Şimdi Ara

Edirne Uzunköprü 102 Topçu Alayı Bedelli Asker gidecek var mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
6.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 3 ekim teslim 3 gün yol izniyle birlikte 5-6 ekim gibi teslim olmayı planlıyorum. Bedelli olarak gidiyorum ve merak ettiğim çok şey var ama görünen o ki bilgi alabileceğimiz arkadaşlar sadece oraya gitmiş olanlar olmasına rağmen sadece merak eden varsa yazayım diye mesaj atıp gidiyorsunuz. Sayın arkadaşlarım varsa bilginiz paylaşın bu şekilde merak eden varsa yaziim dediğinize ne cevap veren olur nede size yazsa büyük ihtimalle görmezsiniz unutulur gider. Madem bir bilginiz var insanlığınızı yapın yapıştırın şuraya bişeylerde bizlerde bilgilenelim merakımızı giderelim

Herkese iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdale

Merhaba arkadaşlar, 3 ekim teslim 3 gün yol izniyle birlikte 5-6 ekim gibi teslim olmayı planlıyorum. Bedelli olarak gidiyorum ve merak ettiğim çok şey var ama görünen o ki bilgi alabileceğimiz arkadaşlar sadece oraya gitmiş olanlar olmasına rağmen sadece merak eden varsa yazayım diye mesaj atıp gidiyorsunuz. Sayın arkadaşlarım varsa bilginiz paylaşın bu şekilde merak eden varsa yaziim dediğinize ne cevap veren olur nede size yazsa büyük ihtimalle görmezsiniz unutulur gider. Madem bir bilginiz var insanlığınızı yapın yapıştırın şuraya bişeylerde bizlerde bilgilenelim merakımızı giderelim

Herkese iyi günler
    her şey kolaydı. eziyet yok. çok rahattı. yemekler güzel. askercilik oynayıp geldik. uzunköprüye inince belediye çay bahçesi var. oraya otur çay iç. diğer arkadaşlar da zamanla oraya gelecektir. orda tanış taksi tutup gidin. tuşlu telefon al yanına. sivil hat serbestti bizde. Çok sinek oluyormuş yazın. Vücut sinek ilacı faydalı olabilir. yazın gidenler güneş kremi kışın gidenler yeşil termal içlik mutlaka alsın. Diğer malzemeler zaten nette anlatıyorlar. Lazım olan şeyleri ordan da alabilirsin. 1 tl demir para götür. 20 tane götürdüm ben. Play station oynarsın. Manyetik okumalı kredi kartı götür. Kolaylık oluyor. İç çamaşırları götür. Çorap 10 çift yeter.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.