Şimdi Ara

Edirne Lezzetleri 1 Alana 1 Bedava (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
10
Favori
27.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizleri kampanyalara doyuracağımıza eminiz. Bildiğiniz üzere anneler günü yaklaşmakta ve annenize ne alacağınızımı düşünüyorsunuz? Special ürünler altındaki Hediye paketlerinde anneler günü için özel olarak hazırlanan indirimli paketimizi dememenizi öneririz.

Ürün içerikleri görselde yazmaktadır.

Sipariş içinhttps://www.osmanlisehzade.com.tr

Edirne Lezzetleri 1 Alana 1 Bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Osmanlisehzade O kullanıcısına yanıt
    aynı hata devam ediyor.https://www.osmanlisehzade.com.tr/uye-kayit.xhtml adresinde dehttps://www.osmanlisehzade.com.tr/?B=YeniUye adresinde de ad, soyad, email, şifre kısmına girilemiyor. sadece cinsiyet, il, ilçe kısmı aktif.
    TS02052967

Güzel fiyatlar. Beğenirsem yenileyeceğim siparişi, lokum da ekleyeceğim bir dahakine.

Teşekkürler.

Bu arada firma fiyatta ki yanlışlıktan dolayı 2tl eklendiğini belirtmiş. Ölücülüğe gerek yok. Kimsenin zarar etmemesi gerek. Samimice açıklamışlar.

Bol kazançlar.

• kirikambar K kullanıcısına yanıt
    ben şöyle birşey farkettim üye olmadan sipariş verdiğinizde girdiğiniz bilgilerden otomatik üye kaydı yapıp mail adresinize şifreyi gönderiyor
  • kirikambar K kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

İvedilikle teknisyenlerimiz ilgileniyor hatayı bizde farkettik. Çözüldüğü gibi buradan bilgilendiriyor olacağız. Sağlıklı günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanlisehzade

Merhaba;

İvedilikle teknisyenlerimiz ilgileniyor hatayı bizde farkettik. Çözüldüğü gibi buradan bilgilendiriyor olacağız. Sağlıklı günler dileriz.
    mail adresi kayıtlı diyor sifre gönder deyince herhangi birsey gelmiyor sistemde sıkıntı var.
  • Kavala kurabiyesi, badem ezmesi ve deva-i misk sipariş etmiştim. Hızlı bir şekilde ulaştı, paketleme de güzel yapılmış. Üç ürünü de beğendik, hem konudaki arkadaşlara fikir olmasi icin hem de firmaya teşekkür etmek icin bu yorumu bırakıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 4 Mayıs 2020; 23:10:20 >
  • Hosguvar harika, kavala taze ve lezzetli lokumlar çok iyi. Fiyat ve kampanya çok iyi. Aldıklarım bitince yeniden sipariş vermeyi düşünüyorum.

• Konuyu ilk gördüğümde olumsuz yorumlara istinaden sipariş vermedim. Fakat durum 180 derece dönmüş anlaşılan. 100 liralık sepette ben yaptım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 450gr kavala kurabiyesi yanı sıra hediye götürmek için 125 gr 5+5 olanından da aldım. fikir vermesi açısından fotoları ekliyorum. ayrıca içinde 13 adet vardı, boyut ve adet olarak beklentimi karşıladı, henüz tatmadım.

Edirne Lezzetleri 1 Alana 1 BedavaEdirne Lezzetleri 1 Alana 1 BedavaEdirne Lezzetleri 1 Alana 1 Bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barastal -- 7 Mayıs 2020; 17:0:51 >

Hocam sepet yapip birakmistim bir turlu siparis verememistim. Bugun firmanizdan arandim sanirim kampanyayi bitiriyormusunuz yakin zamanda.

Simdi sepetim hazir ama bir turlu giris yapamiyorum hesabima. Sifreme yanlis diyor ,unuttum yeni sifre gonder diyorum bir turlu yeni sifre maili gelmiyor
  • Yeni ürünler eklenmiş siteye, hoşgüvardan sonra tahtı alacak bir ürün olarak ne önerirsiniz?
  • sonraki sayfa S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bilgilerinizi özel mesajla paylaşırsanız hemen yardımcı olalım.

Sorun nerden kaynaklandı anlamadım ama Başka bir mail adresi girerek sipariş verdim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya bitmeden 5+5 aldım bakalım, özlemiştim Edirne lezzetlerini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

1 alana 1 bedava kampanyamız 10.05.2020 tarihi itibariyle sona erecektir. Bilgilerinize.

Edirne Lezzetleri 1 Alana 1 Bedava

• Konu sahibine teşekkürler.Bende verdim siparişi TS09053160

• Garanti kartımdan ödeme yapamıyorum provizyon alınamadı hatası veriyor.yardımcı olurmusunuz kampanya bitmeden birşeyler alıyım.

• 3. Defa siparis versem mi bilemedim :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.