Şimdi Ara

[EDİT]En az 5 Biyoloji Alan Denemesi Çözerek 13/13 Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Arkadaşlar Biyotik'i bitirdim , Aydın'ın da yarısını çözdüm.

Yanlışlarımı öğrenerek gittim . biyotigin son denemelerinde fulledigim veya 11-12 net yaptığım denemeler oldu.
    Sonrasında Aydın a geçtim . Şu ana kadar genelde 8 net ile gittim en yüksek 10.50 net cikarabildim. Denemede hemen hemen hepsine kalıtım veya üreme sorusu koymuşlar. Kısacası 1 denemede nerden baksanız en az 3 tane tyt sorusu var.

Netlerimi sabitlemek için yeni bir denemeye gecicem . Deneme tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Challange basarız oldu gibi :/

Ayt biyo adına şu an sadece solunumun bir kısmı eksik . Bundan sonraki süreçte sadece alan denemeleri bitirirsem fulleme şansım var mı ?

Tek sıkıntım daha önce fotosentez solunum nükleik asitler gibi konuları soru bankalarından bitirmedim hiç. Yani bu konular eksik gibi .Deneme yardırırsam bu konuları buradan biter mi sizce.?

Genelde Ayt biyo netim 9-11 arası arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüçükPeçete -- 28 Mayıs 2020; 1:28:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yapilir bence hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    1 hafta sonra güncelleyip son netlerimi paylaşırım o halde hocam :)

Denemeden konu çalısıcaz bakalım hayırlısı

• KüçükPeçete K kullanıcısına yanıt
    Takipteyim hocam

• Hocam biyoloji adina 5 alan dsnemesi fazla degil mi. Benim de hedefim biyolojiyi fullemek ama 2 alan denemesi yeter diye dusunuyorum. Cunku bir alan denmesinde maksimum 10-20 deneme var. Ayriyeten ayt genel denemelerinde de var biyoloji. Su an elimde okyanus 30 lu ayt biyoloji denemesi var. Bir de aydinin yeni cikardigi biyo denemesini alirim.Yeterli diye dusunuyorum.

• Yorgunumm Y kullanıcısına yanıt
    hocam aydını ben hiç beğenmedim çok fazla tyt sorusu koymuşlar sınava uygun değil bence

Haklısınız hocam eğer netlerim istediğim konuma ulaşırsa alan denemesi çözmeye devam etmem sanırım.

Zamanında fotosentez solunum gibi konulara tam çalışmama pişmanlığını yaşıyorum maalesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mxpayne

hocam aydını ben hiç beğenmedim çok fazla tyt sorusu koymuşlar sınava uygun değil bence
    Öyle mi su bu sene cikardigi 2020 mufredatina uygun olan değil mi. Onu alacaktim ben de. Peki baska biyoloji adina bildiginiz iyi deneme var mi bu sene müfredatina uygun olan bitki konusunun olmadigi

• quote:

Orijinalden alıntı: KüçükPeçete

Haklısınız hocam eğer netlerim istediğim konuma ulaşırsa alan denemesi çözmeye devam etmem sanırım.

Zamanında fotosentez solunum gibi konulara tam çalışmama pişmanlığını yaşıyorum maalesef :(
    Hocam hizlica bitirin i zaman o konulari. Ben de sistemleri bitirdim sadece fotosentez protein sentezi gibi konular kaldi. Hizlica bitirip deneme atacagim. Keske 5 deneme felan bitirebilsek ama daha mati, kimyasi, fiziği var. Vakit kısıtlı

biyotik özel ayt denemleri var

hocam aydın alma beğenmedim ben de sorular kalitesiz geldi ama biyotik alacağım bende çok övüyorlar bu arada sistemleri nasıl bitirdin ben de bitirdim ama soru çözmedim sorular çalıştığımız gibi mi geliyor yoksa çok fazla farklı kavram var mı mesele duyu organlarında önemli yerlerden birisi ilk kırılma yerleri ağ tabaka konik vesaire yani bir tık detay olan bunlar dışında çok aşırı şeyler var mı yoksa bildğimiz okuduğumuz sistemler mi
    Pişmanlığım :( işte

Biyotik ve Aydın(?) çözücem gibi sanırım insallah netlerim istediğim yere ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüçükPeçete -- 21 Mayıs 2020; 16:2:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13trance

hocam aydın alma beğenmedim ben de sorular kalitesiz geldi ama biyotik alacağım bende çok övüyorlar bu arada sistemleri nasıl bitirdin ben de bitirdim ama soru çözmedim sorular çalıştığımız gibi mi geliyor yoksa çok fazla farklı kavram var mı mesele duyu organlarında önemli yerlerden birisi ilk kırılma yerleri ağ tabaka konik vesaire yani bir tık detay olan bunlar dışında çok aşırı şeyler var mı yoksa bildğimiz okuduğumuz sistemler mi
    Ben de biyotik alayim o zaman.hocam ben sitemleri once selin hocadan 2x hizinda sonra da kampus seda hocadan dinledim.fazla burada adi gecmiyor seda hocanin ama gercekten mukemmel anlatiyor.kampus deyince benim de aklima hemen kesin basit duzeyde ezbere anlatiyorlardir diye dusundum ama oyle değil. Akilda kalici ve mantığıyla anlatiyor.onu dinledikten sonra hemen palme ve karekok cozdum.sistemler basit gibi gozukse de gercekten emek istiyor.2 gun once calistigin konuyu unutuyorsun mesela.ama tekrar yaparsan surekli bir nevi kalici oluyor.en cok dolaşımda zorlandim.ha yine yanlisim cikiyor ama denemelerle hallederim diye dusunuyorum.bir de cikmis sorulara bakinca o kadar detaya girmiyorlar. Konuya hakim olun yeterli.

• Ayt biyoloji en önemli konuları fotosentez solunum ve nükleik asitler dna bunlara çok iyi çalışın derim eliyceği tek nokta burası.

• hocam aydin almayin cok pisman oldum keske kapaga tyt yazsalardı

kanka ben de selin hoca+senin biyolojin yapıyorum kampüse de bakacağım palme b 2019 var bende onu çözeceğim sıkıntı olur mu acaba 2020 yok
  • Hayir olmaz sadec3 bu sene bitki cikartildi.onu cozme digerlerini coz.konular içerikler hala ayni

• Hocam okyanus nasıl ? Zorluk, kalite vb.

• Takip edelim bakalım.

• 2 denemeyle de fullenir hocam zor değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.