Şimdi Ara

Edit:Çözüldü- iTunes'tan Dosyaları Klasör Şeklinde Atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba beyler . Yakın zamanda Android'den iOS'a geçiş yaptık . Zamanla alışıyoruz , diğerine nazaran çok farklı ve kapalı bir sistem .
    Ben dersleri tabletten çalışıyorum . Bölüm itibariyle dersler slayt,PDF ve word formatında dağıtılıyor . Şimdiye kadar tek tük lazım olanları Dropbox ya da pc üzerinden attım ama final dönemine geldik Çalışmakla yüküm olduğum neredeyse 200 döküman var . Bunlar derslere göre ayrılmış şekilde (anlatan hoca ,işlendiği komite ) tarzında ayırdım . Bu dosyaları pc deki klasörler şeklinde tablete yüklemenin bir yolu var mı ? Şimdiden teşekkürler

Edit: SORUN ÇÖZÜLDÜ . @Caferhan 'a teşekkürler . Bilmeyenler için anlatayım .

Phone Drive appstore dan bu programı indriyorsunuz . Bu program cihaz hafızasını bilgisayardaki gibi kullanmanıza olanak sağlıyor. ( Telefonlarki X-Plore gibi ) . Birçok formatı da destekliyor . İpad'inizi tablete bağlayıp , Uygulamalar kısmından atmak istediğiniz klasörü bu programın içine sürüklüyorsunuz daha sonra İpad üzrerinden bu programı kullanarak klasörlerinize ulaşabiliyorsunuz .

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.Kensei -- 29 Mayıs 2014; 15:32:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İtools'tan,Phone Drive uygulamasıyla yapabilirsiniz
    Forumda konusu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bulamadım , konu linki varsa bir atsanız olur mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.