Şimdi Ara

[edit:çokgüleceksiniz]WASP DM REZALETİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bok gibi server zorlamayın gidin 70-80 pingli serverlarda oynayın zaten 20 pingle oynayıp gidip faceit,mm de 80 pingle oynayınca mermi gitmiyor diyorsunuz.
  • koyver gitsin. birsürü kaliteli yabancı serverlar var onlara girmeni öneririm. zaten mm de 60-100 arası oynuyoruz dm'de 10-20 ile oynayınca mm de bu sefer performansı düşüyor insanı
  • Hak etmişsindir. WASP kalitesi gereği gereksiz insanlara adminlik verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimbaler-

Hak etmişsindir. WASP kalitesi gereği gereksiz insanlara adminlik verilmez.

kardeşim sen dalga mı geçiyorsun sahibiyle olan konuşmalara bi baksan zaten görürsün ayrıca smurf hesap diye dmden ban yemek nedir pub server mı burası kaldı ki main hesabım
  • Smurf hesapla FFA girip ısınmak neyin kafası?
  • quote:

Hak etmişsindir. WASP kalitesi gereği gereksiz insanlara adminlik verilmez.

wasp admini geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Smurf hesapla FFA girip ısınmak neyin kafası?

nerenle okuyorsun acaba
  • trimbaler- kullanıcısına yanıt
    aynen sadece 13 yaşındakilere veriliyor
  • quote:

neyi smurf ya kıt mısın kardeşim konuda ne yazıyor oku bakalım main hesabımı sattım ben şimdi bu hesaptayım bu benim kendi hesabım ben açtım bu hesabı hala daha kullanıyorum 152 saat var tamam da ne yani mme burdan giriyorum faceite burdan giriyorum sizin bi tarafı kırık serverlerinize kalmadık
  • f0rest kullanıcısına yanıt
  • quote:

meali: zahmedip de spec girip hile misin değil misin diye bakamayız saatin azsa ve iyiysen ''ya hileyse?'' diyip banı yapıştırıyoruz.

güzel mantıkmış hocam devam edin böyle.
  • trimbaler- kullanıcısına yanıt
    gördümde senin kadarını görmedim b+ falansın herkese laf ediyorsun sanki kendin çok iyiymişsin gibi. milleti baitleye baitleye top fragger olup ben iyiyim siz kötüsünüz diye ego kasıyorsun.
  • ana avrat küfür et sil gitsin
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    nickin ne eseada?

çok iyi olduğumu iddaa etmiyorum ama A+ da main picklerden biri olarak bekleniyorum. Maç spamlamıyorum, duo girmiyorum. Tek başıma oynuyorum. Ki kaldıki mesele bununla alakalı değil sen ne alakasın şimdi onu anlamadım.
  • quote:

nickin ne eseada?

çok iyi olduğumu iddaa etmiyorum ama A+ da main picklerden biri olarak bekleniyorum. Maç spamlamıyorum, duo girmiyorum. Tek başıma oynuyorum. Ki kaldıki mesele bununla alakalı değil sen ne alakasın şimdi onu anlamadım.

Bu elemana pek aldırış etmeyin kendisi hile olduğu için daha önce bi takımdan atıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

blblblbl serverlarına giriyorum, daha kaliteli serverlar, herkes çok iyi oynuyor ve mic basan pek yok

waspte adam sövdü sövdü bir şey yok, ben adama sövdüm tırak diye banı yedik

ben de blblblb lerde oynuyorum ancak dehşet bir choke var.

internetim 24 mb olmasına rağmen %15-30 arası choke orda fix
  • OyunYoneticisiv2 O kullanıcısına yanıt
    waaaat @oyunyoneticisiv2
  • quote:

waaaat @oyunyoneticisiv2

Kardeş sen bi bana cevap ver a+ olmuşsun hala bir şeylerden haberin yok kapat bilgisayarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözüm basit, diğer arkadaşların dediği gibi dandirik serverlarda oynama bencede.
    Geçen retake girdim türk serverında, admini bıçaklayınca banladı ve ban sebebine de noob yazmış.
    Cidden türk serverlarda kalite 0 bunu anladım ben.
  • bro bırak sunları allahına gün 1 saat en az ffa atıgını biliyorum eskiden ,gel senle fragshack ffa girek ping için seviyeni düşürme
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.