Şimdi Ara

Edit *21.08.2015: Sound Blaster Cinema 2 - YENİ SÜRÜM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cihazının Sound blaster 2 ' yi desteklenmediğini gösteriyor. Cihazın modeli nedir?
  • immortalizmm kullanıcısına yanıt
    Monster tulpar T7

SB1 çalışıyordu.
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Birde SBX olacak yanlış hatırlamıyorsam. Cihazın Tulparsa o çalışacaktır. SB2 ' nin bir üst sürümü onu deneyebilirsin
  • immortalizmm kullanıcısına yanıt
    Aynı hatayı dediğin programda da verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 25 Mayıs 2016; 18:46:06 >
  • http://download.gigabyte.eu/FileList/Utility/nb-utility-win10-64bit-sbcinema2-1.00.12.zip

Burdan son versiyonu indirebilirsiniz .

1.00.09 var biliyordum en son ama 1.00.12 bunu buldum sorunsuz çalıştı abra a7 de ne gibi farklar olduğunu bilmiyorum. verdiğim windows 10 için
  • Ayrıca bu güncel driverler monsterin sitesinde mevcut fakat yeni çıkan pc lere ekliyorlar . Eskilere pek ellemiyorlar . Yani opsiyonel olan driverleri diğer yeni çıkan üst modellerden edinebilirsiniz .

http://www.monsternotebook.com.tr/ABRAA7V6-3-X.html
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    deneyecem teşekkürler.

edit: abraa 7v için vermişsin. Benimkine de ordan mı indirecem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 26 Mayıs 2016; 12:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

deneyecem teşekkürler.

edit: abraa 7v için vermişsin. Benimkine de ordan mı indirecem?

http://www.monsternotebook.com.tr/TULPART7V5_4.html

Şurdakini indir dene . Ama önce eskisini tamamen kaldır ve bilgisayarı kapat aç . Haatta revo uninstaller gibi bir program kurup onun ile kaldır eskisini .
    Dediğiniz gibi yaptım fakat yine aynı hata. Ayrı ayrı sürümler, aynı hatalar

Edit *21.08.2015: Sound Blaster Cinema 2 - YENİ SÜRÜM

Hatta ses driver ını da yükledim ordan ne olur ne olmaz diye
  • quote:

Dediğiniz gibi yaptım fakat yine aynı hata. Ayrı ayrı sürümler, aynı hatalar

Edit *21.08.2015: Sound Blaster Cinema 2 - YENİ SÜRÜM

Hatta ses driver ını da yükledim ordan ne olur ne olmaz diye

Hocam takılı bir kulaklık falan varmı öyle bişeyler diyor . Birde tam bilgisayar modelini yazarmısın.

mouse usb dışında pc ye takılı bir şey yok. Tulpar t7 den başka bir şey bilmiyorum neye bakmam lazım tam model derken?
  • quote:

mouse usb dışında pc ye takılı bir şey yok. Tulpar t7 den başka bir şey bilmiyorum neye bakmam lazım tam model derken?

Akşam vaktiniz var ise team ile bağlanıp sorunu çözmeye çalışalım .

Eğer whatsapp varsa özelden telefon vereyim akşam 7-10 arası yazarsınız yardımcı olmaya çalışırım . Burda daha fazla konuyu kirletmeyelim .
    Tamam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B3htin

Uyumsuz donanım ile bu yazılımı çalıştırmanın bir yolu var mıdır acaba? Monster kullanırken bu uygulamadan memnundum, şimdi masaüstüne geçtim. Tekrar kullanmak istiyorum.

Bu konuda birşey yapılacağını sanmıyorum, yazılımdan ziyade, direkt donanımın desteklediği fonksiyonları kullandığınız bir donanım yazılımı gibi düşünün.
    Yine de yanlış bilgi vermek istemem.

Zaten eğer cihazınızda SB Cinema 2 Desteği yoksa, yazılım açılırken uyumsuz donanım hatası verecektir ve çalışmayacaktır.
    SB Cinema 2 desteği olan bir cihaz, SB Cinema çalıştırmıyor. Yüklediğimde kullanamadım, uyumsuz donanım hatası aldım. Aynı durum SB Cinema yüklenmesi gereken cihaza SB Cinema 2 yüklenince de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

http://download.gigabyte.eu/FileList/Utility/nb-utility-win10-64bit-sbcinema2-1.00.12.zip

Burdan son versiyonu indirebilirsiniz .

1.00.09 var biliyordum en son ama 1.00.12 bunu buldum sorunsuz çalıştı abra a7 de ne gibi farklar olduğunu bilmiyorum. verdiğim windows 10 için

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafamy

linq uçmuşşş

ARTHUR. arkadaşımızın verdiği sürüme göre linki güncelledim.

Uzun süredir foruma giriş yapamadım. Bu arada ARTHUR. , immortalizmm, Mustafamy, ve HiddenHunter arkadaşlarımız, birçok arkadaşımıza yardımcı olmuş. Herkes adına onlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxy7 -- 30 Temmuz 2016; 12:00:16 >

• _Tecoflora_ _ kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • Arkadaşlar,
    Sistemi sonradan yeniden kurduğumda biraz zor oturttum.
    Doğru bir şekilde çalışması için, Sound Blaster sürümüyle uyumlu olan ses kartı sürücüsünün de yüklenmesi lazım.

Cihazınızda SoundBlasterCinema2 desteği varsa, hatta daha önce kullanmışsanız; fakat Sound Blaster Cinema 2 açıldığında donanım bulunamadığına dair hatalar alıyorsanız ses kartı sürücüsünü yeniden yüklemeyi/farklı bir sürümünü yüklemeyi deneyin. Ben de donanım bulunamadığına dair bir hata aldım. Ses kartını ve Soun Blaster yazılımını tamamen kaldırdım. Daha sonra önce ses kartı sürücüsünü, sonra Sound Blaster yazılımını tekrardan kurdum ve sorunsuz çalışmaya başladı.

Bunun gibi farklı yöntemlerle çalıştırmayı başaran arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Windows'un kendi yüklediği ses kartı uyumsuz olabiliyor. Bu nedenle VIA HD AUDIO kontol panelinin de olduğu ses kartı sürücüsünü yüklemeyi deneyin.
    Eğer yine olmazsa, Chipset sürücüsünü de güncellemenizi tavsiye ederim.

Buradaki donanım yapısını tam olarak bilmiyorum, ama çoğu donanım, Chipset sürücü yüklenmeden tanınmayabiliyor. Belki birçok sürücüyü otomatik olarak Windows tanıyor ve yüklüyor, sürücüler de sorunsuz çalışıyor; fakat Sound Blaster'ın çalışmasını sağlayacak sürücüler yüklenmemiş olabiliyor.

Farklı tavsiyeleri olan arkadaşlar da tavsiyelerini yazarlarsa sevinirim.

Herkese iyi günler diliyorum.

• bu on board ses kartının kurulum aşamasında Audio Creation Mode u bulınuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxy -- 2 Ağustos 2016; 18:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxy

bu on board ses kartının kurulum aşamasında Audio Creation Mode u bulınuyor mu ?

Tam olarak anlayamadım?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.