak söyleyim para kazanmalarını istemem.
    parayı kim kazanırsa kazansın
    muklaka birileri para kazanacak
    önemli olan sistemin fiyatı değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 20 Nisan 2020; 18:52:52 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    11383 Mesaj

ben yazdıgınız yazıları tamamen yanlıs buluyorum dolar 6.95 olmus iken ve bu tarz bütçelerdeki hazır sistemlerde r5 3500x hatta 2600 konuluyor iken ve daha alt ekran kartları ve ramler konulurken bu arkadaş

r5 3600 ve rx 5600xt ve 3600 mhz ram koymuş hatta ilk stoklarda 400 tl lik işlemci fanı ve gamepower mouse hediye etmiş incehesap zaten bu 2 ürünün fiyatını düstügünüzde sistem dahada uyguna geliyor ilk alanlar için

incehesap ı severim işlemcimi garantiye göndermiştim direk sorgusul sualsiz iade aldılar paramıda iade ettiler 1 sende kullanmıstım anlamadıgım bir sorundan ötürü anakartım ve işlemcim gitmişti asus garantisi bana büyük yamuk yaparken incehesap çok yardımcı oldu

prim vs bunlar olucak günümüz şartlarında kim kime bedava iş yapıyor reklam olmasa zaten hem adamın kanalı büyümez hemde ince hesap daha az satış yapar bazı durumlarda reklam önemli bir olay

misal itopya kötü bir firma ama sürekli reklam yapıyor yayıncı youtuber vs hem de incehesaptan çok çok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Nisan 2020; 20:2:46 >
    |
    |

• Yarbay
    6197 Mesaj

Hocam bu şekilde paket sistemlerde genelde iade gelmiş,tamir görmüş açılmış ürünleri montajlıyorlar.
    Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    4-5 ay önce İnce Hesap'dan arkadaşımın aldığı sistem deki anakart kullanılmış çıktı geri iade edebildik.
    |
    |
    asko56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    11383 Mesaj

dedigim gibi sıkıntı olacagını pek zannetmiyorum

zaten sıkıntı olsa incehesap geri alır sorun yapan bir firma degil

dolar bu durumda iken bundan daha kaliteli bir hazır sistem yok maglesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Nisan 2020; 19:48:1 >
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    fiyatına göre çok çok iyi sistem
    |
    |
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Bu eleman 6 bini az para saniyo heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    20663 Mesaj
    Bazen ben insanımızı anlamıyorum ayrı ayrı en ucuz yerlerden alsan 700 800TL fazla verilecek toplanmış deneme Windowsu kurulmuş hazır sistemi almak için tereddüt ediyorlar. Gerçekten ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    10 sene önce topladığım ufak tefek upgrade yaptığım sistemim artık yetmemeye başladı.

Şu an önceliklerim farklı olsa düşünmeden alırım.

Elimdeki hali hazırdaki sisteme bu sistemdeki

anakart,ram,işlemci,ekran kartını güncellesem zaten fiyat 5100 gibi birşey çıkıyor.

6 bin az paramı demiş arkadaşlar ama 6 bin dediğin para şu anki dolar kuru ile 850 dolar yapıyor.

Durumu olan değerlendirsin oyun konsolları da malum pahalandı bi düşünün derim.
    |
    |
  • Yarbay
    2549 Mesaj
    6300 olmuş
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    11383 Mesaj

xfx ekran kartları bitti sappire veriyor o yüzden fiyat arttı geçmiş olsun kaçıranlar için
    |
    |
    Bahsedilenler: Muco
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,765
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.